Sadaļas Sadaļas
Sports / Vieglatlētika
Sprinta rekordiste Bukša: Motivācija ir pats svarīgākais, tā jāatrod līdz Tokijas spēlēm
Latvijas rekordistei 100 metru skrējienā Sindijai Bukšai sezonas lielais mērķis ir Tokijas olimpiskās spēles, tomēr, pandēmijas apstākļos paliekot bez iespējas startēt citās sacensībās, vieglatlētei kļuva sarežģīti saglabāt augstu motivāciju. Bukša Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pastāstīja, ka sevis motivēšanu uzskata par svarīgāko uzdevumu, kas jāatrisina līdz Tokijas spēļu sākumam.
Kārtslēcējs Ārents: Sapnis par Tokijas olimpiskajām spēlēm noteikti ir dzīvs
Pieredzējušais kārtslēcējs Mareks Ārents nav šķīries no cerībām kvalificēties Tokijas olimpiskajām spēlēm, lai arī viņam jāiztiek bez Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) atbalsta. Ja izdosies plānoto sasniegt, Tokijā būs jau trešās olimpiskās spēles Ārenta karjerā pēc starta 2012. gadā Londonā un četrus gadus vēlāk Riodežaneiro. 
Rekordists Leitis naudu pelna ārpus skrejceliņa, mērķē uz startu olimpiskajā Tokijā
Latvijas rekordists 400 metru skrējienā Jānis Leitis pandēmijas apstākļos priecājas par iegūto izglītību un profesiju, kas nodrošina iztiku vieglatlētam, kurš ir arī pasniedzējs, uzņēmējs un uztura konsultants. Leitis sarunā Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" atzina, ka ienākumi citās jomās, visticamāk, izpaliktu, ja viņš būtu augstāka ranga sportists, tomēr pašreizējā situācijā skrējējs ir apmierināts ar līdzsvaru dzīvē un arvien ir apņēmies tikt uz Tokijas olimpiskajām spēlēm.
Vieglatlēte Vaičule: Pilnvērtīga dzīve ir svarīgāka par sasniegumiem atsevišķā jomā
Viena no Latvijas labākajām īso distanču skrējējām Gunta Vaičule jau bērnībā sapņoja, ka reiz būs mamma, bet vēlāk sportistes gaitās nolēma agrāk plānot bērna nākšanu pasaulē, lai pēc pauzes varētu turpināt karjeru. Sarunā Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" vieglatlēte atzina, ka sportistes gaitās vien viņas dzīve bez savas ģimenes nebūtu tik piepildīta un pilnvērtīga, lai arī, iespējams, ļautu sasniegt augstākus rezultātus. 
Šķēpmetējs Sirmais: Esmu vai nu pirmais, vai pēdējais
Zigismunds Sirmais 2016.gadā kļuva par Eiropas čempionu šķēpmešanā, tomēr karjeras turpinājums pašlaik 28 gadus vecajam vieglatlētam pēc traumām izvērtās sarežģīts. Sirmais 2021.gadā vairs nesaņems Latvijas Olimpiskās vienības (LOV) atbalstu, bet no olimpiska mēroga mērķiem nav atteicies. Sarunā ar Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" viņš sevi raksturoja kā sportistu, kas gūst panākumus vai zaudē, bet nav viduvēju rezultātu autors.
Šķēpmetēju trenere Eiduka: Mūžs ir pagājis ar šķēpu rokā
Ja trenējies pie Valentīnas Eidukas, tad nekavē treniņu. Rēķinies, ka treniņos bieži strādāsi ar pilnu spēku, jo, pēc treneres domām, citādi sacīkstēs nespēsi savākties. Ja sasniegsi labu rezultātu, tad viņa tevi uzslavēs, bet arī pateiks, kas varēja būt labāk. Ja izgāzīsies, trenerīte tevi nosauks par čaiņiku, bet piebildīs, ka nākamreiz būs labāk. Un atceries, ka viņai ir trešā acs pakausī... tas tā - gadījumam, ja sagribas paslinkot.
Skrējēja Siliņa 2021.gadā cer atgriezties maratona trasē
Trenere Anita Siliņa arī attālinātu treniņu apstākļos palīdz saviem audzēkņiem uzlabot skriešanas prasmes un nav atteikusies no nodoma atgriezties maratona trasē. Ar rūgtu piegaršu Siliņas atmiņās palicis 2016. gads, kad Riodežaneiro olimpiskās spēles risinājās bez viņas dalības, bet četrus gadus senos notikumus viņa ir atstājusi aiz muguras.
Rīgas maratona medaļas varēs saņemt jau no trešdienas
Rīgas maratons ir noslēdzies, pirmo reizi 30 gadu pastāvēšanas vēsturē notiekot virtuāli. Maratonā piedalījās 15964 dalībnieki no 67 pasaules valstīm. Savas distances dalībniekiem bija iespēja izskriet jebkur Latvijā un pasaulē, pēc izvēles rezultātus fiksējot maratona virtuālā skriešanas kluba platformā vai prieka pēc izskrienot bez rezultāta fiksēšanas, informē pasākuma organizatori.
Rīgas maratonā šoreiz bez teltīm un koncertiem
Jau šajā nedēļas nogalē starts tiks dots 30. Rīgas maratonam. Tas būs krietni savādāks, nekā iepriekš bija plānots – pandēmija ir ieviesusi savas korekcijas, un, lai visi būtu pasargāti, rekomendācijas ir jāievēro ne tikai pasākuma organizētājiem, bet arī pašiem dalībniekiem.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt