Sports / Vieglatlētika
Šķēpmetējs Čakšs: Olimpiskajām spēlēm esmu sagatavojies Murjāņos
Gatim Čakšam šķēpmetēja karjerā ir bijuši dažādi pavērsieni, tomēr jau 12. gadu viņš sevi uzskata par piederīgu Murjāņiem, kur vieglatlēts arī gatavojās startam Tokijas olimpiskajās spēlēs. Čakšs trenējas trenera Andreja Vaivada uzraudzībā, un abu viedokļi sakrīt, ka ceļā uz augstākajiem rezultātiem ir nepieciešama pacietība.
Dzemdībās komplikācijas pārcietusī vieglatlēte Feliksa startēs piektajās olimpiskajās spēlēs
Seškārtējā olimpiskā čempione Elisone Feliksa nedēļas nogalē ASV kvalifikācijas sacensībās 400 metru skrējienā nopelnīja tiesības doties uz Tokiju, kur 35 gadus veco vieglatlēti gada karjerā piektais olimpiskais starts, vēstīja BBC. Feliksai atgriešanās olimpiskajā stadionā būs īpaša arī tādēļ, ka pirms trim gadiem viņas karjeru sarežģīja dzemdību komplikācijas.
Vieglatlēte Mūze: Domāju, ka šķēpmešanā uz Tokiju brauksim trīs meitenes un trīs puiši
Sievietēm 64 metri, vīriešiem – 85 metri. Tāds ir Tokijas olimpisko spēļu normatīvs, ko pagaidām no Latvijas šķēpmetēju cunftes ir izpildīt izdevies tikai Līnai Mūzei. Viņa to paveica 2019. gadā Ķīnā, toreiz uzstādot personisko rekordu – 64,87 metri. Līna sarunā Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pauda pārliecību, ka Latviju šķēpmešanā Tokijā pārstāvēs maksimāli iespējamais sportistu skaits – pa trim dalībniekiem vīriešu un sieviešu konkurencē.
Svarīgākais šobrīd