Sports / Vieglatlētika
Savainojums sarežģī vieglatlētes Ikaunieces gatavošanos olimpiskajai sezonai
Aizvadītā gada Latvijas labākā vieglatlēte Laura Ikauniece jau pērn kvalificējās Tokijas olimpiskajām spēlēm, bet gatavošanās četrgades nozīmīgākajām sacensībām viņai sarežģījusies kājas savainojuma dēļ. Daudzcīņniece pirmdien Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pastāstīja, ka arvien tiecas uz olimpisko mērķi, tomēr treniņu procesā ārstēšanās dēļ jārēķinās ar ievērojamām izmaiņām.
Rīgas maratonā plāno pieaudzēt ārvalstu dalībnieku skaitu
Rīgas maratons maijā svinēs 30.gadskārtu, bet iespēju pilnveidoties arvien ir daudz, neraugoties uz pasākumam piešķirto starptautiskās vieglatlētikas jumtorganizācijas "World Athletics" Zelta marku, Latvijas Radio pastāstīja viens no maratona rīkotāju komandas Mārtiņš Priede, kurš pats var pieveikt pat 120 kilometrus, kā arī peldēt Norvēģijas fjordos stindzinoši aukstā ūdenī.
Skriešanas skolā vairāki simti interesentu sāk gatavoties Rīgas maratonam
Nedēļas nogalē ar skriešanas skolu un pavasara treniņu programmas pieteikšanu atklāja 16 nedēļu atskaiti līdz "Rimi" Rīgas maratonam. Skriešanas skolu apmeklēja vairāki simti dalībnieki, bet Latvijas spēcīgākie garo distanču skrējēji dalījās ar saviem pieredzes stāstiem un atklāja savas ambīcijas par dalību maratonā, informēja organizatori.
Sprintere Bukša: Attiecības ar treneri mums ir kā virpulī
Skrējēju Sindiju Bukšu atzina par 2019. gada labāko vieglatlēti Latvijā U-23 vecuma grupā, bet viņas trenere Mārīte Lūse nopelnīja gada labākās treneres balvu. Eiropas U-23 čempionātā zelta medaļu izcīnījusī Bukša sarunā ar Latvijas Radio atzina, ka attiecībās ar treneri neiztiek bez strīdiem, tomēr sadarbība kopumā veidojas veiksmīgi.
Latvijas vieglatlētu konkurētspēja Tokijas olimpiskajā gadā raisa bažas
Visu Latvijas vieglatlētu sarakstu, kuriem būs iespēja startēt Tokijas olimpiskajās spēlēs, uzzināsim tikai 29. jūnijā - nepilnu mēnesi pirms spēļu atklāšanas. Tomēr olimpiskā gada sākumā startam Tokijā ir kvalificējušās tikai trīs Latvijas vieglatlētes, kas sporta veida lietpratējus dara bažīgus, vai jūlija beigās mums nebūs pieticīgākā delegācija sporta karalienes olimpiskajā galmā.
Krāj medaļas un ielec pieaugušo sporta pasaulē. Intervija ar vieglatlēti Rūtu Kati Lasmani
Viena no perspektīvākajām Latvijas jaunajām vieglatlētēm Rūta Kate Lasmane pēc veiksmīgi aizvadītas sezonas ar sasniegumos balstītām cerībām raugās uz 2020. gadu, kas viņai sagādās gan izaicinājumus pēc junioru gaitu noslēguma, gan pavērs jaunas iespējas ASV universitātē. Sportā izcilnieku Lasmaņu ģimenes 19 gadus vecā atvase intervijā lsm.lv pastāstīja par savu ceļu vieglatlētikā, kur viņa ir relatīvi neilgu laiku, bet jau guvusi nozīmīgus panākumus.
Vieglatlēts Elvijs Misāns. Pēc darba gaitu sākuma iejūtas jaunā ritmā
Trīssoļlēcējam un Latvijas rekordistam tāllēkšanā Elvijam Misānam rezultāti aizvadītajā sezonā nebija tādi, kā cerēts, tādēļ pēc finansējuma zaudēšanas viņam treniņi ir jāpieskaņo algotam darbam ar sportu nesaistītā jomā. Vienam no pēdējo gadu labākajiem Latvijas vieglatlētiem nācās pieņem nepatīkamu lēmumu, tomēr Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" viņš pastāstīja, ka no augstiem mērķiem sportā neatsakās.
Rīgas maratonam aicina gatavoties skriešanas skolā un svētdienu treniņos
"Rimi" Rīgas maratona pavasara sezonai rīkotāji aicina gatavoties arī populārajās skriešanas skolas nodarbībās un tradicionālajos svētdienu treniņos, kas 2020.gadā sāksies 2.februārī. Klasiskā 16 nedēļu treniņu atskaite līdz maratonam sākas 27. janvārī, tāpēc skriešanas skolas mērķis ir iedvesmot visus entuziastus jauniem izaicinājumiem un aktīvākiem treniņiem.
Izvēlies un nobalso par gada labākajiem Latvijas vieglatlētiem
Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) sadarbībā ar sabiedrisko mediju portālu LSM.lv aicina piedalīties tradicionālajā balsojumā, lai noteiktu 2019. gadā labākos Latvijas vieglatlētus un jaunos vieglatlētus, kā arī treneri. Balsojums LSM.lv noslēgsies 21. janvārī minūti pirms pusnakts.
Latvijas vieglatlētikā cer uz padsmit sportistu dalību Tokijas olimpiskajās spēlēs
Dalībai 2020.gada Tokijas olimpiskajās spēlēs pašlaik ir kvalificējušās trīs Latvijas vieglatlētes, tomēr var pamatoti cerēt, ka nākamvasar Japānas galvaspilsētā dažādās sporta karalienes disciplīnās zem sarkanbaltsarkanā karoga startēs ar divcipara skaitli rakstāms dalībnieku skaits, Latvijas Radio teica Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) sporta direktors Kaspars Gabaliņš-Briška. Viņš lēš, ka tāpat kā iepriekš vieglatlēti varētu būt apmēram puse Latvijas olimpiskās delegācijas.
Jaunākie
Interesanti