Sports / Vieglatlētika
Šķēpmetēju Kūlu sveic olimpiskās zelta medaļas izcīnīšanas 40. gadskārtā
Viena no sava laika Latvijas šķēpmešanas zvaigznēm bija ventspilnieks Dainis Kūla, un tieši 27.jūlijā aprit 40 gadi, kopš viņš Maskavā nopietnā konkurencē izcīnīja olimpisko zeltu. Sporta dzīves lietpratēji un entuziasti pirmdien pulcējās Livonijas ordeņa pilī, lai godinātu šķēpmetēju un viņa ilggadējo treneri un draugu Māri Grīvu.    
Šķēpmetējs Čakšs uzvar sacensībās Somijā
Latvijas šķēpmetējs Gatis Čakšs trešdien Somijā uzvarēja starptautisku sacensību sērijas otrajā posmā, kur uzreiz aiz laureātu trijnieka palika Rolands Štrobinders, liecina organizatoru informācija. 
Otro reizi vēsturē atceļ Čikāgas maratonu
Pandēmijas dēļ ASV nenotiks 11.oktobrī paredzētais Čikāgas maratons, ko bija paredzēts aizvadīt 43. reizi, pirmdien paziņoja organizatori. Čikāgas maratonu atcēla otro reizi kopš tā nodibināšanas 1977.gadā.
Vieglatlēte Vaičule: Pārāk daudz ir runāts par naudu
Gunta Vaičule pirms trim gadiem uzvarēja U-23 Eiropas čempionātā 400 metru skrējienā, bet sportistes karjerā viņai kā topošai māmiņai pašlaik ir pauze. Vaičule sarunā ar Latvijas Radio pastāstīja, ka pandēmijas laiks ir piebremzējis dzīves skrējiena tempu un viņa cer uz vērtību pārskatīšanu arī sportā, lai mediji nesamērīgi daudz nepievērstos stāstiem par naudu profesionāļu pasaulē.
Maratonists Girgensons apritē atgriezīsies ar dalību mazākās sacensībās
Vienam no labākajiem Latvijas maratonskrējējiem Jānim Girgensonam pēc gada pārtraukuma bija lieli plāni atsākt skrējēja karjeru, taču savas korekcijas ieviesa koronavīrusa pandēmija. Taču Rīgas maratonam, kam jānotiek oktobra sākumā, viņš būšot gatavs, Latvijas Radio raidījumā “Piespēle” atklāja Girgensons.
Barjersprinteris Olijars. Izcilība ar spožiem panākumiem, spilgtām neveiksmēm un pretrunīgiem skandāliem
Viens no spilgtākajiem savas paaudzes Latvijas sportistiem Staņislavs Olijars vēsturē ir iemantojis paliekošu vietu gan ar sasniegtiem teicamiem rezultātiem, gan izšķirošos brīžos ciestām sāpīgām neveiksmēm un izraisītiem skandāliem, kas sarežģīja vieglatlēta attiecības ar žurnālistiem. Triju olimpisko spēļu dalībnieks bija tuvu pasaules augstākajām virsotnēm barjerskriešanā un tikai 0,01 sekunde viņu šķīra no iekļūšanas olimpisko medaļnieku vidū.
Jaunākie
Interesanti