Latvijā
Rīgā nevieš skaidrību par atkritumu apsaimniekošanu
"Rīgas Apkaimju alianse, kas pārstāv aptuveni 200 000 rīdzinieku intereses, trešdien, 28. augustā, izsūtījusi aicinājumu rīdziniekiem neslēgt jaunos atkritumu apsaimniekošanas līgumus, kamēr Konkurences padome (KP) nav nākusi klajā ar saviem ieteikumiem. Tieši pretēju aicinājumu – līgumus slēgt –  izplata Rīgas dome. Atkritumu apsaimniekošanas jautājums trešdien Rīgas domē izraisīja spraigas diskusijas, kas gan beidzās ar "čiku".
Jūrmalciemā atklās atjaunoto tīklu māju 
Šonedēļ Nīcas novada Jūrmalciemā pēc vērienīgiem remontdarbiem un pārbūves durvis apmeklētājiem vērs atjaunotā tīklu māja. Lai tā kļūtu par zvejniecības  kultūrvēsturiskā mantojuma glabātāju ar mūsdienīgu elpu, kas piesaistītu tūristus un veicinātu nelielā piekrastes ciema ekonomisko aktivitāti, galvenā loma būs vietējo uzņēmībai un radošajai izdomai. 
Taborē sadeg pagasta lielāka piena lopkopja siens; kompensācijas un apdrošināšana nav iespējama
Daugavpils novada Tabores pagastā jau trešo dienu ugunsdzēsēji cīnās ar siena šķūņa ugunsgrēka sekām. Liesmas skārušas aptuveni 800 siena ruļļus, kas pieder pagastā lielākajai piena lopkopības saimniecībai “Mežvidi”. Zemkopības ministrija kompensācijas par šāda veida zaudējumiem lauksaimniekiem nepiešķir, un apdrošināt iespējams sējumus, dzīvniekus un ēkas, bet ne sienu.   
1.-4. klašu skolēnu brīvpusdienas plāno uzticēt pašvaldībām
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) piedāvā uzticēt pašvaldībām 1.-4. klašu skolēnu brīvpusdienu nodrošināšanu, savukārt iepriekš šim mērķim atvēlēto valsts budžeta dotāciju 20 miljonu eiro apmērā novirzīt ministrijas prioritātēm, tai skaitā pedagogu algām, informēja IZM.
Puntulis: Lēmums par Muižnieku valdību nolika šķīrējtiesas lomā
Ministru kabineta lēmums par Indriķa Muižnieka neapstiprināšanu Latvijas Universitātes (LU) rektora amatā bija ļoti sarežģīta situācija, kurā valdība tika nostādīta šķīrējtiesas lomā, intervijā Latvijas Radio raidījumam "Krustpunktā" sacīja kultūras ministrs Nauris Puntulis (Nacionālā apvienība).
Daugavpilī lielākā daļa līniju vēl tehniski nav gatava jaunajiem tramvajiem
Ir apritējis vairāk nekā mēnesis, kopš Kohēzijas fonda atbalstītajā videi draudzīga sabiedriskā transporta attīstības projektā uz Daugavpili ir piegādāts pirmais Tveras vagonbūves rūpnīcā Krievijā ražotais tramvajs. Kopumā AS “Daugavpils satiksme” ir saņēmusi četrus jaunos ar pantogrāfu aprīkotos tramvaja vagonus. Taču iespējas pilnvērtīgi tos izmantot joprojām nav.
No septembra būs izmaiņas vieglo automobiļu vadīšanas eksāmenā
No 2.septembra Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) B kategorijas vadīšanas eksāmena figūras “braukšanas uzsākšana augšupceļā” un “apgriešanās braukšanai pretējā virzienā”, kas līdz šim tika izpildītas slēgtā laukumā, turpmāk būs jāizpilda ceļu satiksmē, informēja CSDD. To izpilde tiks iekļauta kopējā eksāmena novērtējumā. 
VNĪ: «ReRe būve 1» iesniegtais piedāvājums JRT rekonstrukcijai ir nepilnīgs
"Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ), saņemot Jaunā Rīgas teātra (JRT) būvnieku - pilnsabiedrības "ReRe būve 1" - iesniegto rekonstrukcijas piedāvājumu, konstatēja, ka tas ir nepilnīgs, informēja VNĪ. "ReRe būve 1" lūgta iesniegt detalizētu būvdarbu izpildes grafiku un pamatotu izlietojumu norādītajam papildu finansējumam 1,6 miljonu eiro apmērā.
Kariņš: LU rektora iecelšanas jautājums būtu jārisina tiesai, nevis politiķiem
Ja rodas aizdomas, ka Latvijas Universitātes (LU) rektora izvirzīšanas laikā nav tikusi ievērota procedūra, ministriem vajadzētu iet uz tiesu, lai politikai tur nebūtu jāiesaistās, uzskata premjers Krišjānis Kariņš ("Jaunā Vienotība"). Ministru prezidents norādīja, ka tas nav politikas, bet gan tiesas jautājums, un nav pareizi, ka ministriem tādas lietas būtu jālemj.
Pūce: Pašvaldību reformas process ir pāri pusei
Jaunās pašvaldību administratīvi teritoriālās reformas ieviešanas process patlaban ir pāri pusei, intervijā Latvijas Radio sacīja vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce ("Attīstībai/Par!").
Ludzā top jauns dienas centrs personām ar invaliditāti
Nākamā gada nogalē Ludzā durvis vērs jauns daudzfunkcionāls sociālo pakalpojumu centrs cilvēkiem ar invaliditāti. Jaunajā dienas aprūpes centrā pieaugušie ar garīga rakstura traucējumiem un bērni ar funkcionālajiem traucējumiem gūs atbalstu gan jaunu prasmju apguvē, gan socializācijai sabiedrībā. Tajā būs iespējams saņemt arī dažādus rehabilitācijas pakalpojumus.
Jaunākie
Interesanti