Latvijā
Covid-19 pacientu skaits slimnīcās pieaug; miruši 5 sasirgušie
Aizvadītās diennakts laikā Latvijā saņemti ziņojumi par pieciem mirušajiem Covid-19 slimniekiem, bet slimnīcās esošo pacientu skaits ar Covid-19 pamatdiagnozi ir pieaudzis, sasniedzot 97, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) un Nacionālā veselības dienesta dati.
Rīgas dome neatklāj, cik naudas tērē sāls kaisīšanai ziemā
Šogad no rīdzinieku makiem vairāk naudas aiziet arī par tehnisko sāli, ko ziemā kaisa ielās, lai izkausētu sniegu un ledu. Taču, cik tas iedzīvotājiem maksā, dome neatklāj, vienlaikus mierinot, ka iedzīvotāji šogad ir ieguvēji, jo, salīdzinājumā ar kopējo cenu pieaugumu, kāpums par ielu kaisīšanu nav būtisks. 
Rindu mazināšana, tarifu izmaiņas, mediķu algu kāpums – ko eksperti sagaida no nākamās Veselības ministrijas
Nav šaubu – nākamajā valdībā veselības ministra portfelis būs viens no vissmagākajiem un sarežģītākajiem. To parādījis arī valdības veidošanas process, jo atšķirībā no daudzām citām ministrijām tieši uz veselības ministra amatu neviena potenciālā koalīcijas partija "neraujas". Un darbs nesolās būt viegls – cīņa ar kovida sekām, mediķu algu jautājums un virkne reformu. Kas pēc dažādu ekspertu domām šobrīd ir galvenie veselības aprūpes jomā kārtojamie darbi, kuriem uzmanība būs jāpievērš nākamajam nozares ministram?
Latvija neiepirks daļu no rezervētajiem Covid-19 medikamentiem
Ņemot vērā, ka Covid-19 jaunie paveidi vairumā gadījumu vairs neizraisa tik smagu slimības gaitu, kā tas bija vēl pirms gada, Latvija nolēmusi neiepirkt visus pasūtītos Covid-19 medikamentus jeb tā sauktos "antivielu kokteiļus". 
KNAB: CVK lietas izmeklēšana saistīta ar 2021. gadā organizētu iepirkumu; figurē 10 personas (papildināts)
Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) 7. novembrī sācis kriminālprocesu aizdomās par iespējamu krāpšanu lielā apmērā, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu, kas izraisījusi smagas sekas, kā arī šo noziedzīgo nodarījumu atbalstīšanu un dienesta dokumentu viltošanu saistībā ar Centrālās vēlēšanu komisijas (CVK) organizētu iepirkumu 2021. gadā, informēja KNAB.
Pēdējā laika ceļu satiksmes negadījumi liecina – drošības jostu autobusā lieto retais
Pēdējās nedēļas laikā notikušie ceļu satiksmes negadījumi pievērsuši lielu uzmanību drošības jautājumiem – brauktuvju kopšana, transportlīdzekļu tehniskais stāvoklis, autovadītāju attieksme un uzvedība. Pēdējā laika traģēdijās iesaistīti ir arī autobusi, kas savukārt liek aktualizēt jautājumu par drošības jostu lietošanu arī šajos transportlīdzekļos.
Valdība uz laiku atliek pedagogu darba samaksas pieauguma grafika izstrādi
Esošā valdība otrdien, 29. novembrī, uz laiku atlikusi daļu no septembrī pieteiktā pedagogu streika prasībām. Uz laiku šobrīd atlikts punkts par pedagogu zemākās mēneša darba samaksas likmes pieauguma grafiku no nākamā gada 1. septembra. Šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā, ka vēl nav izveidota nākamā valdība, un valsts 2023. gadu iesāks ar tehnisko budžetu.
Banku augstskola iekļausies Latvijas Universitātes ekosistēmā
Latvijas Universitātes (LU) rektors Indriķis Muižnieks, Banku augstskolas (BA) rektore Līga Peiseniece un abu augstskolu padomes otrdien, 29. novembrī, parakstīja nodomu līgumu par BA integrāciju Latvijas Universitātes ekosistēmā, liecina LU paziņojums medijiem.
Svarīgākais šobrīd