Sports / Vieglatlētika
Kenijas skrējēji triumfē Bostonas maratonā

Kenijas skrējēji Džefrijs Kirui un Edna Kiplagata sieviešu konkurencē pirmdien uzvarēja prestižajā Bostonas maratonā, liecina organizatoru informācija. Rīkotāji janvārī dalībnieku sarakstā iekļāva arī Latvijas titulētāko garo distanču skrējēju Jeļenu Prokopčuku, kura tomēr nestartēja. Trasē devās apmēram 30 000 skrējēju.

Junioru rekordus labojušais Kaufmanis lodes grūšanā cer pārspēt Urtānu

Murjāņu sporta ģimnāzijas (MSĢ) audzēknis Lauris Kaufmanis gadu sācis apņēmīgi ar trim jauniem Latvijas junioru rekordiem, tostarp labojot arī 2010.gada Eiropas čempionāta bronzas medaļniekam Mārim Urtānam piederējušo valsts rekordu telpās U-20 vecuma grupā. Kaufmanis Latvijas Radio pastāstīja, ka tiecas arvien uzlabot rezultātus, lai pārspētu Urtāna veikumu arī pieaugušo konkurencē.

Liepājas sporta dzīvē nozīmīgs pavērsiens - top vieglatlētikas manēža

Liepājā pašlaik norit jaunas vieglatlētikas manēžas būvniecība, kas  sportistiem un pilsētas iedzīvotājiem nodrošinās līdz šim vēl nebijušas iespējas. Liepājā jau gadiem ilgi aktualizēts jautājums par kvalitatīvu telpu trūkumu vieglatlētikai. Tagad, piesaistot Eiropas Savienības līdzfinansējumu, izdosies īstenot vairāk nekā 7 miljonus eiro vērtu projektu, kas nodrošinās gan pilsētas, gan Latvijas sportistiem mūsdienīgus treniņu apstākļus.

Šķēpmetēja Madara Palameika: Es ļoti gaidu startus

Vēl mazliet, un sezona sāksies vasaras sporta veidiem. Gaidāmajai sezonai cītīgi gatavojas arī septiņcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa un šķēpmetēja Madara Palameika. Viņas LTV raidījums “Sporta studija” sastapa Rīgā pie Nacionālās bibliotēkas, filmējot videoklipu.

Vieglatlēts Misāns nesūdzas par palikšanu bez masiera Eiropas čempionātā

Elvijs Misāns Eiropas čempionātā vieglatētikā telpās ieguva 4.vietu trīssoļlēkšanā un sasniedza personisko rekordu, pirmo reizi pārsniedzot 17 metru atzīmi, lai gan Belgradā Latvijas izlase bija bez fizioterapeita. Misānam ar vienkāršu masāžu izpalīdzēja kārtslēcējs Mareks Ārents, tomēr par radušos situāciju trīssoļlēcējs intervijā Latvijas Radio nesūdzējās, sakot, ka jāspēj pielāgoties.

Trīssoļlēcējs Misāns: Latvijas rekords man vēl ir kosmoss

Eiropas čempionātā telpās nedēļas nogalē 4.vietu trīssoļlēkšanā ieguvušais Elvijs Misāns ir priecīgs par paveikto, jo Belgradā izdevās gan labot personisko rekordu, gan pirmo reizi pārsniegt augstu līmeni apliecinošo 17 metru robežu. No Latvijas rekorda viņu pašlaik šķir nedaudz vairāk kā pusmetrs, un sportists saka, ka par tā labošanu vēl nedomā.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti