Sadaļas Sadaļas
Sports / Vieglatlētika
Vieglatlēte Mūze: Domāju, ka šķēpmešanā uz Tokiju brauksim trīs meitenes un trīs puiši
Sievietēm 64 metri, vīriešiem – 85 metri. Tāds ir Tokijas olimpisko spēļu normatīvs, ko pagaidām no Latvijas šķēpmetēju cunftes ir izpildīt izdevies tikai Līnai Mūzei. Viņa to paveica 2019. gadā Ķīnā, toreiz uzstādot personisko rekordu – 64,87 metri. Līna sarunā Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" pauda pārliecību, ka Latviju šķēpmešanā Tokijā pārstāvēs maksimāli iespējamais sportistu skaits – pa trim dalībniekiem vīriešu un sieviešu konkurencē.
Sporta veida savienības šefs Lagzdiņš: Latvijā nav augstu sasniegumu vieglatlētikas pieaugušajiem
Arni Lagzdiņu aizvadītajā nedēļā atkārtoti ievēlēja Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidenta amatā, kur lielāko izaicinājumu viņš saskata sportistu karjeras nodrošināšanai pēc junioru vecuma beigām. Lagzdiņš sarunā Latvijas Radio atzina, ka pašlaik sporta veida piramīda Latvijā ir deformēta, jo sportistu nepietiekama nodrošinājuma dēļ pieaugušo vecumā augstu sasniegumu vieglatlētika praktiski nepastāv.
Latvijas rekordu labojusī Lasmane: Satikt brāli olimpiskajās spēlēs būtu kas neiedomājams
Vieglatlēte Rūta Kate Lasmane martā ASV studentu sporta (NCAA) čempionātā laboja Latvijas rekordu trīssoļlēkšanā telpās un pietuvojās Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas normatīvam. Sportiste Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pastāstīja, ka olimpisko startu 2021. gada sezonā neizvirza sev kā striktu mērķi, tomēr ļoti priecātos par satikšanos Tokijā ar savu brāli Kārli Paulu Lasmani, kurš uz Japānu varētu tikt Latvijas 3x3 basketbola izlases sastāvā.
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt