Latvijā
Latgalē cilvēki aktīvi izmanto iespēju vakcinēties pret gripu; vietām vakcīnas beigušās
Šoruden valsts simt procentu apmērā kompensē gripas vakcīnas vairākām iedzīvotāju grupām. Prioritāri vakcinējamas personas ir vecumā no 65 gadiem un riska grupas, un no 21. novembra vakcinēties ar valsts apmaksātu pretgripas vakcīnu var arī bērni līdz 17 gadiem un pieaugušie no 50 gadiem. Kopumā valstī iegādātas 120 000 gripas vakcīnu par pusotru miljonu eiro. Slimību profilakses un kontroles centrā (SPKC) skaidro, ka ar šo vakcīnu skaitu šai sezonai vajadzētu pietikt, taču jau šobrīd vairākās iestādēs vakcīnas ir beigušās un iedzīvotāji, lai saņemtu pretgripas poti, aicināti vērsties citās ārstniecības iestādēs.
Levits Izraēlā tiksies ar Izraēlas amatpersonām un atklās biznesa forumu
Valsts vizītes laikā Izraēlā 28. un 29. novembrī Valsts prezidents Egils Levits tiksies ar Izraēlas Valsts prezidentu Izāku Hercogu, Izraēlas parlamenta jeb Kneseta pārstāvjiem un topošās valdības vadītāju Benjaminu Netanjahu, atklās Latvijas–Izraēlas biznesa forumu un Pasludināšanas bazilikā Nācaretē atklās Aglonas Dievmātes mozaīku.
Svarīgāko apbalvojumu Francijas žurnālistiem pasniedz Latvijā
Šovakar Latvijas Nacionālajā bibliotēkā apbalvos pagājušā gada veiksmīgākos Francijas žurnālistus trīs kategorijās: drukātie mediji, audiovizuālie mediji un dokumentālās grāmatas. 1933. gadā dibināto Albēra Londra (Albert Londres) balvu ik pa laikam pasniedz ārpus Francijas – valstīs, kas izpelnījušās ievērību ģeopolitiskās situācijas vai svarīgu notikumu dēļ.
Ainažos autobusa un kravas auto sadursmē viens bojāgājušais un 26 cietušie; satiksme atjaunota vienā joslā (papildināts)
Sestdienas, 26. novembra, vakarpusē autoceļa A1 ("Via Baltica") 99. kilometrā Ainažos, Limbažu novadā, notika pasažieru autobusa un kravas automašīnas sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā gājis bojā viens cilvēks un 26 cilvēki cietuši, trīs no kuriem smagi, informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD). Svētdien satiksme avārijas vietā tika atjaunota pa vienu joslu. Negadījumā cieta viens Igaunijas bruņoto spēku kareivis, kurš ir nogādāts slimnīcā. Viņa dzīvībai briesmas nedraud. Pārējie pasažieri, kuri cieta negadījumā, bija no Ukrainas bruņotajiem spēkiem. Arī viņi ir nogādāti slimnīcā. Negadījuma vietā gāja bojā autobusa vadītājs, kurš bija pie stūres, bet otrs autobusa šoferis aizvests uz slimnīcu.
Jaunā Austrumu slimnīcas aptieka būs modernākā Baltijā
Baltijā modernākā – sākot ar zāļu skapi, kas patiesībā ir dators un zāles spēj sašķirot pēc jebkura parametra, un beidzot ar pneimatisko pastu, ar kuru zāles uz jebkuru nodaļu var aizsūtīt dažu sekunžu laikā. Tāda būs jaunā aptieka, kas jau uzcelta starp Gaiļezera slimnīcu un Latvijas Onkoloģijas centru. Četri stāvi, 2300 kvadrātmetri un virszemes pāreja, kas savienos visas pārējās klīnikas.
Tiesai nodod krimināllietu par armijas nakts redzamības ierīču piesavināšanos
Organizētās noziedzības un citu nozaru specializētā prokuratūra novembra vidū tiesai nodeva krimināllietu, kurā sešas personas apsūdzētas par dažāda veida šaujamieroču munīcijas un aprīkojuma piesavināšanos un citiem noziegumiem, noskaidroja Latvijas Televīzijas raidījums "De facto".  Starp šīm precēm bijušas arī nakts redzamības iekārtas.
Aicina adīt attaisāmus adījumus Ukrainas ievainotajiem
Silts apģērbs Ukrainā šobrīd ir izdzīvošanas jautājums. Un jo īpaši siltas zeķes un sildoši apģērbi vajadzīgi ievainotajiem. Bet ja, piemēram, zeķes jāliek pāri apsējiem un ģipša, tad parastās zeķes nākas sagriezt. Kā izgatavot īpašus, attaisāmus adījumus, pastāstīs Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīcas speciālistes.
Aptauja: Pēdējā gada laikā jaunieši sākuši biežāk un vairāk lietot alkoholu
Vērtējot alkohola lietošanas izmaiņas pēdējā gada laikā, 31% aptaujāto jauniešu vecumā no 18 līdz 24 gadiem sniedza atbildi, ka pēdējā gada laikā viņi alkoholu ir sākuši lietot vairāk (apjoms ievērojami palielinājies – 14%, nedaudz palielinājies – 17%), bet starp tiem jauniešiem, kas lieto alkoholu, 39% ir palielinājies arī alkohola lietošanas biežums (alkoholu lieto ievērojami biežāk – 16%, alkoholu lieto nedaudz biežāk – 23%), tā secināts "BENU Aptiekas" Veselības monitoringa datos, kas iegūti sadarbībā ar pētījumu kompāniju SKDS. 
Skolēnus iepazīstina ar biškopja darbu «Eiropas medus brokastīs»
Lai popularizētu biškopību, bišu nozīmi dabā un cilvēka dzīvē, pirms 15 gadiem Slovēnijas biškopji aizsāka sociāli izglītojošu akciju „Eiropas medus brokastis”. Šīs akcijas  mērķauditorija ir bērnudārzu un skolu audzēkņi, pie kuriem viesojas biškopji. Un tā kā arī Latvijas biškopji ir iesaistījušies šajā kampaņā, tad tagad, novembrī, izglītības iestādēs ir sākušās „Eiropas medus brokastis”. 
Telefonkrāpnieki kļuvuši atjautīgāki; uzdodas arī par policistiem un «Google» darbiniekiem
Telefonkrāpnieki Latvijā uzdarbojas regulāri. Ir mēneši, kad retāk, ir, kad biežāk. Šoruden šādu gadījumu skaits atkal palielinājies. Oktobrī vien no ļaundariem ir cietušas 92 personas, ziņo Valsts policija. Savukārt šā gada 10 mēnešos no Latvijas iedzīvotājiem izkrāpti vairāk nekā 9 miljoni eiro. Agrāk krāpnieki pārsvarā izlikās par bankas darbiniekiem. Tagad ļaundari uzdodas arī par policistiem un "Google" darbiniekiem.
Sals apgrūtina palīdzības sniegšanu ukraiņiem uz robežas
Aizvadot pirmo nedēļu sniegā un salā, brīvprātīgajiem, kas kopš oktobra sākuma sagaida ukraiņus pie Latvijas–Krievijas robežpunkta "Grebņeva", aizvien grūtāk kļuvis nodrošināt siltu pajumti, siltu ēdienu un dzērienus. Ziemīgie laikapstākļi ietekmējuši arī ukraiņu veselības stāvokli, aizvien biežāk robežu šķērsojošie lūdz medikamentus. Biedrības kopā ar Ludzas novada pašvaldību griezušās Zemessardzē, lūdzot apsildāmo telti. 
Rīgā aizlūdz par Holodomora upuriem
Reiz mūs gribēja iznīcināt ar badu, tagad – ar tumsu un aukstumu – tā šodien, Holodomora atceres dienā uzrunā paziņoja Ukrainas prezidents Volodimirs Zelenskis. Mākslīgi izraisītā bada – holodomora – upurus un arī tos, kuri šodien cieš Ukrainā un pretojas Krievijas brutālajai varai piemin daudzviet pasaulē. Arī Latvijā, kur Svētā Pētera baznīcā Rīgā notika ekumeniskais aizlūgums.
Anatomikums – vieta, kur nāve palīdz dzīvībai
Rīgas Stradiņa universitātes Anatomijas un antropoloģijas institūts jeb anatomikums. Vieta, kuras bezgala smagās durvis ver tikai šeit strādājošie un topošie ārsti. Un vēl šī ir vieta, kurp atved to cilvēku ķermeņus, kas sevi pēc nāves ir novēlējuši medicīnai. Uz akmens plāksnes pie ieejas latīņu valodā iekalti vārdi "Šeit ir tā vieta, kur nāve palīdz dzīvībai" (Hic locus est ubi mors gaudet, sucurrere vitae).
Svarīgākais šobrīd