Pašvaldības policija kontrolēs cilvēku skaitu Tērbatas ielas pasākumos
Piektdien, 31.jūlijā, vakarā sāksies Tērbatas ielas nedēļas nogales pasākumi. Plānots prāta spēļu turnīrs, dažādas sportiskas aktivitātes un diskusijas. Pašvaldība aicina būt atbildīgiem, ievērot divu metru distanci un nedrūzmēties. Pasākumu norises vietās būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi.
EK Transporta ģenerāldirektorāta vadītājs: Cilvēki vēlas ceļot. Covid-19 atstās sekas, bet transporta nozare noteikti atkopsies
Cilvēkiem ir jābrauc, cilvēki vēlas ceļot, un vienmēr ir uzņēmumi, kas to nodrošina, tāpēc transporta nozare spēs atkopties no Covid-19 krīzes, lai arī tā noteikti atstās savas sekas, piemēram, veselības drošības pārbaudes varētu parādīties visā transporta nozarē. Un cerams, ka Eiropas Savienības (ES) transporta tirgū būs pietiekami daudz uzņēmumu, lai nodrošinātu konkurenci, kas ir labākā garantija cilvēkiem, lai viņi varētu ceļot par pieņemamām cenām, LSM intervijā pauda Eiropas Komisijas Mobilitātes un transporta ģenerāldirektorāta vadītājs Henriks Hololejs.
Centrāleiropā auto industrija varētu kavēt atkopšanos no Covid-19 krīzes
Automobiļu rūpniecība, kas jau sen ir ekonomiskās izaugsmes virzītājspēks Centrāleiropā, iespējams, būs viens no galvenajiem kavēkļiem reģiona centienos šogad atgūties no Covid-19 krīzes. Vīrusa dēļ valstīs noteiktie ierobežojumi smagi skāruši rūpniecības nozari. Automašīnu ražošana rūpnīcās vēl kādu laiku neuzņems pirmskrīzes apgriezienus, un tās nav labas ziņas tādām Centrāleiropas valstīm kā Čehija, Ungārija un Slovākija.