Latvijā
Ukrainas bēgļiem būs pabalsts pašnodarbinātības sākšanai; par mājokļa īri ukraiņiem šogad neprasīs nodokli
Plāno veicināt Ukrainas iedzīvotāju iekļaušanos Latvijas darba tirgū, piešķirot pašnodarbinātības uzsākšanas pabalstu minimālās mēnešalgas apmērā. Tāpat par sava mājokļa izīrēšanu Ukrainas bēgļiem neprasīs līdz šī gada beigām maksāt  iedzīvotāju ienākuma nodokli. To paredz Saeimā galīgajā lasījumā pieņemtie grozījumi Ukrainas civiliedzīvotāju atbalsta likumā.
Pie kriminālatbildības saukta 14 personu grupa tā dēvētajā «naudas mūļu» lietā
Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētā prokuratūra pie kriminālatbildības saukusi organizētu grupu 14 personu sastāvā, no kuriem viens ir Vācijas pilsonis, bet pārējie – Latvijas valsts piederīgie –, par noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizēšanu, izmantojot tā saukto "naudas mūļu" tīklu,  informēja prokuratūrā.
Latvijā neizsniegs apraides atļaujas TV programmām ar retranslācijas aizliegumu
Latvijas teritorijā apraides atļaujas netiek izsniegtas tādām televīzijas programmām, kuras izslēgtas no Latvijā retranslējamo audio un audiovizuālo programmu saraksta, pamatojoties uz to, ka audiovizuālās programmas jurisdikcijas valsts grauj vai apdraud citas valsts teritoriālo integritāti, suverenitāti vai valstisko neatkarību.
Par mātes slepkavību sievietei draud mūža ieslodzījums
Prokuratūra nosūtījusi Zemgales rajona tiesai krimināllietu, kurā apsūdzēta sieviete par savas mātes, kura tobrīd atradās bezpalīdzības stāvoklī, noslepkavošanu, kas izdarīta ar sevišķu cietsirdību, informēja prokuratūrā.
Jau astoto reizi Latgalē cildinās skolotāja profesiju un godinās novada izcilākos pedagogus
Lai godinātu izcilā katoļu garīdznieka un pedagoga, Latgales pirmās atmodas darbinieka Nikodema Rancāna milzīgo ieguldījumu Latgales kultūrtelpā un izglītības veicināšanā, kā arī lai atgādinātu, cik nozīmīga loma pārmaiņu procesos ir izglītībai, pirms astoņiem gadiem tika iedibināta īpašā balva Latgales skolotājiem. Arī šogad latgaliešu valodas un kultūrtelpas spodrinātāji Latgales reģiona skolās un izcili izglītības darbinieki tiks sumināti balvas pasniegšanas ceremonijā, kas tradicionāli tiek piesaistīta Nikodema Rancāna jubilejas laikam septembrī. Šogad izcilākos skolotājus sveikt varēs Balvos jau šo svētdien. 
Mediķu arodbiedrība sagaida oficiālas izlīgšanas sarunas, nevis «parunāšanos»
Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) nedosies uz Veselības ministrijas rīkotajām pārrunām par ārstniecības personu darba samaksas jautājumiem, bet sagaida oficiālās izlīgšanas sarunas, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja LVSADA vadītājs Valdis Keris.
Iebraukšana Latvijā liegta 15 Krievijas pilsoņiem
Kopš aizlieguma Krievijas pilsoņiem ar tūristu vīzām ieceļot Latvijā, kas stājās spēkā 19. septembrī, iebraukšana Latvijā liegta 15 cilvēkiem, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" pastāstīja Valsts robežsardzes priekšnieka vietnieks Ivars Ruskulis. 
Jēkabpils reģionālajā slimnīcā izveidota Insulta vienība 
Nupat darbu sākusi jauna Insulta vienība, kas izveidota Jēkabpils reģionālajā slimnīcā. Viens no izplatītākajiem nāves cēloņiem Latvijā ir insults. Šīs slimības gadījumā ir svarīgi pēc iespējas ātrāk uzsākt ārstēšanu, tādēļ liela nozīme ir neirologu pieejamībai 24 stundas diennaktī, taču reģionos tas ir retums. 
Ministrija lūgs pārskatīt lēmumu par bibliotēku slēgšanu Jūrmalā
Pašvaldības pārraugošā ministrija, atsaucoties uz iedzīvotāju vēstuli un Latvijas Bibliotēku padomes aicinājumu pārskatīt lēmumu, lūgs Jūrmalas domi vēlreiz izvērtēt nepieciešamību slēgt Asaru un reorganizēt Bulduru bibliotēku. Pašvaldības pieņemtais lēmums paredz, ka pēc desmit dienām Bulduru bibliotēka esošajās telpās savu darbību pārtrauks, lai novembra vidū lasītājus gaidītu sešdesmit kvadrātmetru lielās telpās Jūrmalas teātrī un Centrālajā bibliotēkā, jo apkurināt ēku esot pārāk dārgi. Savukārt jūrmalnieki pauž aizdomas, ka patiesais iemesls, iespējams, ir īpašuma atsavināšana.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt