Sports / Vieglatlētika
Ikauniece-Admidiņa: Vissāpīgākais ir pateikt, ka nestartēšu līdz galam

Vieglatlētei Laurai Ikauniecei-Admidiņai pasaules čempionāts septiņcīņā beidzās jau pirmajā disciplīnā, jo sportiste 100 metru barjerskrējienā sestdien savainoja kājas muskuli un izstājās. Laura pirms starta bija pārliecināta par sevi un negaidīja, ka varētu gūt traumu, pēc kuras viņai ir ļoti skumji, jo iespējas turpināt sacensības skaistajā Londonas Olimpiskajā stadionā vairs nebija, informēja Latvijas Vieglatlētikas savienība. 

PILNS VIDEO: Pasaules čempionāta vieglatlētikā rīta sesija; Ikauniece-Admidiņa izstājas

Pasaules čempionātā vieglatlētikā sestdien Londonā sacensības sāka septiņcīņnieces, kuru vidū viena no favorītēm bija Latvijas rekordiste Laura Ikauniece-Admidiņa, taču savainojuma dēļ viņai sacensības beidzās jau pirmajā disciplīnā. Rīta sesijā čempionātā vairākās disciplīnās risinās priekšsacīkstes, bet daudzcīņnieces startē 100 metru barjerskriešanā un augstlēkšanā.

SPECIĀLI no Londonas: Ikauniece-Admidiņa nepacietīgi gaida startu

Viena no Latvijas galvenajām cerībām pasaules čempionātā vieglatlētikā Laura Ikauniece-Admidiņa priecājas par atgriešanos Londonas olimpiskajā stadionā un jūtas gatava startam, tādēļ to gaida ar jo īpašu nepacietību. Sportiste Latvijas Televīzijai (LTV) dienu pirms sacensībām atklāja, ka ļoti grib startēt, un izbauda lieliskās sajūtas.

SPECIĀLI no Londonas: Olimpiskais stadions gatavs vieglatlētu startam

Londonā piektdien sākas viens no gada nozīmīgākajiem pasaules sporta notikumiem - olimpiskajā stadionā startē pasaules čempionāts vieglatlētikā. Pirms čempionāta sākuma iespēja iziet arēnā ir arī LTV žurnālistiem, lai neierastā rakursā parādītu skatītājiem sacensību vietu un kaut mazliet ļautu sajust gaisotni, ko sacensībās izbaudīs arī Latvijas sportisti.

Radēviča Londonā saņems 2011.gada pasaules vicečempiones medaļu

Pašreizējā Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidente Ineta Radēviča 6.augusta vakarā Londonas olimpiskajā stadionā saņems 2011.gada pasaules čempionāta sudraba medaļu, kas bijušajai tāllēcējai pienākas pēc sāncenses diskvalifikācijas dopinga dēļ, trešdien informēja LVS.

Krievijas vieglatlētus sodīs par himnas dziedāšanu pasaules čempionātā

Pēc vērienīgā dopinga skandāla Krievijas vieglatlētika arvien ir diskvalificēta no starptautiskās aprites, tomēr 19 sportistiem kā neitrāliem atlētiem ir atļauts piedalīties pasaules čempionātā, kas piektdien sāksies Londonā. Individuāli atļauju saņēmušajiem vieglatlētiem jārēķinās ar striktiem uzvedības noteikumiem, jo viņi nedrīkstēs sevi publiski asociēt ar Krieviju un tiks sodīti par pārkāpumiem, piemēram, valsts himnas dziedāšanu vai manikīru Krievijas karoga krāsās, vēstīja aģentūra AP.

Sprinta zvaigzne Bolts pirms starta Londonā: Es joprojām esmu visātrākais

Astoņkārtējais olimpiskais čempions Useins Bolts augustā Londonā startēs pasaules čempionātā vieglatlētikā, kas titulētajam Jamaikas sprinterim būs sportista karjerā pēdējās sacensības. Lai gan 30 gadu vecā skrējēja pēdējiem rezultātiem pietrūkst līdzšinējās spozmes, Bolts žurnālistiem Londonā pauda pārliecību, ka arvien ir pasaulē ātrākais skrējējs, trešdien vēstīja BBC.

Latviju pasaules čempionātā vieglatlētikā pārstāvēs 12 sportisti

Latviju pasaules čempionātā vieglatlētikā, kas nākamajā piektdienā sāksies Londonā, pārstāvēs 12 sportisti, tostarp arī tāllēcēja Lauma Grīva un sprintere Sindija Bukša, kuras gan neizpildīja kvalifikācijas normatīvu, tomēr saņēma pēdējā brīža ielūgumus, aģentūrai LETA sacīja Latvijas vieglatlētikas izlases direktors Edvīns Krūms.

Eiropas U-23 čempione Latiševa-Čudare: Sapratu, ka nedzīvoju godīgi pret sportu un darbu

Skrējēja Gunta Latiševa-Čudare pēc Latvijas Universitātes absolvēšanas jau sāka darba gaitas, līdz konstatēja, ka centienos sadalīt spēkus juristes karjerai un vieglatlētikai nav godīga pati pret sevi, jo tādā situācijā nespēs sasniegt maksimumu vienā vai otrā nodarbē. Jūlija vidū U-23 Eiropas čempionātā 400 metru skrējienā uzvarējusī sportiste Latvijas Radio apliecināja gatavību visus spēkus pašlaik veltīt vieglatlētikai.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti