Serbijā protestē pret ierobežojumu atjaunošanu cīņā ar Covid-19
Serbijā amatpersonu pieņemtais lēmums atjaunot atceltos ierobežojumus jaunu Covid-19 uzliesmojumu dēļ ir izraisījis vardarbīgu protestu. Aizvadītajā naktī galvaspilsētā Belgradā saniknoti huligāni iesaistījās sadursmēs ar policiju un pat ielauzās parlamenta ēkā. Serbu policija paziņoja, ka aizturēti vairāk nekā divdesmit cilvēki, daudzi guva ievainojumus gan policijas, gan protestētāju vidū.
ASV uzsāk izstāšanos no Pasaules Veselības organizācijas
ASV prezidenta Donalda Trampa administrācija iesniegusi nepieciešamos dokumentus, lai izstātos no Pasaules Veselības organizācijas (PVO). Par šādu rīcību prezidents Tramps izšķīries, jo vaino organizāciju pārāk labvēlīgā attieksmē pret Ķīnu un piešķirtā finansējuma nelietderīgā izmantošanā.
Pasaulē izstrādā aptuveni 150 dažādas vakcīnas pret Covid-19
Pasaulē pašlaik tiek strādāts pie aptuveni 150 dažādām vakcīnām pret Covid-19. No tām 13 jau tiek izmēģinātas cilvēkiem: piecas Ķīnā, trīs ASV, divas Lielbritānijā un pa vienai Austrālijā, Krievijā un Vācijā. Pret koronavīrusiem, ieskaitot SARS un MERS, pasaulē vēl nekad nav bijusi izstrādāta vakcīna, tāpēc, to radot, zinātnieki saskaras ar nopietnām grūtībām.