Latvijā
Tiesībsargs: Iestādes ir tiesīgas neizskatīt neprecīzus iesniegumus
Valsts un pašvaldību iestādes ir tiesīgas neizskatīt nepareizi noformulētus iedzīvotāju iesniegumus, šādi gadījumi nav reti, norādīja Tiesībsarga birojā. Nepareizi noformētus iesniegumus saņem arī pats tiesībsargs, bet norādīja, ka citas iestādes mēdz pat nesniegt cilvēkam atbildi par to, ka viņa iesniegumu neņems vērā. 
Slimnīcās turpina samazināties Covid-19 pacientu skaits
Latvijā aizvadītās diennakts laikā nav saņemti ziņojumi par mirušiem Covid-19 slimniekiem. Tikmēr slimnīcās ar Covid-19 kā pamatdiagnozi ārstējas 81 pacients, kas ir samazinājums, salīdzinot ar diennakti iepriekš, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) un Nacionālā veselības dienesta dati.
NBS komandieris: Ja sabiedrība neatbalstīs obligāto dienestu, tad tas tālāk klibos (papildināts)
Ja sabiedrībā tagad nebūs atbalsta obligātā dienesta jeb Valsts aizsardzības dienesta (VAD) ieviešanai, tad tas tālāk klibos. Šādu viedokli Latvijas Radio raidījumā "Krustpunktā" pauda Nacionālo bruņoto spēku (NBS) komandieris Leonīds Kalniņš.
VAD pirmais iesaukums plānots nākamā gada jūlijā. Paredzēts, ka tas būs brīvprātīgs. Tomēr konkrēts lēmums par VAD ieviešanu vēl nav pieņemts, jo Saeima nav atbalstījusi attiecīgo likumprojektu. 
Pētījums: Latvijā iepakojuma depozīta sistēmu izmanto 93% iedzīvotāju
Latvijā iepakojuma depozīta sistēmu izmanto 93% iedzīvotāju. Tas noskaidrots sistēmas nodrošinātāja, SIA "Depozīta iepakojuma operators" pētījumā. Cilvēki to galvenokārt dara  vienkārši tādēļ, lai atgūtu iemaksāto 10 centu depozīta maksu, taču daudziem iemesli ir saistīti arī ar rūpēm par dabu un vēlmi redzēt mazāk atkritumu sev apkārt.
Valmieras puses brīvprātīgais ugunsdzēsējs ved palīdzības kravas glābējiem Ukrainā
Ugunsdzēsēju aprīkojums, medicīnas aparatūra, silts apģērbs un vēl daudz citu lietu, kas lieti var noderēt, lai pārlaistu šo ziemu, – tas viss ir palīdzības kravās, kas šomēnes no Valmieras novada jau nogādātas Ukrainā. Palīdzību gādā ne tikai pašvaldība un uzņēmēji, bet arī iedzīvotāji. Tā Lāčplēša dienas priekšvakarā jau ceturto reizi ar palīdzības kravu uz Ukrainu uz Červonogradu devās Matīšu iedzīvotāji Dzintars un Sanita Robuļi.
Līdz ar aukstāku un sausāku laiku prognozē gripas lielāku izplatību
Latvijā aizvadīto nedēļu laikā reģistrēti vairāki desmiti ar gripu saslimušo, un vairākiem pacientiem bijusi nepieciešama ārstēšanās stacionārā. Līdz šim vislielākā gripas izplatība novērota Rīgā, taču speciālisti pauž pārliecību, ka līdz ar aukstākiem un sausākiem laikapstākļiem, gripas izplatība vēl tikai pieaugs.
Partijas gatavas ķerties pie nākamās valdības deklarācijas
Neskatoties uz "Apvienotā saraksta" prasību pēc vēl viena memoranda, visas trīs potenciālās valdības koalīcijas partijas izvirzījušas savus pārstāvjus darba grupām, kuras gatavos nākamās valdības deklarāciju. Kā pēdējie savus pārstāvjus deleģēja "Apvienotā saraksta" pārstāvji.
Svarīgākais šobrīd