Tviterapskats: Svētā tāfele Pļaviņās un nacionālu lidaparātu lūkošanās Tatros

Vai jums kādreiz ir gadījies, ka šķietami vienkārša situācija gluži kā sniegapika, veļoties no kalna, kļūst nevaldāma un dramatiska? Daudziem tvitera lietotājiem šāda iespēja radās pirms dažām dienām un par to – tviterapskata sākumā, pirms pievēršamies tādām jau tradicionālām tēmām kā "airBaltic" un politiķi vai sirdi sildošākiem jautājumiem par to, kā valsts svētkus svinēja vīterotāji.

Kā no mušas uztapināt ziloni? Šādus kursus varētu pasniegt Pļaviņu novada dome, kuras tviterkontā izvērtās viena no pēdējā laika pārsteidzošākajām 140 zīmju ierakstu drāmām. Viss sākās tik nevainīgi – ar domes informāciju par lāpu gājienu.  Tajā gan šķiet bija neprecīzi norādīts skolas nosaukums, uz ko uzmanību vērsa tvitera lietotāja Sabīne Auziņa.

Un tas, kas notika pēc tam, ir grūti raksturojams, vistuvāk laikam trāpījis ir Dainis Sproga ar izsaucienu „Jēzus svētā tāfele!”

„Informācijas vadības speciālists parakstīs dokumentu, kas aizliedz atbildēt tvītotājiem! Varēsiet jautāt Pļaviņu pilsētai, ko gribat, uz to netiks atbildēts!” – tā nu jau izdzēstā ierakstā atbildēja pašvaldība.

Tomēr ar šo atvērtas un draudzīgas pašvaldības cienīgo ierakstu diskusija nebeidzās, un Pļaviņu novads informēja interesentus:

Arī lepni paziņo, lai neviens nešaubās, ka pie pašvaldības tvitera pogām sēž nevis iedzīvotājs, bet Pļaviņu novada domes administrācijas darbinieks.

Lieki teikt, ka tvitera lietotāji secina – ir radies brīnišķīgs piemērs tam, kā NEVAJAG darīt.

secina Jānis Supe.

Bet nu no komunikāciju drāmām un kļūdām pie jau tradicionālākām lietām – politiķu drāmām un kļūdām. Dienu pēc valsts svētkiem valdība nolemj teikt jā vārdu "airBaltic" investoram, par ko, kā mēles melš, sajūsmā nav tie, kam jāatbild par Latvijas drošību. Turklāt investoram var saskatīt arī Krievijā ražoto lidmašīnu Sukhoi pirkšanas kāres āža kāju.

Vineta Silkāne zobgaļo par jaunām biznesa iespējām un raksta –

Turklāt izrādās, ka "airBaltic" vadītāji un šo vadītāju darba uzraudzītāji draudzīgi kopā atpūtušies Tatros. Manuprāt, viss ir loģiski, vītero Arvis Villa.

 Bet, ja nu kas, "airBaltic" investora atrašanas shēmu valdība var lietot arī citu problēmu risināšanai.

Tviterī sava tiesa komentāru tikusi arī festivālam "Staro Rīga". Labus vārdus izpelnās Brīvības pieminekļa noformējums.

Bet par pārējo vīterotājiem ir ko teikt :

apbēdināti secina Jānis Kopštāls, bet Aigars Sukurs ironizē

Nu nav jau tā, ka viss ir slikti un pēdējā cerība ieķīlāta, lai atmaksātu ātro kredītu. 18.novembris Latvijas iedzīvotājos pamodina arī to daļu, kas saredz labo, izbauda svinības un dalās ar prieku. Arī tviterī "Daudz laimes Latvijai!" tiek vēlēts plaši, daloties ar valsts svētkiem par godu paveikto. Blakus jau tradicionālām svecēm valsts karoga krāsās un lepni plīvojošiem karogiem, neatkarības pasludināšanas dienā tviterī var redzēt gan patriotiskas tortes, gan īpaši noformētus svētku galdus, gan  knipelētu Lielvārdes jostu.

Atliek vien pievienoties Mārča Baltskara rakstītajam -

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt