RTU ar Covid-19 seku mazināšanas atbalstu top arī robots-apkopējs
Līdz šā gada beigām dažādas Latvijas augstskolas un zinātnes institūti aktīvi iesaistās jaunajā valsts pētījumu programmā Covid-19 seku mazināšanai. 10 vērienīgiem projektiem kopumā piešķirti aptuveni 5 miljoni eiro. Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) vadītajos projektos top jaunas dezinfekcijas ierīces jeb roboti un lipīgi pārklājumi, kā arī droši e-vides risinājumi attālinātam darbam un izglītībai.
ES norišu TOP3: Covid-19 uzliesmojums, neleģitīmais Lukašenko un migrācijas politika
Par šīs nedēļas centrālo notikumu bija jākļūst šajās dienās paredzētajam Eiropas Savienības (ES) Padomes samitam, kurā tiktu spriests gan par situāciju pašā ES, gan tās kaimiņvalstīs, tostarp Baltkrievijā, Turcijā, Lībijā. Taču savas korekcijas ir ieviesis koronavīruss un, kā izrādās, pat viens saslimis Eiropadomes prezidenta miesassargs var būt iemesls tam, lai samitu klātienē atceltu. Arī Eiropas Komisijas (EK) vadītājas izpildvietniekam Valdim Dombrovskim ir nācies doties pašizolācijā.
Veselības ministre: 10 dienu pašizolāciju ar Covid-19 testēšanu neaizvietosim
Latvijā 10 dienu pašizolācija, kas pašlaik jāievēro no tām valstīm iebraukušajiem, kas ir iekļautas "pašizolācijas valstu sarakstā", netiks aizvietota ar Covid-19 testēšanu, kā to vēlas panākt Ekonomikas ministrija (EM). To Latvijas Televīzijas raidījumā "Šodienas jautājums" uzsvēra veselības ministre Ilze Viņķele ("Attīstībai/Par!"). 
Covid-19 prasījis upurus Toronto latviešu sabiedrības vidū
Covid-19 dēļ ar sejas vairogu un masku ik rītu uz stundām savā klasē ierodas Zinta Amoliņa. Viņa ir skolotāja vienā no Toronto skolām Kanādā. Sākoties mācību gadam, tur koronavīruss atklāts jau 70 skolās. Tādēļ drošības pasākumi ir ļoti nopietni. Diemžēl koronavīruss jau prasījis upurus arī latviešu sabiedrības vidū.