Tviterapskats: Politpiedeguma nedēļa

Vasara. Atvaļinājumu, skolas brīvdienu, saulainu rītu un rāmu vakaru laiks. Kas tev deva? -  vismaz šonedēļ. Politiskā putra tā vārījās, ka pāri pārskrēja un pilni sociālie tīkli saskrēja.

Ministru kabinets, nodokļu reformu bīdot, bija tā nogarlaikojušies, ka sanāca šmuce – tieslietu ministru Dzintaru Rasnaču apspriedes laikā nofilmē, cenšoties trāpīt glāzē ar papīra bumbiņām.

 

Tviterapskats: Politpiedeguma nedēļaRudīte Spakovska

   

  Sportiskas aktivitātes – principā tas ir labi. Bet šoreiz sanāk iemesls dažādām zobgalībām. Verners Timošenko ieliek foto, kur reformas skaidrotas ar labi zināmo izteicienu, ka pesimistam glāze ir līdz pusei tukša, optimistam līdz pusei pilna. Viņa versijā ministram reformu glāzē nevis ūdens, bet papīra bumbiņa. Trāpījis, tā teikt.

   

   

  Nopietnākas rotaļas garlaicīgām politiķu sapulcēm piedāvā Anna Žabicka:  

   

   

  Par spīti tam, ka nabaga politiķiem pašiem sev rotaļas jāizdomā, rādās, ka kārotāju iet politikā tomēr netrūkst. Par sevi šonedēļ izziņoja jauns politiskais spēks, kuru veidoja partiju “Vienotība” pametušie deputāti un arī vairāki jaunpienācēji politikā no citām jomām. Pagaidām būšot kustība, bet vēlāk partija. Un tad jau vēlēšanas un, ja paveiksies, – vara, ietekme, garlaicīgas koalīcijas sapulces.

   

   

  Arī nosaukums, teiksim tā, izklausās redzēts, uz ko norāda Ruslans Andropovs:  

   

   

   

   

   

  Kritiķu jaunveidojumam “Mēs par” netrūkst, un Ģirts tvīto:  

   

   

   Arī Agnese Strautiņa apsmaida sabiedrības attieksmi pret jaunpienācējiem politikā:

   

   

  Tomēr tas viss nobālēja nedēļas otrās puses notikumu priekšā. Tur, varētu teikt, politiskā putra ne tik pārskrēja pār katla malu, bet arī izskrēja pa durvīm un pieputoja visu pagalmu. Inguna Sudraba, ''No sirds Latvijai'' deputāte, tika ievēlēta par “oligarhu sarunu” komisijas vadītāju.

   

   

  Bet var jau būt, ka Sudrabas nokļūšana komisijas vadībā ir saistīta ar komisijas darba plāniem?

   

   

  Arī Eināram Cilinskim tviterī ir versija par komisijas uzdevumiem:

   

   

  Tas, ka Inguna Sudraba, no “oligarhu sarunu” šaha figūriņas pārvērtusies par sarunu izmeklēšanas komisijas vadītāju, raisa vaļu tvitera ļaužu fantāzijai. Ko nu kurš vēl varētu palīdzēt izmeklēt.

  Te nu labas ziņas zemkopības ministram Jānim Dūklavam. Ja nu pēkšņi uzklausītas tiek balsis, kas sauc pēc Dūklava demisijas, tad var, kā piedāvā Mārcis Auziņš, iet šajā Sudrabas komisijā par ekspertu.

   

   

  Ja nu kāds vēl nav dzirdējis – “oligarhu sarunās” Dūklava kungs, šķiet, oligarhiem tirgoja zemi pie ostas. Tā esot uz citiem uzvārdiem un, kā sarunās teica Dūklavs, 15 ļimončikus griboties.

  Secinājumu un kopsavilkuma vietā lai šoreiz ir Klāva Sedlenieka tvīts:  

   

   

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Sociālo mediju apskati
  Ārpus ētera
  Jaunākie
  Interesanti