Universāls un nenozogams statīvs roku dezinfekcijai - ražotājs tehniskos datus dāvina
Vērienīgākais bērnu rotaļu laukumu ražotājs Latvijā, uzņēmums “Jūrmalas Mežaparki”, pieņēmis Covid-19 krīzes mesto izaicinājumu un devis savu artavu jauno izgudrojumu klāstā. Slokā radīts statīvs, kurā var iestiprināt jebkura izmēra roku dezinfekcijas līdzekli un reizē sargāt to no nozagšanas. Lai pēc iespējas vairāk interesentu varētu tādu izveidot, tehniskos datus pilnīgi bez maksas uzņēmēji gatavi dot ikvienam. 
Atgādina uzturēties mājās, veikalos noteikti ievērot distanci
Lai ierobežotu Covid-19, nedēļas nogales brīvdienās ir slēgti tirdzniecības centri, izņemot aptiekas, veterinārās aptiekas, pārtikas preču veikalus, optikas, higiēnas un saimniecības, kā arī būvniecības un dārzkopības veikalus. Tas gan neattur cilvēkus no pulcēšanās.
Krīzes laikā pieaug vardarbība ģimenēs, krīzes centri joprojām darbojas
Neskaidrā nākotne un sociālā izolācija var radīt saspringtu atmosfēru mājās un arī attiecībās ar ģimenes locekļiem. Ja ģimenes lokā vardarbība piedzīvota jau iepriekš, ārkārtas situācijas radītais sasprindzinājums rada papildu riskus. Rīgas pašvaldības policijas apkopotie dati par izsaukumiem to apstiprina.  
Zaudējumus paredz arī Latvijas mazie puķu audzētāji
Siltā ziema puķu audzētājiem ļāvusi strādāt gandrīz bez pārtraukuma. Dārzos jau uzplaukušas pirmās tulpes un jau pavisam drīz vajadzētu sākties vasaras puķu tirdzniecībai. Bet Lietuvas pierobežā puķu audzētāji ir nobažījušies, ka līdz ar pandēmijas apkarošanai ieviestajiem ierobežojumiem klientu būs mazāk un gaidītās peļņas vietā iespējami zaudējumi.
Latviete Malaizijā: Ceļi Covid-19 dēļ ir bloķēti, tos kontrolē policija un armija
Lielākajā daļā pasaules valstu noteikti dažādi pārvietošanās un pulcēšanās ierobežojumi Covid-19 pandēmijas dēļ, bet daudz kas ir atkarīgs no tā, cik atbildīgi ir iedzīvotāji. Piemēram, Malaizijā sākotnējos ieteikumus iedzīvotāji neņēma vērā un nu ierobežojumi kļūst arvien striktāki. Par savu pieredzu Latvijas Televīzijā pastāstīja Elizabete, kura studē un strādā Malaizijā.
Covid-19 smagāk skarto trīs pacientu veselības stāvoklis ir stabils
Trijiem pacientiem ar smagu slimības Covid-19 norises gaitu tiek sniegta visa nepieciešamā palīdzība, pastiprināti novērojot viņu veselības stāvokli, sestdien Latvijas Televīzijā pastāstīja Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) pārstāve Ilga Namniece.