Sports / Vieglatlētika
Višķers kļūst par otro ātrāko Latvijas pusmaratonistu
Latviešu garo distanču skrējējs Jānis Višķers svētdien Tallinas maratonā pusmaratona distancē ierindojās piektajā vietā, bet kļuva par Latvijas visu laiku otro ātrāko skrējēju šajā distancē, liecina organizatoru informācija.
Latvijas spēcīgākie vieglatlēti gatavojas pasaules čempionātam, citi vēl cer pievienoties
Latvijas labākie vieglatlēti šobrīd sadalījušies divās grupās. Vieni jau kvalificējušies sezonas galvenajām sacensībām - pasaules čempionātam Dohā, turpretim citi vēl līdz piektdienai drudžaini centīsies to paveikt. Kvalifikācija noslēgsies 6.septembrī, bet pagaidām Latvijas delegācijā ir deviņi atlēti, kuri droši zina, ka dosies uz Kataras galvaspilsētu.
Par dopinga pārkāpumu sodīto Radeviču aicina atdot piešķirto naudas balvu
Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) aicina bijušo tāllēcēju Inetu Radeviču atgriezt valdības piešķirto naudas prēmiju 30 734 eiro, kas tika izmaksāta par iegūtu ceturto vietu 2012.gada vasaras olimpiskajās spēlēs Londonā, bet tagad anulēta, jo sportiste tika diskvalificēta pozitīva dopinga testa dēļ, aģentūrai LETA sacīja IZM Sporta departamenta direktors Edgars Severs.
Latvijas šķēpmetēju līderis Čakšs gatavojas ideālajam metienam
Latvijas čempions un sezonas līderis šķēpa mešanā Gatis Čakšs Baltijas valstu mērogā šobrīd ir trešais rangā, taču domā, ka ar ideālu metienu var krietni tuvoties gan pasaules ranga līderim igaunim Magnusam Kirtam, gan ranga trešo vietu sildošajam lietuvietim Edim Matusevičam, sarunā ar aģentūru LETA šonedēļ teica sportists.
Tiesas lēmums testosterona lietā liegs Semenjai aizstāvēt pasaules čempiones titulu
Pasaules čempione 800 metru distancē Kastera Semenja septembrī Katarā nevarēs aizstāvēt iegūto titulu, jo Šveices tiesa pārskatīja iepriekš pieņemto lēmumu, kas pagaidu statusā atcēla uz Dienvidāfrikas skrējēju attiecinātos Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) noteikumus sievietēm ar paaugstinātu testosterona līmeni, otrdien vēstīja aģentūra AFP. 
Jaunākie
Interesanti