Sports / Vieglatlētika
Izvēlies un nobalso par gada labākajiem Latvijas vieglatlētiem
Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) sadarbībā ar sabiedrisko mediju portālu LSM.lv aicina piedalīties tradicionālajā balsojumā, lai noteiktu 2021. gada labākos Latvijas vieglatlētus un jaunos vieglatlētus, kā arī gada treneri. Balsojums LSM.lv noslēgsies 24. decembrī plkst. 23.59. 
Šķēpmetējs Čakšs: Esmu laimīgs, ka esmu tēvs
Gatim Čakšam aizvadītā sezona nesa vilšanos Tokijas olimpiskajās spēlēs, tomēr pašlaik spēcīgākais Latvijas šķēpmetējs ir ļoti priecīgs par pārmaiņām ģimenē, kur ienācis dēls Gustavs. Līdz ar dēla piedzimšanu Čakšam negācijas aizmirsušās un uzreiz viss pasaulē šķitis  pozitīvs, lai arī sezona šķēpmešanas celiņā neizvērtās veiksmīga.
Vieglatlēte Ikauniece turpina atgūt spēku, ziemas sezonā plāno atgriezties sacensībās
Pēc trim ceļgala operācijām Laura Ikauniece pērngad bija viena no sportistiem, kas varēja pat priecāties par olimpisko spēļu pārcelšanu. Tomēr rehabilitācija ritēja tik lēni, ka jūnijā bija jāpieņem lēmums, kam vieglatlēte nebija gatava līdz pat pēdējam, tomēr Tokijā viņa nestartēja. Sacensību apritē Laura plāno atgriezties ziemas sezonā.
Berlīnes maratonā uzvar Etiopijas skrējēji
Etiopijas garo gabalu skrējējs Guje Adola svētdien triumfēja prestižajā Berlīnes Maratonā. Savukārt sievietēm ātrākā bija viņa tautiete Gotitoma Gebreslase, vesta rīkotāju informācija.
Trenera Petroviča audzēkņu vasaras raža – trīs starptautiska līmeņa medaļas trīssoļlēkšanā
Trīs medaļas vienā vasarā sagādāja Ventspils sporta skolas "Spars” vieglatlētikas trenera Jura Petroviča audzēknes – trīssoļlēcējas Rūta Kate Lasmane un Darja Sopova. Pieredzējušajam trenerim 42 darba gadu laikā ir bijis vairāk nekā tūkstoš audzēkņu, bet sarunā ar Latvijas Televīzijas "Sporta studiju" Petrovičs nevēlas nevienu izcelt. 
Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt