Tviterapskats: Hokejs nobijies no raganas Jura, bet čivinātāji pucējas ballītei

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 4 mēnešiem.

Visu neveiksmju iemesls ir raganas. Tā izpīpējusi Latvijas hokeja komanda Rīgas "Dinamo", aizliedzot pazīstamajam līdzjutējam Jurčikam Raganai apmeklēt tās spēles. Rīgas "Dinamo" uzskata, ka šis tēls raganas maskā vienībai nesot neveiksmi.

Tviterapskats: Hokejs nobijies no raganas Jura, bet čivinātāji pucējas ballītei
00:00 / 03:16
Lejuplādēt
Esot labās un sliktās raganas. Tā tas laikam noticis arī ar mūsu hokeja komandas Rīgas "Dinamo" kaislīgāko fanu, kas jau deviņus gadus spēles apmeklējis, tērpies raganas maksā un sevi pieteicis ar segvārdu Jurčiks Ragana.

Taču nu Raganas nēsāšanai uz rokām pienākušas beigas.

Jurčiks arēnā vairs netiek ielaists. Rīgas "Dinamo" secinājis, ka Ragana komandai nes neveiksmi, jo šo sezonu tā aizvada neveiksmīgi un ir pēdējā vietā starp 13 Rietumu konferences komandām.

Par tādu lēmumu dusmīgi fani, kas arī boikotē spēles, un arī tvītotāji. "Biju drošs, ka dinamo lielā nelaime svētais Juris (viņš arī Savickis) un viņa nespēja nodrošināt komandas komplektēšanu, bet izrādās problēma ir Ragana Juris :))," tvīto Ilgvars Imša.

Bet var jau būt, ka ar raganu apdziedāšanu jau pašlaik piedalāmies kādā kampaņā, domā tviterlietotājs Preteklis.

Lai nu kā, vīterotāji ātri vien saprot, ka Jurčikam varam uzvelt arī citas mūsu nācijas problēmas. Piemēram, Patr3ks raksta, ka "Jurčiks Ragana vainojams pie sliktā elvē demogrāfiskā stāvokļa un tautiešu aizplūšanas aiz trejdeviņām jūrām! Arī pie nedienām ar "Vienotību!""

Savukārt Lea secina: "Kā praids vai transvestīti, tā visiem spuras gaisā, bet te ragana Jurčiks tūliņ kļūs par apspiestās tautas varoni. Kur loģika?"

Īpaša loģika nav jāmeklē tajā, kādēļ pilnīgi objektīvā un nevienam oligarham nepiederošā avīze "Neatkarīgā" pēdējā laikā teju ik numurā kā no burvja cepures velk arvien jaunas socioloģiskās aptaujas, lai varētu atkal un atkal uzslavēt Zaļo un Zemnieku savienības politiķus.

Šis laikraksts nācijai stāsta, ka tautas ieskatā pēc vēlēšanām "zaļzemnieki" būtu vēlamākie koalīcijas veidotāji, ka mīlētākie politiķi jau pašlaik ir "zaļo" prezidents Vējonis un apsūdzētais domnieks Lembergs un ka foršākie ministri, pēc aptaujāto domām, ir "zaļzemnieki" Raimonds Bergmanis, Dana Reizniece-Ozola un pats Māris Kučinskis.

"Lasot šādas “ziņas”, sajūta, ka dzīvoju pilnīgi citā, paralēlā realitātē..." tvīto Evija Unāma.

Viņai atbildot, skaidrojumus tādiem rādītājiem meklē Laura Vonda: "Lasot šādas aptaujas, vienmēr ienāk prātā, ka varbūt jēdzieni populārākais un augstāk vērtētais tiek putrots ar - atpazīstamākais."

Savukārt Bens Latkovskis norāda, ka "Vējonis iemieso ārkārtīgi raksturīgu latvisko literāro arhetipu - Cibiņu, Antiņu". "Latviešiem politiķu vērtējumā ļoti svarīgs aspekts ir - viņš neko nav mums pāri nodarījis. Vējonis kā prezidents laikam tiešām nevienam nav pāri nodarījis," prāto Bens Latkovskis.

Tviterlietotājs Lauvassirds_ secina tā: "Ja laikraksts @nralv vēsta, ka @Vejonis ir populārākais politiķis, tad labprāt atgādināšu, ka ne tik senos laikos laikraksts #Pravda vēstītu, ka Komunistiskā partija ir populārākā partija Padomju savienībā."

Savukārt, neskaitot politiķus, populāri tviterī šonedēļ kļuva bibliotekāri.

Runa ir par Drošības policijas aicinājumu bibliotēku darbiniekiem pieskatīt tos, kas piesēžas pie publiski pieejamajiem datoriem.

Pieredze liecinot, ka tādos brīvpieejas punktos nereti apgrozās potenciālie teroristi, kas datoros vēro, kā upurim nocirst galvu.

"Eleganti!" izsaucas čivinātājkonts "Anonīms lietotājs". "Tad jau izvēle studēt arābu valodu gandrīz neizbēgami nozīmēs pārrunas ar vietējiem ziķeriem. "Pastiprināta interese par islāmu" tas sauksies."

Kauguru bibliotēka tviterī ironizē:

Krista Milberga pasmaida, ka "Vispār tas ir atzinības vērts, ka DP tik izcili izreklamējusi bibliotēkas". "Varbūt tagad būs vēl lielāka interese par zināšanu ieguves iespējām pašmācības ceļā bibliotēkās," cer Krista.

Bet viens no aktīvākajiem vīterotājiem Pēteris Pūrītis tviterī cer uz čivinātāju atsaucību pirmajā kopīgajā tviterballē, ko viņš apņēmies sarīkot jau gaidāmajā trešdienā Kaņepes kultūras centrā. Tad nu tviterī ap šo pasākumu liela rosība, jo tiek saukti ne tikai ballētāji, bet arī palīgi pasākuma norisei.

Pēteris tviterī atgādina sarīkojuma būtību: "Satikt dzīvē cilvēkus, ar kuriem iepriekš pļāpāts tikai (vai pamatā) tviterī. Līdz ar to bez pazīšanās zīmes ar tvitervārdu pasākums būs bezjēdzīgs. Piespraudes būs. Īsto vārdu drīkstēs turpināt slēpt, ja reiz kādam ir tik traki." Dāvids Vikmanis tieši padomājis par anonīmajiem tviterkontiem. "Nodrošiniet #TviterBalle drošu telpu anonīmiķiem, lai šie var maskās stūrītī nīst."

Bet Jānis Taurēns gan bilst, ka "Tviterballe ir kaut kas pavisam pretdabisks. Virtuāliem personāžiem nav jātiecas satikties t. s "realitātē".." Arvis Villa viņam piebalso: "un nedo’ dies’, pēc #tviterballe kādi iedomāsies darīt vēl ko citu pretdabisku…"

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti