Latvijā
Būvniecības cenu pieaugums aptur energoefektivitātes ieviešanu 50 ēkās Rīgā
Lai gan pieaugošās energoresursu cenas vēl spilgtāk izgaismo nepieciešamību paaugstināt daudzdzīvokļu ēku energoefektivitāti, tomēr apmēram puse jeb 50 no "Rīgas namu pārvaldnieka" paspārnē esošajām mājām, kas bija pieteikušas siltināšanas projektu, to ir apturējusi, skaidro pārvaldnieka pārstāvis Krists Leiškalns.
«Jaunajai Vienotībai» lielākais atbalsts 21 pašvaldībā; kādā no vietvarām uzvarēt spēja tikai 5 spēki
14. Saeimas vēlēšanās kādā no 43 Latvijas pašvaldībām uzvarēt spēja tikai pieci politiskie spēki – vēlēšanu uzvarētāja "Jaunā Vienotība" ieguva lielāko atbalstu 21 pašvaldībā, tostarp Rīgā, Zaļo un Zemnieku savienība – 13, "Stabilitātei!" – piecos, "Apvienotais saraksts" – divos, tikpat "Attīstībai/Par!", kas atšķirībā no citiem minētajiem politiskajiem spēkiem 14. Saeimā neiekļuva.
Zināms provizoriskais 14. Saeimas sastāvs
Kuri 100 politiķi turpmāk lems par mūsu valsti un mūsu dzīvi? Sabiedrisko mediju portāls LSM.lv apkopojis, ka Saeimā varētu būt ievēlēti zemāk uzskaitītie deputātu kandidāti. Tas gan ir tikai provizorisks sastāvs. 
«Saskaņa» zaudējumu vēlēšanās skaidro arī ar Krievijas kara pret Ukrainu nosodīšanu
Viena no lielākajām vēlēšanu intrigām bija Latvijas krievu balsu sadalījums. Rezultāts nesis pārsteigumu – partija "Saskaņa", kas desmit gadus bija lielākā frakcija Saeimā, tagad parlamentā, visticamāk, nav iekļuvusi. Savukārt 10 vietas parlamentā ieguvusi jaunā partija "Stabilitātei!". "Saskaņas" pārstāvji zaudējumu skaidro ar dažādiem iemesliem, to skaitā Krievijas sāktā kara pret Ukrainu nosodīšanu, ko konkurenti "Stabilitātei!"  vairījušies darīt.
Saeimas vēlēšanu lielākie zaudētāji – «Konservatīvie» un «Attīstībai/Par!»
Pie lielākajiem šo vēlēšanu zaudētājiem var pieskaitīt divas valdības partijas – "Konservatīvos" un apvienību "Attīstībai/Par!". Pirms četriem gadiem abi kā jauni spēki ienāca lielajā politikā, abiem ir pa četriem krēsliem Ministru kabinetā. Jau pirmie rezultāti rādīja, ka "Konservatīvajiem" nākamā Saeima nespīd, bet pirms pāris stundām zem 5 % barjeras noslīdēja arī apvienības "Attīstībai/Par!" rezultāts.
Atšķirīgie vēlēšanu rezultāti Latgalē pārsteidz
Šoreiz uz vēlēšanām aizgāja un savu izvēli izdarīja pāri par 57% balsstiesīgo. Rēzeknē vēlētāji šoreiz bija īpaši aktīvi, vēlēšanu dienā pie iecirkņiem pat veidojās rindas. Rezultātā nobalsoja 67% balsstiesīgo. Ja iepriekš Rēzeknē pārliecinoši uzvarēja "Saskaņa", tad šoreiz rēzekniešu simpātijas ir iemantojusi jaunā partija "Stabilitātei!", "Saskaņu" atstājot otrajā vietā. Iedzīvotāji, uzzinot kopējos rezultātus, nav diez ko apmierināti.
Lielbritānijā zema vēlēšanu aktivitāte; urnas bija jāmeklē pašiem
Lielbritānijas iecirkņos, ko organizēja brīvprātīgie, vēlēšanu urnas lielākoties nācās meklēt pašiem, no Latvijas tika saņemtas tikai uzlīmes. Straumēnu iecirknim, ko organizēja Daugavas Vanagu fonda aktīvisti, izpalīdzēja briti, pastāstīja Latvijas Televīzijā.
Topošās valdības kodolu zīmē no trīs vai četriem spēlētājiem
"Jaunā Vienotība" pēc uzvaras 14. Saeimas vēlēšanās gatava uzņemties iniciatīvu jaunas valdības veidošanai un virzīs pārstāvjus sarunām ar potenciālajiem sadarbības partneriem. Savukārt jau pirmdien Valsts prezidents Egils Levits aicinājis uz pārrunām visu Saeimā ievēlēto politisko spēku pārstāvjus. 
Politologs: Potenciālajā koalīcijā varētu būt četras partijas
Pēc 14. Saeimas vēlēšanām varētu būt četru partiju koalīcija, kurā ir "Jaunā Vienotība" (''JV''), Nacionālā apvienība (NA), "Apvienotais saraksts" (''AS'') un "Attīstībai/Par", intervijā Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" sacīja politologs Jānis Ikstens.
Gobzems pamet partiju «Katram un katrai»
Partijas "Katram un katrai" vadītājs Aldis Gobzems atstājis amatu un izstājies no sava politiskā spēka. Tā videoierakstā sociālajā tīklā "Facebook" paziņoja Gobzems.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt