Sports / Vieglatlētika
U-23 Eiropas čempione Bukša: Devu sev pēdējo iespēju palikt vieglatlētikā
Skrējēja Sindija Bukša pirms nedēļas izcīnīja zelta medaļu U-23 Eiropas čempionātā, gūstot ļoti nozīmīgu panākumu, kas nostiprināja sportistes pārliecību par sevi. Sprintere Latvijas Radio pastāstīja, ka pirms kontinenta meistarsacīkstēm Zviedrijā deva sev pēdējo iespēju pierādīt spējas sasniegt labu rezultātu un bija gatava tam pakārtot arī savus nākotnes plānus.
Vieglatlēti bažīgi par izmaiņām Dimanta līgas sacensību formātā
Starptautiskā Vieglatlētikas federācija (IAAF) plāno 2020.gadā ieviest kompaktāku sacensību formātu prestižajā Dimanta līgas sērijā, kas raisījis sportistos bažas par iespēju nākotnē nodrošināt iztiku ar startiem savā disciplīnā, piektdien vēstīja aģentūra "Reuters".
Jelgavas nakts pusmaratonā uzvar Serjogins un Marhele
Sestdienas naktī Jelgavā risinājās tradicionālais pusmaratons, kurā piedalījās lielākā daļa Latvijas garo distanču skrējēju. Šeit pulcējās vairāk nekā 500 sportotgribētāju, arī no citām valstīm.
Sprintere Bukša ar pārliecību par sevi gatavojas U-23 Eiropas čempionātam
Vieglatlēte Sindija Bukša turpina gatavošanos U-23 Eiropas čempionātam, kur viņa būs gatava pacīnīties par godalgām. Rezultāti sezonas sākumā sprinterei nebija tādi, kā gaidīts, bet pēc Eiropas spēlēs sasniegtā sava sezonas labākā rezultāta 100 metru distancē (11,62) skrējēja ir atguvusi pārliecību par sevi.
Jaunākie
Interesanti