Latvijā
Tīnūžos atklāta unikāla datu bāze par latviešu karavīriem 
Bez vēsts pazudis – ieraksts pie simtiem latviešu karavīru, kuri gājuši bojā Pirmā pasaules kara laikā. Kaspars Špēlis, kurš ikdienā vada Tīnūžu Kultūras mantojuma centru, vairākus gadus neskaitāmas stundas pavadījis Latvijas un ārvalstu arhīvos un apkopojis informāciju par daļu no šiem latviešu karavīriem. Tagad tā ikvienam pieejama unikālā datu bāzē nesen atklātajā digitālajā stendā Tīnūžos. 
Uz Ukrainu dodas pirmais «Stopify» sūtījums
Dažu nedēļu laikā, pateicoties Latvijā radītai ziedojumu straumēšanas platformai "Stopify", Ukrainas armijas vajadzībām savākti 37 000 eiro. Par tiem iegādāti kvadricikli, drons, termokameras, taktiskie cimdi un citas karavīriem nepieciešamas lietas.
Strenču un Trikātas skolas gatavas atteikties no krievu valodas mācīšanas
Pašlaik normatīvos nav noteikts, kāda valoda skolās ir jāapgūst kā otrā svešvaloda. Teju puse mācību iestāžu valstī kā vienīgo variantu piedāvā apgūt krievu valodu. Iespējams, uz to mudina bērnu vecāki, sava loma arī tam, cik pieejami ir atbilstīgas kvalifikācijas pedagogi. Taču, iespējams, pēc četriem gadiem ceturtās klases audzēkņiem kā otra svešvaloda būs jāizvēlas kāda no Eiropas Savienības oficiālajām valodām.
Vēsturnieks: Uzvaras parka nosaukums nav jāmaina
Pārdaugavā Uzvaras parks, kas atbrīvots no okupācijas pieminekļa, varētu kļūt par vietu, kur piemin uzvaru pār Bermonta armiju, sacīja Latvijas Kara muzeja vēsturnieks Ainis Lociks. Viņa vērtējumā – nosaukums nav jāmaina, jo tas dots nevis padomju varas, bet neatkarīgās Latvijas laikā. Ceturtdien, 24. novembrī, atklāta izstāde par parku.
Silts apģērbs, sildierīces un Ziemassvētku saldumi – Preiļos gatavo apjomīgu ziedojumu Ukrainai
Vasaras sākumā no Preiļiem uz Ukrainas pilsētu Ņižinu nogādātas divas palīdzības kravas ar pārtiku un pirmās nepieciešamības precēm. Arī šobrīd Latgales ļaudis ar ziedojumiem piepilda skolēnu autobusu, lai 2. decembrī tas varētu uzsākt ceļu uz Ukrainu. Autobuss atrodas Preiļos, un tajā iespējams atstāt ukraiņiem ikdienā noderīgas mantas. Savukārt 25. novembrī Riebiņu Kultūras namā notiks labdarības koncerts Ukrainas atbalstam, kurā piedalīsies arī mākslinieces no Ņižinas.
Pēc garām debatēm Saeima konceptuāli atbalsta ministru biedru amatu un jaunas ministrijas izveidi (papildināts)
Latvijā plāno ieviest Ministru kabineta ministru biedru amatus un izveidot jaunu Enerģētikas un klimata ministriju. To paredz ceturtdien, 24. novembrī, pirmajā lasījumā atbalstītie grozījumi attiecīgi Valsts pārvaldes iekārtas un Ministru kabineta iekārtas likumos. Lai arī Juridiskajā komisijā to virzībai balsu nepietika, plenārsēdē tie virzīti tālāk. Ceturtdien gan, skatot šos jautājumus, parlamentā noritēja garas debates. Lai izmaiņas stātos spēkā, likumu grozījumi Saeimai vēl jāatbalsta galīgajos lasījumos.  
Svarīgākais šobrīd