Latvijā
PMLP uzsvars uz apkalpošanu «dzīvajā rindā»; iepriekšējā pieraksta apjoms samazināts
Kāds tiek apkalpots uzreiz pēc numuriņa saņemšanas, bet vēl kādam jāgaida rindā pāris stundas – tāda aina šobrīd vērojama Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) klientu apkalpošanas centros, lai saņemtu personu apliecinošu dokumentu. Rindu mazināšanai pārvalde pieņēmusi darbā jaunus darbiniekus un krietni samazinājusi cilvēku skaitu, ko apkalpo pēc iepriekšēja pieraksta.
Rēzeknē personām ar garīga rakstura traucējumiem būs iespēja dzīvot grupu dzīvokļos
Rēzeknē personām ar garīga rakstura traucējumiem ir izveidoti grupu dzīvokļi, ēkas pārbūvē ieguldot vairāk nekā vienu miljonu eiro. Grupu dzīvokļi dos iespēju personām ar garīgiem rakstura traucējumiem dzīvot sabiedrībā, kļūt patstāvīgākiem, nevis būt izolētiem slēgtās institūcijās. Šis ir ceturtais deinstitucionalizācijas infrastruktūras objekts Rēzeknē. Šobrīd grupu dzīvokļi tiek aprīkoti, lai pavisam drīz uzņemtu pirmos iemītniekus.
Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem plāno rīkot mājokļu akciju
Rīdzinieki savus mājokļus Ukrainas kara bēgļiem joprojām piedāvā kūtri. Kopumā trūkstot vairāki simti dzīvesvietu. Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem atklāj, ka tuvākajā laikā paredzēts rīkot mājokļu akciju, kas būs līdzīga iepriekš organizētajām darba biržām, kurās bēgļiem piedāvāja dažāda veida darbus. Jaunajā akcijā ukraiņiem būs iespēja iegūt mājokli. 
Iedzīvotāji cer uz Zalves militārā poligona izveides sabiedrisko apspriešanu
Sēlijas rietumos, Zalves, Saukas, Viesītes, Daudzevas un Seces pagasta teritorijās, kur ir paredzēts veidot jauno Zalves militāro poligonu, šobrīd lielākā daļa no īpašumiem pieder ''Latvijas Valsts mežiem'', bet 81 zemes vienība 1072,78 hektāru platībā tiks atsavināta no privātīpašniekiem un tajā vairs nedrīkstēs veikt saimniecisko darbību. Vietējie iedzīvotāji ir satraukti, ka viņiem piederošā zeme tiks atņemta, tāpēc cer, ka par poligona izveidi notiks sabiedriskā apspriešana.
No zvēresta uz apmācībām. Latgalē pieaug zemessargu rindas
Netaupot spēkus, veselību un dzīvību, sargāt Latvijas valsti un tās neatkarību. Šādi zvērot, par pilntiesīgiem zemessargiem šovasar kļūst tie, kuri, sākoties karam Ukrainā, secinājuši – jābūt gataviem nevis bēgt, bet aizstāvēties. Augustā jaunajiem zemessargiem Latgalē 21 dienas garumā paredzētas pirmās pamatīgās apmācības, taču jau šonedēļ poligonā “Meža Mackeviči” rosās tie, kam ražas laikā būs darāmi citi darbi. Kā apvienot pienākumus Zemessardzē ar ikdienas dzīvi?
Infektologi aicina ceļot epidemioloģiski droši
Vasaru un dzīvi bez Covid-19 ierobežojumiem šogad steidz izbaudīt daudzi Latvijas iedzīvotāji, gan satiekoties un kopā apmeklējot dažādus pasākumus, gan izbraucot ārpus mūsu valsts robežām. Un diemžēl arī šādā veidā tiek veicināta kovida izplatība sabiedrībā. Speciālisti aicina ceļot epidemioloģiski droši, un sargāties ne vien no koronavīrusa infekcijas, bet arī citiem vīrusiem, kas sastopami eksotiskākos gala mērķos. 
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt