Pa tālruni vīnu nepagaršosi – pieredzes stāsti par karantīnas ikdienu Vācijas laukos
“Nē, nē, mēs taču esam laukos, te jau tik traki nebūs,” spriedām savā ciemā pie Ķeizarkrēsla vīna pakalniem Vācijā vēl pirms divām nedēļām, bažīgi sekojot ziņām. Pilsētās skaidrs, tur jābūt striktiem ierobežojumiem, bet mēs taču laukos, te dzīvo vīndari un zemnieki, uz ielām ļaudis viens otram uz galvas nekāpj, vietas pietiek, zeme jākopj, vīnogulāji jāapčubina… Nekā nebija! Nu ir jauna pieredze, vietējie lauksaimnieki izmisīgi meklē palīgus, vīna degustāciju telpas slēgtas, pēckara paaudzei pirmo reizi nākas saskarties ar iepirkšanās ierobežojumiem,  un mierīgajās ieliņās neparasti bieži redzami policijas auto.
«Knicks» un «Rangers» īpašnieks inficējies ar Covid-19
Nacionālās basketbola līgas (NBA) kluba Ņujorkas “Knicks” un Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Ņujorkas “Rangers” īpašnieks Deils Dolans ir veicis koronavīrusa Covid-19 testu, un tā rezultāti ir pozitīvi, informē NBA savā mājaslapā.
Sudrabūdens dzeršana un citi brīnumlīdzekļi no Covid-19 neglābs
Covid-19 ir tikai dažus mēnešus vecs, un zinātne vēl nav atradusi ne vakcīnu, ne medikamentus, kas derētu tā ārstēšanai. Tā ir pateicīga situācija dažādu brīnumlīdzekļu tirgotājiem. Pētnieciskās žurnālistikas centrs “Re:Baltica” veica faktu pārbaudi projektā “Re:Check”, lai parādītu dažādos brīnumlīdzekļus, kā arī noskaidrotu infektologu domas par tiem.
Biomedicīnas profesors Sīpols Sietlā: ASV valdība uz koronavīrusu reaģēja novēloti
Covid-19 strauji izplatās Amerikas Savienotajās Valstīs (ASV), kur ievieš arvien stingrākus pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumus, bet pastāv bažas, ka sagatavošanās bīstamā koronavīrusa uzliesmojumam jau nokavēta. Medicīnas profesors Jānis Sīpols, kurš dzīvo un strādā Sietlā, Latvijas Televīzijai teica, ka ASV valdībai bija laiks sagatavoties vīrusa uzliesmojumam, bet tas netika izdarīts.