Sports / Vieglatlētika
Treneris Lācis: Latiševai-Čudarei pusfinālā jāskrien ar pārliecību

Pieredzējušais treneris un iepriekš vieglatlēta karjerā lielākos panākumus vidējo distanču skriešanā guvušais Viktors Lācis netaupīja uzslavas savai novadniecei Guntai Latiševai-Čudarei par iekļūšanu pasaules čempionāta 400 metru skrējiena pusfinālā. Lācis lsm.lv pauda cerību, ka pirmdien pusfinālā Gunta distancē dosies ar lielu pārliecību un skries bez liekas pieticības.

SPECIĀLI no Londonas: Radēviča saņemto sudraba medaļu velta Latvijas vieglatlētikai

Pašreizējā Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidente Ineta Radēviča svētdien Londonas olimpiskajā stadionā piepildīja bērnības sapni un saņēma 2011.gada pasaules čempionāta sudraba medaļu. Bijusī tāllēcēja pēc sāncenses diskvalifikācijas saņemto godalgu velta visai Latvijas vieglatlētikas saimei un cer, ka tā kļūs par iedvesmas avotu.

PILNS VIDEO: Pasaules čempionāta svētdienas vakara sesija, startēja Latvijas šķēpmetējas

Pasaules čempionātā vieglatlētikā svētdien Londonā vakara sesijā kvalifikācijā startēja Latvijas šķēpmetējas Madara Palameika un Anete Kociņa, kam finālu sasniegt neizdevās. Tika sadalīti četri medaļu komplekti - lodes grūšanā vīriešiem, kārtslēkšanā un 100 metru skrējienā sievietēm, kā arī bez savainotās Lauras Ikaunieces-Admidiņas noslēdzās sacensības septiņcīņā.

PILNS VIDEO: Pasaules čempionāta vieglatlētikā vakara sesija; Bolts zaudē Getlinam

Pasaules čempionātā vieglatlētikā Londonā sestdien vakarā sadalīja četrus medaļu komplektus. Ar pusfināliem un finālu noslēdzās sacensības 100 metru sprintā vīriešiem, kur titulētais Useins Bolts ieguva bronzu, bet par čempionu kļuva Džastins Getlins. Kļuva zināmi čempioni diska mešanā un tāllēkšanā vīriešiem, kā arī 10 000 metru skrējienā sievietēm. Bez savainotās Lauras Ikaunieces-Admidiņas turpinājās sacensības septiņcīņā.

Ikauniece-Admidiņa: Vissāpīgākais ir pateikt, ka nestartēšu līdz galam

Vieglatlētei Laurai Ikauniecei-Admidiņai pasaules čempionāts septiņcīņā beidzās jau pirmajā disciplīnā, jo sportiste 100 metru barjerskrējienā sestdien savainoja kājas muskuli un izstājās. Laura pirms starta bija pārliecināta par sevi un negaidīja, ka varētu gūt traumu, pēc kuras viņai ir ļoti skumji, jo iespējas turpināt sacensības skaistajā Londonas Olimpiskajā stadionā vairs nebija, informēja Latvijas Vieglatlētikas savienība. 

PILNS VIDEO: Pasaules čempionāta vieglatlētikā rīta sesija; Ikauniece-Admidiņa izstājas

Pasaules čempionātā vieglatlētikā sestdien Londonā sacensības sāka septiņcīņnieces, kuru vidū viena no favorītēm bija Latvijas rekordiste Laura Ikauniece-Admidiņa, taču savainojuma dēļ viņai sacensības beidzās jau pirmajā disciplīnā. Rīta sesijā čempionātā vairākās disciplīnās risinās priekšsacīkstes, bet daudzcīņnieces startē 100 metru barjerskriešanā un augstlēkšanā.

SPECIĀLI no Londonas: Ikauniece-Admidiņa nepacietīgi gaida startu

Viena no Latvijas galvenajām cerībām pasaules čempionātā vieglatlētikā Laura Ikauniece-Admidiņa priecājas par atgriešanos Londonas olimpiskajā stadionā un jūtas gatava startam, tādēļ to gaida ar jo īpašu nepacietību. Sportiste Latvijas Televīzijai (LTV) dienu pirms sacensībām atklāja, ka ļoti grib startēt, un izbauda lieliskās sajūtas.

SPECIĀLI no Londonas: Olimpiskais stadions gatavs vieglatlētu startam

Londonā piektdien sākas viens no gada nozīmīgākajiem pasaules sporta notikumiem - olimpiskajā stadionā startē pasaules čempionāts vieglatlētikā. Pirms čempionāta sākuma iespēja iziet arēnā ir arī LTV žurnālistiem, lai neierastā rakursā parādītu skatītājiem sacensību vietu un kaut mazliet ļautu sajust gaisotni, ko sacensībās izbaudīs arī Latvijas sportisti.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti