Latvijā
Ievēlēta partijas «Vienotība» Ētikas komisija
Partijas "Vienotība" kongresā 17. septembrī ievēlēti jauni Ētikas komisijas locekļi.

Nākamos divus gadus šajā komisijā partijā strādās Iveta Blaua, kurai Ētikas komisijas vadību partijas kolēģi uzticējuši jau divus mandātus pēc kārtas.
Studentu apvienības vadītājs: Jāstiprina jauniešu interese par dalību vēlēšanās
Jauniešus Latvijā, tāpat kā lielākajā daļā Eiropas valstu, raksturo arvien augošā nodarbinātība paralēli studijām, lai varētu nosegt ikdienas izdevumus, norādīja Latvijas Studentu apvienības vadītājs Rūdolfs Aleksandrs Strods. Viņaprāt, jaunatnes politikai ir ne vien jārūpējas par jaunieti, bet arī jāiesaista viņu tās veidošanā. Savukārt, runājot par pašu jauniešu zemo aktivitāti vēlēšanās, apvienības vadītājs atzina, ka interesi par to jāstiprina ģimenēm un skolām.
«Rīgas namu pārvaldnieka» apsaimniekotajās mājās samazinās apkures temperatūru
"Rīgas namu pārvaldnieka" (RNP) apsaimniekotajās daudzīvokļu mājās apkures sezonā par vienu līdz diviem grādiem paredzēts samazināt apkures temperatūru. Galvaspilsētas iedzīvotāji to uztver ar dažādām emocijām, jo viss būšot atkarīgs no tā, cik barga būs ziema. Temperatūras samazināšana, pēc apsaimniekotāja aprēķiniem, ļautu ietaupīt izmaksas par 5%–10%.
Par meitenes piekaušanu Jelgavā kriminālprocesu nerosinās
Gadījumi, kad pusaudži viens otru piekauj, ir Valsts policijas ikdiena. Sekas nereti ir smagas un paliekošas, atzina Valsts policijas Zemgales reģionā. Svētdien notikušais gadījums, kad vecāka pusaudze piekāva jaunāku meiteni, ir kārtējais atgādinājums neatstāt bez ievērības agresīvu pusaudžu uzvedību. Jelgavas pašvaldībā norādīja, ka ar notikumā iesaistītajiem pusaudžiem tiek strādāts.
Lūdz ziedot vilnas zeķes Ukrainas armijai
Drēgns rudens gaidāms ne tikai Latvijā, bet arī kara nomocītajā Ukrainā. Bez elektrības un siltuma ziemu sagaidīs civiliedzīvotāji. Jau šobrīd aukstās rudens naktīs salst karotāji tranšejās. Tieši tādēļ Latvijā saņemts lūgums ziedot Ukrainas armijai adītas vilnas zeķes, termoveļu un guļammaisus.
Nedienas ar autobusu reisiem Ogrē turpinās
Problēmas ar sabiedriskā transporta reisu nodrošināšanu Ogres un Aizkraukles novadā turpinās. Šobrīd atklājusies vēl kāda problēma – līgums pasažieru pārvadātājiem paredz, ka vismaz 60% autobusu jābūt iespējai iekāpt arī ratiņkrēslā sēdošam cilvēkam. Un invalīdam braukšana jāpiesaka vismaz diennakti iepriekš. Savukārt pasažieriem ar bērnu ratiem iespēja braukt ir atkarīga no ratu lieluma. Daži tiek iekšā, daži ne.
Daļa Liepājas sociālās mājas iemītnieku pretojas evakuācijai ugunsgrēka laikā
Aizvadītajā naktī pagaidām nezināmu iemeslu dēļ ugunsgrēks izcēlās Liepājas sociālajā dzīvojamā mājā, no kuras ugunsdzēsēji evakuēja 50 cilvēkus. Viens no iemītniekiem bija saelpojies dūmus, tāpēc nogādāts slimnīcā. Glābšanas darbus ugunsdzēsēji raksturoja kā sarežģītus, jo ne visi iedzīvotāji labprātīgi piekrituši pamest degošo ēku. Pašvaldībā solīja, ka līdz vakaram cilvēki jau drīkstēs atgriezties savos dzīvokļos.
Krāpnieki uzdodas par granulu, brikešu un malkas tirgotājiem
Valsts policija šogad ir saņēmusi informāciju par 44 krāpšanām, kas saistītas ar kurināmā iegādi. Visvairāk šādu noziegumu ierasti tiek fiksēts gada otrajā pusē, kad iedzīvotāji aktīvi gādā malku, granulas un briketes ziemai. 
Politoloģe par VID direktores atstādināšanu: Šoreiz nav tikai personisko rēķinu kārtošana
Lai gan finanšu ministra Jāņa Reira un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektores Ievas Jaunzemes attiecības ir bijušas saspīlētas jau iepriekš, tomēr šoreiz iemesls ir nopietns un šāda Reira rīcība nav saistīta tikai ar personisko rēķinu kārtošanu, Latvijas Radio komentēja Rīgas Stradiņa universitātes Politikas zinātnes katedras docente Lelde Metla-Rozentāle.
Darba specifikas un novecojušās infrastruktūras dēļ iekšlietu dienesti maz spēs taupīt energoresursus
Lielākā daļa no iekšlietu resoram piederošajām ēkām ir vecas un energoneefektīvas, kas gaidāmajā apkures sezonā var prasīt daudz naudas. Dienesti taupa, taču darba specifikas dēļ to ir grūti īstenot. Iepriekšējā krīzē nācās uz laiku optimizēt vai slēgt, piemēram, atsevišķus ugunsdzēsēju depo. Iekšlietu ministrijā norāda, ka energoresursu sadārdzinājuma segšanai iekšlietu resorā trūkst 5,36 miljoni eiro.
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt