Latvijā
Policija uzsāk drošības kampaņu «Nebrauc lempī! Reibumā tava reakcija atpaliek»
Valsts policija pirmdien, 14. novembrī, uzsāk drošības kampaņu "Nebrauc lempī! Reibumā tava reakcija atpaliek", ar kuru plānots plašākā sabiedrībā aktualizēt jautājumu par to, ka autobraucēji arvien atkārtoti pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus un tādējādi apdraud savu un citu cilvēku  veselību un dzīvību, informēja policijā.
Rīgas Centrālā dzelzceļa stacija ļoti grūti pieejama neredzīgiem cilvēkiem
Nedēļas nogalē visā pasaulē atzīmē Starptautisko neredzīgo dienu. Lai iezīmētu to, ar ko Latvijā aizvien saskaras sabiedrības neredzīgā daļa, LTV raidījums "Panorāma" kopā ar Latvijas Neredzīgo biedrību veica nelielu eksperimentu vienā no visvairāk apmeklētākajām vietām galvaspilsētā – Centrālajā dzelzceļa stacijā.
Robežsardze meklē argumentus, lai arī turpmāk pati izmeklētu lietas pret kolēģiem
Valsts robežsardze faktiski palikusi vienīgā iekšlietu sistēmas iestāde, kurai aizvien ir tiesības izmeklēt noziegumus, ko izdarījuši viņu kolēģi robežsargi. Un no šīm tiesībām Valsts robežsardze nevēlas atteikties, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums "de facto", atsaucoties arī uz Valsts kontroles revīzijas ziņojumu.
Brīvdabas muzejā ar maskām un dančiem svin Mārtiņdienu
Mūsu senčiem ikgadējā ritā Mārtiņdiena iezīmēja laiku, kad rudens lauku darbi ir apdarīti, raža novākta, labība noglabāta apcirkņos, ganu un pieguļas laiks beidzies. Sākas tumšie rudens vakari, kas ir īstais brīdis meklēt iekšējo gaismu – stāstīt stāstus, minēt mīklas, kā arī – doties masku gājienos pie kaimiņiem.
Dienvidkurzemē 98% gadījumu cilvēki pieprasa kompensāciju par malku bez čeka
Dienvidkurzemes novada pašvaldība saistībā ar daļēju kompensāciju par apkurei izmantoto malku un citu kurināmo saņēmusi vairāk nekā 7300 iedzīvotāju iesniegumus. 98% iesniegumu ir par malku bez maksājuma apliecinošiem dokumentiem. Novembrī pašvaldība klātienē izmaksās arī kompensācijas tiem cilvēkiem, kuriem nav pieejami bankas konti. Kopumā atbalsta piešķiršana noritot raiti, taču seko dažādi jaunievedumi, tāpēc pašvaldībā neesot skaidrības, vai viss būs izdarīts korekti. 
Pasts: Apsveikumu kartīšu sūtīšana kļūst aktuālāka
Apsveikumu kartīšu sūtīšana Ziemassvētkos vienmēr ir bijusi aktuāla, taču, kā liecina pēdējo divu gadu novērojumi, sabiedrības vidū tas atkal ir kļuvis stilīgi, pastāstīja Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns.
Rīgā izmēģina viedu velonovietni
Lai velosipēdus un skrejriteņus pilsētā uzglabātu droši un lai tie cilvēkiem netraucētu, Rīgā izmēģina viedu velonovietni.
Cik augstu jāceļ antena? Pierobežā pārbauda signālu kvalitāti
Televīzijas un radio signālu pieejamība nav iemesls, kāpēc kāds neredz vai nedzird bezmaksas kanālus, tai skaitā sabiedrisko medijus. Tā uzsver Latvijas Valsts radio un televīzijas centrā, kas šonedēļ devās ikgadējā signāla pārbaudē uz pierobežu. Reaģējot uz sūdzībām, visbiežāk atklājas, ka nepareizi uzstādīta antena. Cik pamatotas ir bažas par plaisām informatīvajā telpā tieši tehnisku iemeslu dēļ?
«Konservatīvos» vadīs Eglītis; Bordāns no aktīvās politikas aiziet
Partiju "Konservatīvie" turpmāk vadīs pašreizējais labklājības ministrs Gatis Eglītis. Tā sestdien ārkārtas sēdē aiz slēgtām durvīm nolēma partijas padome. Vienlaikus nomainīts arī gandrīz viss valdes sastāvs. Partijas vadība tiek mainīta, reaģējot uz neveiksmīgo startu 14. Saeimas vēlēšanās. 
Svarīgākais šobrīd