Sports / Vieglatlētika
Šķēpmetējs Sirmais: Trauma nebija tik nopietna, kā sākumā likās
Šķēpmetēja Zigismunda Sirmā atveseļošanās pēc pleca operācijas norit sekmīgi, jo trauma neesot bijusi tik nopietna, kā sākotnēji šķita, sportists pastāstīja Latvijas Radio. Uzreiz pēc operācijas Sirmajam roka bija jānēsā īpašā fiksatorā, bet tagad jau viņš pievērsies rehabilitācijas procesam.
Augstlēkšanas tehnika - viena no sarežģītākajām vieglatlētikā
Augstlēkšana ir viena no sarežģītākajām vieglatlētikas disciplīnām, kur sportistam jāspēj no sevis dažās sekundēs izspiest maksimumu, tajā pašā laikā ideāli kontrolējot ķermeni. Sezonas līderis Latvijā cesvainietis Jānis Vanags pēc lēciena paraugdemonstrējuma "Sporta studijai" izskaidroja disciplīnas pamatus.
Valmieras maratonā uzvar Serjogins un Sokunova
Valmierā šajā nedēļas nogalē aizvadīts maratonskrējiens – turnīrs, kuram kādreiz bija arī Latvijas čempionāta statuss. Gandrīz 4000 dalībnieku izmēģināja savus spēkus piecās dažādās disciplīnās. Valmieras trases īpatnība ir paugurainais trases reljefs, kas nav raksturīgs citiem maratoniem.
Olimpiskais laureāts Vasiļevskis: Atēnu medaļa arvien ir pie manis
Atēnu olimpiskajās spēlēs sudraba medaļu izcīnījušais Vadims Vasiļevskis pirms vairākiem gadiem piedāvāja savu godalgu izsolē, kur nopietnu pircēju nav bijis, bet pēc finanšu sarežģījumu atrisināšanas bijušajam sportistam vairs nav nepieciešamības no trofejas šķirties. Vasiļevskis Latvijas Radio pastāstīja, ka divus gadus pavadīja Anglijā, bet nu jau divus gadus kā ir atgriezies Latvijā, kur strādā ar sportu nesaistītā profesijā.
Velvere 800 metru skrējienā Itālijā finišē otrā aiz Eiropas čempiones
Skrējēja Līga Velvere svētdien Itālijas pilsētā Padujā finišēja otrā 800 metru distancē Eiropas Vieglatlētikas jumtorganizācijas "European Athletics" sērijas sacensībās, liecina organizatoru informācija. Ātrāka par Velveri bija tikai divkārtējā Eiropas čempione Ukrainas vieglatlēte Natālija Priščepa.
Berlīnē Višķers maratonā 49. vietā, Marhele nefinišē
Berlīnē notiekošais Eiropas čempionāts vieglatlētikā strauji tuvojas noslēgumam, un svētdien rīta sesijā ilgi gaidītais maratons, kurā startēja arī Ilona Marhele un Jānis Višķers. Marhele finišu nesasniedza, bet Višķers finišēja 49. vietā.
Jaunākie
Interesanti