Sāksies NBA sezona: Porziņģa pārstāvētā «Mavericks» būs «melnais zirdziņš»
Jau piektdien pasaules sportā noslēgsies sava veida apļveida kompozīcija – atsāksies Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) sezona, ko pārtrauca martā. NBA bija pirmais pasaules komandu sporta čempionāts, ko pārtrauca koronavīrusa pandēmija. Pēc gandrīz pusgada regulārā sezona turpināsies Orlando „Disnejlendā” izveidotā „burbulī”, kas jau ne reizi vien nodēvēta par šobrīd drošāko vietu pasaulē.  
Mobilo lietotņu izmantošanai cīņā pret Covid-19 ir atšķirīgas sekmes
Daudzās valstīs ir radītas mobilās lietotnes, kuru uzdevums ir brīdināt iedzīvotājus par kontaktēšanos ar Covid-19 inficētajiem. Šāda lietotne ir pieejama arī Latvijā. Daļai no tām ir atklāti dažādi nopietni trūkumi, bet pat tehniski veiksmīgas lietotnes nav spējušas apliecināt savu potenciālu, jo tās izmanto pārāk maz cilvēku.
PVO brīdina par Covid-19 izplatību jauniešu vidū
Covid-19 inficēšanās gadījumu skaita pieaugumu Eiropā visvairāk veicina jaunieši. Tā uzsvērusi Pasaules Veselības organizācija (PVO), aicinot valdības mēģināt vairāk uzrunāt jaunāko sabiedrības daļu. Vairākas Eiropas valstis ieviesušas jaunus ierobežojumus saistībā ar jauniem uzliesmojumiem, bet pašlaik visstraujāk situācija pasliktinās Rumānijā.
Uziet negodīgu komercpraksi koronavīrusa aizsegā
Atsevišķiem uzņēmējiem Covid-19 epidēmija nav bijusi šķērslis negodīgai komercpraksei. Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) konstatējis, ka nereti, izmantojot Covid-19, pircēji maldināti, aicinot iegādāties preces, kuras it kā varētu palīdzēt izvairīties no saslimšanas. Tāpat epidēmijas aizsegā konstatēta negodprātīga cenu paaugstināšana.