Sports / Vieglatlētika
Vieglatlētikas modernizēšanā grasās krasi saīsināt soļošanas distances
Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) Soļošanas komiteja sanāksmē Monako ieteica disciplīnā ieviest vairākas izmaiņas, kas paredz arī krasi saīsināt sacensību distances, trešdien informēja IAAF. Ja ieteikumus apstiprinās IAAF padome, garākā distance pieaugušo sacensībās soļošanā būs 30 kilometri.
Skrējēja Velvere iegūst otro vietu sacensībās Francijā
Latvijas skrējēja Līga Velvere piektdien Francijā finišēja otrajā vietā starptautiskās sacensībās 800 metru distancē telpās, liecina organizatoru informācija. Ātrāka par Velveri bija tikai U-20 pasaules čempione Etiopijas vieglatlēte Diribe Veltedži.
Misāns uzvar Rīgas čempionātā tāllēkšanā
Vieglatlēta Elvija Misāna pamatdisciplīna pēdējos gados ir trīssoļlēkšana, bet nedēļas nogalē notiekošajā Rīgas atklātajā čempionātā viņš startē arī tāllēkšanā, kur piektdien kļuva par uzvarētāju.
Vatikāns nodibina vieglatlētikas izlasi - Svētā Krēsla pirmo oficiālo sporta komandu
Iesaistot apmēram 60 Šveices gvardus, garīdzniekus un mūķenes, Vatikānā ceturtdien nodibināja oficiālu vieglatlētikas izlasi, kas pēc vienošanās ar Itālijas Olimpisko komiteju piedalīsies starptautiskās sacensībās, vēstīja aģentūra AP. Vatikāna komandas jau iepriekš ir piedalījušās sporta pasākumos, tomēr vieglatlētikā Svētajam Krēslam būs pirmā pastāvīgā izlase.
Izvēlies un nobalso par gada labākajiem Latvijas vieglatlētiem
Latvijas Vieglatlētikas savienība (LVS) sadarbībā ar sabiedrisko mediju portālu lsm.lv aicina piedalīties tradicionālajā balsojumā, lai noteiktu 2018. gadā labākos Latvijas vieglatlētus un jaunos vieglatlētus, kā arī treneri. Balsojums lsm.lv noslēgsies 2. janvārī minūti pirms pusnakts.
Radevičai būs grūti pierādīt nevainīgumu dopinga lietā
Ziņa par to, ka bijušajai vieglatlētei Inetai Radevičai konstatētas pozitīvas dopinga analīzes, ir nepatīkams pārsteigums daudziem Latvijas sporta vidē. Tagad galvenais jautājums – kā aizliegtā viela nonākusi Radevičas organismā. Kaut arī bijusī vieglatlēte sociālajos tīklos paudusi, ka apzināti aizliegto vielu lietojusi nav, to pierādīt pēc vairākiem gadiem varētu būt ļoti grūti.
Eksperti: Anaboliskais steroīds Radevičas organismā pats nevarēja izstrādāties
Pirmās ziņas par Inetas Radevičas atkārtoti pārbaudītajās analīzēs atklāto aizliegto anabolisko steroīdu parādījās sestdien, 24. novembrī. Līdz pat otrdienas rītam oficiālu komentāru ir maz, un pati Radeviča vien veikusi ierakstu sociālās saziņas vietnē “Instagram”. Tajā viņa pauž, ka apzināti nav lietojusi dopingu, bet tas viņu neatbrīvo no atbildības.
Jaunākie
Interesanti