Sadaļas Sadaļas
Pašizolācija nav jāievēro atbraucējiem no Lielbritānijas un Islandes
Atbraucējiem pašizolācija pēc iebraukšanas Latvijā no Lielbritānijas nebūs jāievēro, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) informācija. Pašizolācija aizvien jāievēro atbraucējiem no visām Eiropas valstīm, izņemot Islandi un Vatikānu, ar kuru gan Latvijai nav tiešās aviosatiksmes.
Dokumentē četru jauniešu ikdienu pandēmijas apstākļos
Pandēmijas laiks rosinājis trīs radošus cilvēkus no Kurzemes par saviem līdzekļiem izveidot filmu ar provokatīvu jautājumu „Vienam?”. Filma dokumentē četru jauniešu ikdienu Covid-19 pandēmijas apstākļos dažādās Latvijas vietās, meklējot atbildes uz ikdienišķiem un arī eksistenciāliem jautājumiem dzīvei ierobežojumu režīmā. Vienlaikus tā ir saruna par šīs dienas realitāti – ko darīt, kad cilvēka instinkti aicina pārkāpt ārēji uzliktos ierobežojumus. Filmas veidotāji uzskata, ka ir jānotiek sistēmiskām izmaiņām.
ES notikumu Top3: Līgums ar Lielbritāniju, «Covid sertifikāts» un migrācijas stratēģija
Pēc tam, kad pagājušajā piektdienā Eiropas Komisija izlēma vērsties tiesā pret vakcīnu ražotāju “AstraZeneca” par vakcīnu piegādes saistību neizpildīšanu, tā vien liekas, ka vakcinēšanas jautājums Eiropas dzīvē nedaudz aizgāja otrajā plānā. Galu galā bloka līderi varēja lepoties, ka ar konkurējošo kompāniju “Pfizer” un tās piegādēm vismaz viss ir kārtībā un dalībvalstīm nav pamata satraukumam. Bet šis nedēļas notikumu TOP3 ir par Eiropas Savienības  (ES) un Apvienotās Karalistes tirdzniecības līgumu, zaļo digitālo sertifikātu un arī jauno migrācijas stratēģiju.
Maijs, 2021
Pr Ot Tr Ct Pt Se Sv
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt