Latvijā
Onkoloģijas pacienti Saeimai norāda uz kritisko situāciju vēža ārstēšanā; deputāti veidos atbalsta grupu (papildināts)
"Nebūs par skaļu, ja teiksim, ka situācija ir kritiska," raksturojot vēža ārstēšanu Latvijā, tā norādījušas pacientu atbalsta biedrības. Pacienti joprojām nevar saņemt vienlīdz kvalitatīvu ārstēšanu visā Latvijā, pakalpojumu kvalitāte netiek uzraudzīta, medikamenti nav pieejami visiem. Tā sauktais "onkoplāns" nav pilnībā apmaksāts. Lai norādītu uz problēmām, ar ko saskaras vēža pacienti, viņi ceturtdien bija devušies uz Saeimu. Līdzīgi kā iepriekšējos Saeimas sasaukumos, arī 14. Saeimā tiek veidota vēža pacientu atbalsta grupa. Vairāki deputāti atzina, ka vēža ārstēšana ir uzskatāma par prioritāru un sola uzstāt uz vajadzību ņemt vērā pacientu organizāciju ieteikumus. 
Rīgā Brasas pārvada būvniecību turpina arī ziemā
Rīgā Brasas tilta būvdarbi turpinās arī ziemā. Šī nozīmīgā infrastruktūras objekta pabeigšana laikā uztrauc ne vien daudzus rīdziniekus, bet arī neskaitāmus nākamvasar gaidāmo Dziesmu un deju svētku dalībniekus un apmeklētājus. Tādēļ nolemts būvdarbos neizsludināt tehnoloģisko pārtraukumu ziemā. 
Saeima paziņojumā aicina saukt pie atbildības vainīgos par starptautiskajiem noziegumiem Ukrainā
Saeima ceturtdien, 8. decembrī, pieņēma paziņojumu par Krievijas starptautiskajiem noziegumiem Ukrainā un vainīgo saukšanu pie atbildības, informēja parlamentā. Paziņojumā Saeima stingri atbalsta Starptautiskās Krimināltiesas uzsākto izmeklēšanu nolūkā apzināt un saukt pie atbildības tos, kuri Ukrainas teritorijā pastrādājuši kara noziegumus un noziegumus pret cilvēci. 
Covid-19 pacientu skaits slimnīcās palielinās
Aizvadītās diennakts laikā Latvijā nav ziņojumi par mirušiem Covid-19 slimniekiem, bet slimnīcās esošo pacientu skaits ar Covid-19 pamatdiagnozi ir palielinājies no 101 līdz 111, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) un Nacionālā veselības dienesta dati.
Onkoloģijas centrs bez vadošajiem LOR ārstiem pagaidām nepaliks – darbu piekritis turpināt viens mediķis (papildināts)
Latvijas Onkoloģijas centrā (LOC) no trim Galvas un kakla ķirurģijas nodaļas ārstiem, kas uzrakstījuši atlūgumu, viens tomēr piekritis palikt. Austrumu slimnīcas vadība turpina meklēt darbiniekus, kas aizstātu divus speciālistus, kuri veica unikālas un ārkārtīgi sarežģītas operācijas. Tikmēr LOC Onkoķiruģijas klīnikas vadītājs uzskata, ka atrisinājums ir tikai šķietams, jo sarežģītu operāciju veikšanā vienam ārstam būs grūti aizstāt trīs.
Stipras snigšanas dēļ apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā
Ceturtdien, 8. decembrī, uz plkst.06.30 sniega dēļ visā valstī ir apgrūtināti braukšanas apstākļi. Sniegotos ceļa posmu attīra no sniega, slidenos ceļa posmus kaisa ar pretslīdes materiāliem. Uz ceļiem strādā 185 tehnikas vienības, informēja valsts uzņēmumā "Latvijas Valsts ceļi" (LVC).
Valdībā vismaz pagaidām ministru biedru nebūs
Pēc nedēļas gaidāms balsojums Saeimā par nākamās valdības apstiprināšanu. Plānots, ka dienu pirms tam stāsies spēkā likuma grozījumi par Klimata un enerģētikas ministrijas veidošanu un ministru biedru amatu izveidošanu. Taču vismaz pagaidām partijas atteikušās no plāna virzīt darbam valdībā ministru biedrus.
Svarīgākais šobrīd