Ar Antoņenko un Zariņa koncertu Rīgas pilī pateiksies mediķiem un atklās koncertu ciklu «Kopā»
Mazinoties ar Covid-19 saistītajiem ierobežojumiem un atsākoties koncertdzīvei, operas mīļotājus gaida atkalredzēšanās ar Aleksandru Antoņenko, Marinu Rebeku, Jāni Apeini, Perīnu Madefu, Sonoru Vaici un Andreasu Baueru-Kanabasu četru koncertu ciklā “Kopā”, kas izskanēs Latvijas skaistākajās pilīs un muižās. Pirmo koncertu, kas veltīts Latvijas mediķiem, jau 16. jūlijā varēs baudīt gan klātienē, gan tiešraidē, informēja organizatori.
Maijā rūpniecības produkcijas apjoms samazinājies par 6,4%
2020. gada maijā, salīdzinot ar 2019. gada maiju, rūpniecības produkcijas apjoms pēc kalendāri izlīdzinātiem datiem salīdzināmajās cenās samazinājies par 6,4 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati, un to ietekmējis produkcijas apjoma kritums apstrādes rūpniecībā – par 7,4 %.
ASV šaubas par vakcīnas izstrādes termiņu
ASV Pārtikas un zāļu pārvaldes aģentūras vadītājs Stīvens Hans noraidījis prezidenta Donalda Trampa apgalvojumu, ka Savienotajās Valstīs jau šogad varētu tikt izstrādāta vakcīna pret Covid-19. Viņš uzsvēra, ka to pašlaik ir neiespējami prognozēt.
Eiropas Komisija aicina stiprināt jauniešu datorprasmes
Koronavīrusa pandēmija ir paātrinājusi vairākus procesus darba tirgū, kas iesākās jau pirms vairākiem gadiem. Proti šīs krīzes dēļ diezgan lielam cilvēku skaitam varētu nākties pārkvalificēties, lai atrastu darbu. Tādēļ Eiropas Komisija ir nākusi klajā ar vairākiem priekšlikumiem,  kā palīdzēt - it sevišķi jauniešiem - apgūt darba tirgū šobrīd pieprasītās kvalifikācijas.
Lielbritānijā atkal atver krodziņus
Lielbritānijā aizvadītajā nedēļas nogalē pirmo reizi kopš stingrāku Covid-19 ierobežojumu noteikšanas durvis vēra slavenie britu krodziņi ar bāru jeb pabi, kā arī frizētavas un kinoteātri. 
Zviedrijā atklāta izstāde «Infekciozs»
Zviedrijā atklāta izstāde ar nosaukumu "Infekciozs". Tā stāsta par dažādiem ar pandēmiju saistītiem jautājumiem un apskatāma Stokholmas Nobela prēmijas muzejā, kas veltīts dažādiem izciliem atklājumiem, kā arī sniegumiem zinātnē un kultūrā.
Covid-19 krīzes naudu Daugavpils novads novirzīs ceļu sakārtošanai
Ministru kabinets izdevis noteikumus par nosacījumiem un kārtību, kādā pašvaldībām izsniedz valsts aizdevumu ārkārtējās situācijas ietekmes mazināšanai un novēršanai saistībā ar Covid-19 izplatību. Pašvaldībām konkursa kārtībā ir iespēja pieteikties aizdevumiem dažādu projektu īstenošanai, tostarp transporta infrastruktūras atjaunošanai. Tieši šo pozīciju, kas sekmētu arī uzņēmējdarbības attīstību laukos, kā prioritāti izvēlējās Daugavpils novada domes deputāti. Kopumā novadā plānots sakārtot piecus objektus - ceļus un ielas par gandrīz pusotru miljonu eiro. 75% no šīs summas būs aizņēmums valsts kasē, 25 procenti būs novirzīti no novada autoceļu fonda.