Latvijā
Prezidents lūdzis Kariņu sākt konsultācijas ar partijām par iespējamo koalīciju (papildināts)
Valsts prezidents Egils Levits pilnvarojis "Jaunās Vienotības" pārstāvi Krišjāni Kariņu uzsākt konsultācijas ar pārējām 14. Saeimā ievēlētajām partijām par jauno koalīciju, valdības modeli un tās prioritātēm. To otrdien preses konferencē pavēstīja prezidents, norādot, ka tas vēl nenozīmē, ka Kariņš uzrunāts kā premjera amata kandidāts. Tāpat prezidents no sākuma pieprasījis detalizētu plānu par iespējamās koalīcijas prioritātēm un darbību.
Militārajās mācībās trenējas glābt ievainotos
Militāro mācību cikla "Namejs 2022" rudens posmā aizvadītās nedēļas nogalē spraigas mācības notika Zemessardzes 4. Kurzemes brigādei, īpaši trenējot sadarbību ar dažādiem dienestiem, lai operatīvi un veiksmīgi glābtu kaujā ievainotos. Mācībās iesaistījās gan Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD), gan Kuldīgas slimnīca, gan ASV gaisa spēku vienība, kas dislocēta Lielvārdē.
Vairākās pašvaldībās jaunā apkures sezona sāksies ar vecajiem tarifiem; uzņēmēji bažījas par zaudējumiem
Kaut arī jaunā apkures sezona jau klauvē pie durvīm, ne visās pašvaldībās siltumapgādes uzņēmumi to sāks ar paaugstinātiem tarifiem. Tarifu projekti vēl ir izskatīšanā Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK). Pašvaldībās bažījas, ka tas uzņēmumiem radīs zaudējumus, kas var ietekmēt pašvaldību budžetus. Uzņēmumi šajā situācijā meklē dažādus risinājumus. 
Dažviet Rīgas skolās pusdienas bērniem pagaidām pieejamas ar speciāliem taloniem
No pirmdienas, 3. oktobra, par ēdināšanu Rīgas skolās un bērnudārzos lielai daļai bērnu vecāku ir jāpiemaksā. Lai to administrētu, izveidota īpaša elektroniskā sistēma, kas aizvien daudziem vecākiem un skolu direktoriem sagādā pamatīgas galvassāpes. Un, lai gan lielākajai daļai viss esot kārtībā, vietām nācās izlīdzēties ar taloniņiem.
Uz Latvijas Radio valdi virza Unu Klapkalni, Ievu Aili un Māri Gulmani
Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) lēma virzīt uz ievēlēšanu par valsts SIA "Latvijas Radio" valdes locekļiem trīs kandidātus – Unu Klapkalni uz valdes priekšsēdētāja amatu, Ievu Aili uz valdes locekļa programmu un pakalpojumu attīstības jautājumos amatu un Māri Gulmani uz valdes locekļa finanšu pārvaldības jautājumos amatu, informēja SEPLP.
Zolitūdes traģēdijas lietā sāk tiesas debates (papildināts)
Pirmdien Zolitūdes traģēdijas krimināllietā apelācijas instancē sāktas tiesas debates. Īsi pirms plānotās sēdes apsūdzētais ēkas būvinženieris Ivars Sergets lūdza atgriezties pie tiesas izmeklēšanas, taču Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu tiesas kolēģija noraidīja Sergeta lūgumu, tādējādi prokuratūra sāka debašu runu. 
Kā mūsdienās mācās topošie policisti?
Dažādi apmācību poligoni, kuros tiek apgūtas prasmes cīnīties ar noziedzniekiem, pielietojot šaujamieročus; mācības virtuālās realitātes vidē; informācijas tehnoloģiju poligoni – tādas mācību iespējas paveras Valsts policijas koledžas kadetiem. Šogad šī mācību iestāde uzņēmusi 150 jaunus studentus, vēstīja Latvijas Televīzijas raidījums "Rīta panorāma".
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt