Sports / Vieglatlētika
Vieglatlētikas savienība plāno Rīgā sarīkot Eiropas jaunatnes čempionātu
Latvijas Vieglatlētikas savienībā (LVS) sagaida, ka nākamvasar "Daugavas" stadionā Rīgā būs atjaunots segums, bet vēl pēc vairākiem gadiem galvaspilsētā varētu uzņemt Eiropas jaunatnes čempionātu, ceturtdien Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" pastāstīja LVS ģenerālsekretārs Dmitrijs Miļkevičs.
«Daugavas» stadionā lūko jaunu segumu; pasaules klases skrejceļiem nepietiktu sacensību
Tradicionālās vieglatlētikas sacensības "Rīgas kausi" šogad 4. jūnijā notiks Ogrē, jo atjaunotā "Daugavas" stadiona skrejceļš Rīgā ir atzīts par pārāk cietu un līdz ar to sportistiem riskantu. Vieglatlētiem būtu nepieciešams jauns segums, tomēr "Daugavas" stadiona vadītāja pienākumu izpildītājs Guntis Zālītis sarunā Latvijas Radio atzina, ka pasaules klases klājums nebūt nav nepieciešams, jo galvaspilsētā augsta līmeņa sacensību ir maz, bet treniņos ir citas prasības. 
Rīgas maratons pulcēs nepieredzēti spēcīgu sastāvu, skrējējus mudina kļūt «zaļākiem»
Līdz "Tet" Rīgas maratonam vēl jāgaida 21 diena, tikmēr potenciālie dalībnieki gatavojas gan individuāli, gan kopā ar ģimenēm, svētdienās Mežaparkā arī treneru vadībā. Pirmo reizi Latvijas galvaspilsētas maratons ieguvis Starptautiskās Vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) Zelta zīmi, tātad elites sportistiem tā ir iespēja kvalificēties olimpiskajām spēlēm un pasaules čempionātam.
Lagzdiņu ievēl par Latvijas Vieglatlētikas savienības prezidentu
Ar 60 balsīm par un divām atturoties trešdien par Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) prezidentu tika ievēlēts 64 gadus vecais Arnis Lagzdiņš, kurš arī bija vienīgais kandidāts uz šo amatu un šo posteni iepriekš ieņēma jau iepriekš no 1993. līdz 2001. gadam.
Jaunākie
Interesanti