Sports / Vieglatlētika
Nobalso par 2017.gada labākajiem Latvijas vieglatlētiem!
Izvērtējot pērnās sezonas spilgtākos sasniegumus, katram līdzjutējam līdz janvāra vidum ir iespēja nobalsot par aizvadītā gada labākajiem Latvijas vieglatlētiem un treneri. Līdzjutēju balsojums par labāko vieglatlētu un vieglatlēti risinās arī trijās junioru vecuma kategorijās. Gada vieglatlētus noteiks piecas dažādas auditorijas - interneta lietotāji, sporta žurnālisti, Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) valdes locekļi, LVS juridiskie biedri un LVS Treneru padome. Katra balsotāju kategorija veido piektdaļu no kopējā balsojuma vērtības.
Latvijas izlases daudzcīņnieki sezonai gatavojas Murjāņos
Treniņnometnē Murjāņos vienkopus trenējas apmēram 20 jauno daudzcīņnieku no dažādām Latvijas vietām. Kopīgos treniņos ir daudz lielāka motivācija, turklāt jaunas zināšanas apgūst arī treneri. Īpaša vērība treniņnometnē ir pievērsta kārtslēkšanai - vienai no daudzcīņas tehniski grūtākajām disciplīnām.
Latvijas rekordists Arājs izlases direktora amatā atgriežas vieglatlētikā
Bijušais 100 metru skrējējs Ronalds Arājs pagājušās nedēļas beigās kļuva par Latvijas vieglatlētikas izlases direktoru. Amatā viņš nomainīs pieredzējušo Edvīnu Krūmu, kurš pieņēmis citus karjeras izaicinājumus. Darbu Latvijas Vieglatlētikas savienībā Arājs uzsāks jānvārī, jo pagaidām vēl strādā par auditoru. 
Leitim olimpieša pieredze palīdzējusi gan studijās, gan darbā

Vieglatlēts, Latvijas rekordists 400 metru un 300 metru skrējienā Jānis Leitis ir ne tikai veiksmīgs sportists, bet arī uzņēmējs, kurš, apvienojot savu sportista pieredzi un uztura speciālista izglītību, sadarbībā ar AS “Tukuma piens” palaidis savu produktu līniju “Protein”.

Rekonstruētais stadions Rojā paver jaunas iespējas vieglatlētiem

Rojas stadions ir viens no plašākajiem un labāk iekārtotajiem Ziemeļkurzemē. Dažāda mēroga sacensības Rojā risinājušās futbolā, bet vieglatlētikas aktivitātes jau krietnu laiku nav notikušas, jo infrastruktūra bija sliktā stāvoklī. Situācija mainījusies pēc stadiona rekonstrukcijas.

Kārtslēkšanas leģendu Bubku tur aizdomās par koruptīvu darījumu vieglatlētikā

Pašreizējais Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) vecākais viceprezidents Sergejs Bubka 2009.gadā pārskaitīja 45 000 dolāru ārzonas uzņēmumam, kurā patiesais labuma guvējs ir bijušais Krievijas Vieglatlētikas federācijas prezidents Valentīns Balahņičevs, trešdien rakstīja Francijas avīze "Le Monde". Darījuma shēmā, iespējams, bijis iesaistīts arī korupcijā vainotais tālaika IAAF prezidenta Lamina Diaka dēls Papa Masata Diaks.

Palameika Horvātijā šķēpu raida vien 58,04 metrus tālu

Neveiksmīgs izvērtās Latvijas šķēpmetējai Madarai Palameikai otrdien izvērtās starts Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas (IAAF) Izaicinājuma sērijas sacensībās Horvātijā – viņa septiņu sportistu konkurencē ierindojās vien sestajā pozīcijā, liecina organizatoru informācija.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti