Apē uztraucas par iedzīvotāju braukāšanu strādāt uz igauņu rūpnīcu
Par spīti Covid-19 dēļ izsludinātajai ārkārtējai situācijai un aicinājumiem palikt mājās un maksimāli ievērot sociālo distancēšanos, Apes pusē kāds igauņu uzņēmums turpina organizēt speciālo transportu, kas nogādā vairākus Apes iedzīvotājus uz darbu Igaunijas rūpnīcā, Latvijas Radio pastāstīja “Alūksnes un Malienas Ziņas” galvenā redaktore Līga Vīksna.
Uga Dumpis: Pašlaik izskatās, ka Covid-19 izplatība Latvijā tiek kontrolēta
Pagaidām izskatās, ka Latvijā ieviestie pasākumi ierobežo Covid-19 izplatīšanos, un “infekcija tiek kaut kādā veidā kontrolēta”, bet nav izslēgts, ka, situācijai mainoties, būs nepieciešami stingrāki pasākumi, LTV “Rīta panorāmai” atzina Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas Infekciju uzraudzības dienesta vadītājs, profesors Uga Dumpis.
No klusām ielām līdz izķertam tualetes papīram - Eiropā žurnālisti fiksē līdzīgu reakciju uz Covid-19
No neredzēti klusām pilsētu galvenajām ielām līdz veikalos izķertam tualetes papīram – jaunā koronavīrusa krīze apliecinājusi, cik eiropieši dažādās valstīs savā rīcībā ir līdzīgi. Gan panikas, gan solidaritātes izpausmēs. Iespaidos un novērojumos par sev apkārt notiekošo dalījās “Euranet Plus” radiostaciju žurnālisti no dažādām Eiropas valstīm.