Sports / Vieglatlētika
Latvijas šķēpmetēju līderis Čakšs gatavojas ideālajam metienam
Latvijas čempions un sezonas līderis šķēpa mešanā Gatis Čakšs Baltijas valstu mērogā šobrīd ir trešais rangā, taču domā, ka ar ideālu metienu var krietni tuvoties gan pasaules ranga līderim igaunim Magnusam Kirtam, gan ranga trešo vietu sildošajam lietuvietim Edim Matusevičam, sarunā ar aģentūru LETA šonedēļ teica sportists.
Tiesas lēmums testosterona lietā liegs Semenjai aizstāvēt pasaules čempiones titulu
Pasaules čempione 800 metru distancē Kastera Semenja septembrī Katarā nevarēs aizstāvēt iegūto titulu, jo Šveices tiesa pārskatīja iepriekš pieņemto lēmumu, kas pagaidu statusā atcēla uz Dienvidāfrikas skrējēju attiecinātos Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) noteikumus sievietēm ar paaugstinātu testosterona līmeni, otrdien vēstīja aģentūra AFP. 
U-23 Eiropas čempione Bukša: Devu sev pēdējo iespēju palikt vieglatlētikā
Skrējēja Sindija Bukša pirms nedēļas izcīnīja zelta medaļu U-23 Eiropas čempionātā, gūstot ļoti nozīmīgu panākumu, kas nostiprināja sportistes pārliecību par sevi. Sprintere Latvijas Radio pastāstīja, ka pirms kontinenta meistarsacīkstēm Zviedrijā deva sev pēdējo iespēju pierādīt spējas sasniegt labu rezultātu un bija gatava tam pakārtot arī savus nākotnes plānus.
Vieglatlēti bažīgi par izmaiņām Dimanta līgas sacensību formātā
Starptautiskā Vieglatlētikas federācija (IAAF) plāno 2020.gadā ieviest kompaktāku sacensību formātu prestižajā Dimanta līgas sērijā, kas raisījis sportistos bažas par iespēju nākotnē nodrošināt iztiku ar startiem savā disciplīnā, piektdien vēstīja aģentūra "Reuters".
Jelgavas nakts pusmaratonā uzvar Serjogins un Marhele
Sestdienas naktī Jelgavā risinājās tradicionālais pusmaratons, kurā piedalījās lielākā daļa Latvijas garo distanču skrējēju. Šeit pulcējās vairāk nekā 500 sportotgribētāju, arī no citām valstīm.
Jaunākie
Interesanti