Sports / Vieglatlētika
Starptautiskā Vieglatlētikas federācija 11. reizi pagarina Krievijas diskvalifikāciju
Starptautiskās Vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) padome svētdien Monako nobalsoja par Krievijas Vieglatlētikas federācijas atstādināšanas atstāšanu spēkā, jo ir bažas par sportistu dokumentu viltošanu un diskvalificētu treneru darbošanos arodā, kas viņiem ir liegts, vēstīja BBC. Diskvalifikācijas neatcelšana varētu liegt Krievijas vieglatlētiem rudenī pasaules čempionātā startēt zem savas valsts karoga.
Šķēpmetējs Čakšs: Rīgas kausi ir sezonā prestižākās pašmāju sacensības
Rīgas kausu izcīņa ir Latvijas vieglatlētikas sezonā prestižākās sacensības, kur startē laba līmeņa sportisti, Latvijas Radio teica pērn uzvaru šķēpmešanā izcīnījušais Gatis Čakšs. Viņš uzsvēra, ka labs rezultāts vienmēr ir svarīgs, bet pagodinoši ir arī izcīnīt kausu, jo lielāks trofeju skaits stiprina pārliecību par sevi un veicina apņēmību sasniegt augstākus rezultātus. 
Rīgas kausi šogad pārceļas uz Ogri
Tieši pēc nedēļas Ogres stadionā norisināsies tradicionālās vieglatlētikas sacensības “Rīgas kausi”. Šīs sacīkstes norisinās kopš 1962. gada un ierasts, ka sacensības noris “Daugavas” stadionā, tomēr šogad vieglatlēti cīnīsies Ogres stadionā.
Jaunākie
Interesanti