Latvijā
Kaimiņam vairs neinkriminē neatļautu partijas finansēšanu
Lietu par partijas “KPV LV” neatļautu finansēšanu Saeimas deputātam Artusam Kaimiņam Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pārkvalificējis par grāmatvedības dokumentu viltošanu mantkārīgos nolūkos. Birojs skaidro – izmeklējot atklājušies jauni lietas apstākļi.
Kandavas kartinga trasei atļauj atsākt darbību
Pavasarī Kandavas kartinga trasē atkal rūks motori. Augstākā tiesa noraidījusi pēdējo kasācijas sūdzību pret trases īpašniekiem. Tiesvedības ilga teju desmit gadus. Gandarīti par uzvaru tiesā ir arī sportisti un daļa kandavnieku. Viņi sagaida, ka cilvēku pieplūdums sacensībās veicinās attīstību pakalpojumu sfērā.
Ventspilī pensionētam policijas pulkvedim Dzelzkalējam piešķir augstu atzinību
"Mēs sākām ar 60% policistu vakancēm un četru gadu laikā kļuvām par labāko Valsts policijas pārvaldi valstī"- tā saka pensionētais pulkvedis Anatolijs Dzelzkalējs. Viņš šonedēļ saņēma  Latvijas policijas simtgadei veltīto medaļu un pateicību par darbu. Bet nu vēsture atkārtojas - šobrīd  Ventspils iecirknī ir vismaz 25 brīvas vakances.
Bordāns drošības dienestu piedāvā izvietot Upes ielā; Burovs - Čiekurkalnā
Tieslietu ministrs Jānis Bordāns (JKP) jauno Valsts drošības dienesta (VDD) ēku piedāvā izvietot blakus bijušajam Brasas cietumam Upes ielā, savukārt Rīgas domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs (GKR) ēkas būvēšanai piedāvā zemes gabalus Čiekurkalnā, Bābelītē un citviet, šodien raidījumā "Delfi TV ar Jāni Domburu" paziņoja abi politiķi.
Pērn ugunsgrēkos bojāgājušo skaits – mazākais deviņu gadu laikā
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) apkopotā statistika liecina, ka 2019. gadā samazinājies gan izsaukumu skaits uz ugunsgrēkiem, gan arī tajos bojāgājušo skaits, bet izsaukumu skaits uz glābšanas darbiem palielinājies. Pērn liesmas laupīja 76 cilvēku dzīvību, un tas ir zemākais rādītājs pēdējo deviņu gadu laikā, informēja VUGD.
Pērn nojaukti 19 valstij piederoši grausti, pārdoti – 76
Valsts AS "Valsts nekustamie īpašumi" (VNĪ) pagājušajā gadā samazināja valstij piederošo vidi degradējošo objektu skaitu par 95 objektiem – nojauktas 19 būves, pārdoti 76 objekti 34 adresēs, dodot iespēju šo teritoriju jaunai attīstītībai. Vairāki īpašumi pērn atjaunoti un degradējošo būvju statusi atcelti, informēja VNĪ.
Jaunākie
Interesanti