Pirmos dīkstāves pabalstus saņēmuši 26 uzņēmumu 119 darbinieki
Piektdien, 27. martā, Valsts ieņēmumu dienests (VID) sācis dīkstāves pabalstu izmaksas 119 darba ņēmējiem, kurus šim pabalstam pieteica Covid-19 dēļ grūtībās nonākušie uzņēmumi, žurnālistus svētdien, 29. martā, finanšu ministrs Jānis Reirs ("Jaunā Vienotība").
Saslimšanu ar Covid-19 konstatē vēl vairākiem mediķiem
Saslimšana ar Covid-19 pēdējā diennaktī konstatēta vēl vairākiem medicīnas darbiniekiem – diviem stomatologiem, medmāsai un vienam neatliekamās palīdzības brigādes šoferim, medijiem pastāstīja epidemiologs Jurijs Perevoščikovs no Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC).
«Rīgas namu pārvaldnieks» bez brīdinājuma atstāj pašizolācijā esošu ģimeni bez ūdens
Rīgā, Melnsila ielā dzīvojošā Gita, sekojot valdības vadlīnijām, kopā ar ģimeni dzīvo pašizolācijā, un visi ģimenes locekļi strādā un mācās attālināti. Taču liels bija viņu pārsteigums, kad kādu rītu konstatēja, ka palikuši bez ūdensapgādes, līdz ar to piespiedu kārtā paliekot bez mediķu ieteiktās iespējami biežās roku mazgāšanas, kā arī bez ūdens tualetē, ziņoja LTV raidījums “4. studija”.
Vladimirs Ivanovs: Olimpisko spēļu pārcelšanas dēļ Latvijas komandas sastāvs var mainīties – kurš iegūs, kurš zaudēs?
1944.gada vasara… XIII olimpiskajām spēlēm bija jānotiek Londonā, taču angļi neizbaudīja šo brīdi, jo krustu sacensībām pārvilka Otrais pasaules karš (briti tomēr tās sarīkoja, taču vēlāk – 1948.gadā). Tas bija pēdējais olimpisko spēļu pārcelšanas gadījums olimpiskās kustības vēsturē (karu dēļ pasaule tā arī neredzēja 1916., 1940. un 1944.gada spēles).
Covid-19 izcelsme: Vai vīruss no laboratorijas?
Pasaulē Covid-19 izraisīto saslimšanas gadījumu skaits strauji kāpj, tāpat arī pieaug mirstība. Skaidrs, ka paši aktuālākie jautājumi, ko šobrīd uzdod miljoni, ja ne miljardi cilvēku, ir, kā pasargāt sevi un citus no saslimšanas un kā izārstēties, ja tomēr ir sanācis saslimt. Savukārt zinātnieki uzskata, ka līdz ar ārstēšanas un profilakses metožu izstrādi nepieciešams arī noskaidrot, kur un kā šī saslimšana ir radusies.
«airBaltic» nogādā Latvijā teju miljonu sejas aizsargmasku un respiratoru
Pēc Nacionālā veselības dienesta (NVD) pieprasījuma nacionālā lidsabiedrība "airBaltic" šajā nedēļas nogalē veica īpašu kravas lidojumu uz un no Urumči starptautiskās lidostas Ķīnā, uz Latviju atgādājot 900 000 sejas masku un 80 000 respiratoru ar reisu, kas Latvijā nosēdās šonakt plkst.00.10, aģentūrai LETA pavēstīja lidsabiedrības pārstāve Alise Briede.