Kāpēc Vācijā Covid-19 nav tik nāvējošs?
Mēnesi pēc koronavīrusa epidēmijas sākuma Eiropā saslimušo skaita statistika Vācijā ir līdzīga kā citās Eiropas valstīs. Savukārt zemo mirstības līmeni eksperti tā arī līdz šim nav spējuši izskaidrot. Viena no versijām ir, ka būtisku lomu ir nospēlējusi agra un masveidīga cilvēku testēšana.
Reinis Zariņš par tiešsaistes koncertu tīmeklī: Uz mazo avantūru mani iedrošināja sieva
"Šis ir tāds nebijis laiks mums visiem. Tāpēc izmēģinu kaut ko jaunu: mājas koncerta translēšanu pašrocīgi. Ceru, ka pievienosities man un kopīgi taisīsim muzikālo tūrismu," savā feisbuka kontā raksta pianists Reinis Zariņš. Koncerts 29. martā pulksten 18.00 būs skatāms gan viņa 'YouTube' kanālā 'MrZarins', bet saite būšot arī feisbukā. "Uz nelielo avantūru mani iedrošināja sieva," intervijā LR3 "Klasika" neslēpj pianists.
Brīdina nedoties uz populārām dabas takām, jāizvēlas nomaļas vietas
Iešana dabā un būšana svaigā gaisā nav atcelta. Ievērojot visus Veselības ministrijas ierosinātos ierobežojumus par divu metru distances ieturēšanu vienam no otra, tomēr ir iespējams brīvdienās ievilkt svaigu gaisa malku ārpus sava mājokļa sienām. Tiesa, šajos apstākļos daudz rūpīgāk jāizdomā - kurp doties, lai, staigājot pa mežu, nerodas sajūta, ka esi Rīgas centrā pašā darbīgākajā laikā.