Tviterapskats: Māja arvien kuģo, bet politiķiem konvencijā rēgojas geji

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem un 3 mēnešiem.

Kā jau bija sagaidāms, tviteris šonedēļ vēl turpināja viļņoties par Pāvilostas novada stāvkrastā izsviesto vai jūrā tā arī nekad vēl neiesviesto kuģi, kas pēc skata vairāk atgādina tipisku vasarnīcu. Taču mēs jau esam pieraduši, ka tipiskas lietas var radīt netipiskas sekas. Piemēram, kad baznīca diktē kuslo politiķu dienaskārtību.

Tviterapskats: Māja turpina kuģot, bet Stambulas konvencijā politiķiem spokojas geji
00:00 / 03:27
Lejuplādēt
Miljonārs Argods Lūsiņš pašā jūras krastā Pāvilostas novadā vismaz piecus gadus varēja dreifēt ar savu smuko vasarnīcu, ko tiesas un pašvaldības dokumentos bez sarkšanas un ausu kustēšanās bija nodēvējis par kuģi. Bet viņnedēļ medijos izgaismotais kuģis – māja vētru sacēla ne tikai tviterī, bet pēc pāris dienām – arī politiķu gaiteņos.

Piemēram, Saeima absurdās situācijas risināšanā iesaistīja pat piecas ministrijas! Savukārt premjers «zaļzemnieks» Māris Kučinskis dusmās iespārdīja pašvaldību lietu ministriju, liekot tādu nihilismu skaidrot.

Bet jau šīs nedēļas vidū viņš televizorā stingri paziņoja, ka tai mājai no zemes virsas ir jāpazūd, lai tur vai kas. Pats miljonārs, kas vēl pērn varas partijām «zaļajiem» un «Vienotībai» ziedojumos atmetis pa desmit tūkstošiem eiro, arī turpinājis spēlēt teātri un kā nostrostēts skolnieks solījies radīto šmauci padarīt par nebijušu.

Tviteris turpina cepties un uzjautrināties. Gints Kauniste ir nopietns:

Bet Guntis Gūtmanis apvaicājas:

Viņam kautri atbild Sarmīte Kolāte:

Bet skarbāks ir Juris Jerums:

Turpinās arī ķecerības. Miķelis raksta:

Un viņam varētu piebilst Reinis Sokolovs, kurš secina:

Bet sevišķi bagātīgs fantāzijā bijis tviterlietotājs Guncha - «privātkuģu ciemats Pierīgā», «daudzdzīvokļu kuģis», «Bērni, vai izpildījāt savus kuģadarbus?!», «Kuģa gariņš», «Veikalu tīkls "Kuģim un dārzam"», «Prātiņ, nāc kuģī» - tie ir tikai daži Guncha tvīti.

Savukārt Valērijs Stūris tviterī reaģē uz Latvijas Radio ziņoto, ka valsts lielās slimnīcas vēl stostās ar algu palielināšanu medicīnas personālam, bet Veselības ministrija jau pasteigusies līdz 8000 eiro dubultot slimnīcu priekšnieku algas, bet tikko darbā pieņemtus ministres padomniekus apdāvināt ar dāsnām piemaksām un prēmijām:

Solvita Olsena savukārt piebilst:

Dāsnā politikāņu un slimnīcu šefu algošana nokaitinājusi arī Andri Skridi:

Nauda tviterī tika piesaukta arī kādā citā Zaļo un Zemnieku savienības kūrētā lauciņā. «Neatkarīgā Rīta Avīze» izpētījusi, ka nepilnu mēnesi pēc pievienotās vērtības nodokļa samazināšanas augļi un dārzeņi atgriežas vecajās cenās, bet daži pat kļuvuši dārgāki.

Tikmēr Ģirts par notiekošo pavīpsnā:

Tirgus, tikai šoreiz politiskais, noteiks arī to, ka Latvija, visticamāk, būs to pāris apkaunojošo valstu vidū, kas neparakstīs Stambulas konvenciju. Tas ir tāds dokuments, par ko viedoklis ir teju visiem, bet ko teju neviens nav lasījis. Proti, konvencijā valstis apņemas stingri iestāties pret vardarbību ģimenē, īpaši pret sievietēm.

Taču Latvijā nacionāli, zaļi un citādi noskaņoti spēki konvencijā saredz geju un lesbiešu uzvaras gājienus, viendzimuma laulības, dzimuma maiņas slavināšanu un citas konservatīvajam latvietim pašuzspridzināties pavēlošas lietas.

Piemēram, «zaļzemnieki» ir pret konvenciju, jo tā viņiem nule licis pats katoļu virsgans Zbigņevs Stankevičs. Bet tviterim par to jākaunas. Kaspars Zālītis raksta:

Arī Didzis Melbiksis ir nopietns:

Bet Linda Pavlovska piebilst:

Savukārt lakoniski par šo tēmu izsakās Sandra Veinberga:

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti