Rīta Panorāma

Atrāda monētu ar Lielbritānijas karaļa Čārlza III portretu

Rīta Panorāma

Krievijas pilsoņi turpina bēgt no mobilizācijas

Tieši pēc gada pirmais Pasaules čempionāts skriešanā Rīgā

Gads līdz pasaules skriešanas čempionātam Rīgā: ikvienu mudina gatavoties startam

Tieši pēc gada Rīgā notiks pirmais pasaules skriešanas čempionāts, kas kļūs īpašs ar iespēju ikvienam pirmo reizi startēt kopā ar izcilākajiem meistariem, piektdien Latvijas Televīzijā pastāstīja pasākuma organizatoru komandas vadītājs Aigars Nords. 

Latvijas galvaspilsēta uzņems vērienīgāko masu sporta notikumu Baltijas valstīs, un šis būs pasaules čempionāts ikvienam, kas nav iespējams nevienā citā sporta veidā, uzsvēra Nords. Viņš atzina, ka pie šādas domas ir izaicinoši pierast visā pasaulē.  

Pasaules čempionātā pilsētas skriešanā 2023. gada 30. septembrī un 1. oktobrī Rīgā kronēs uzvarētājus pusmaratona, piecu kilometru un jūdzes distancēs, kur pieteikties varēs gan pasaules elites skrējēji, gan ikviens skriešanas mīļotājs. Divās garākajās distancēs trase savienos abus Daugavas krastus. 

"Mēs varam rēķināties, ka pie mums atbrauks ne tikai visi pasaulē labākie, ātrākie skrējēji, bet mēs noteikti šeit gaidām vairākus desmitus tūkstošus skrējēju, amatieru no visas pasaules," sacīja Nords. 

Organizatori jau iepriekš sāka starptautisku informēšanas kampaņu, jo vēlas panākt, lai 2023. gadā Rīgas kā pasaules skriešanas galvaspilsētas vārds izskan tālu un lai galvaspilsētas ielas būtu skrējēju pilnas. Rīgu jau ir apmeklējuši pasaules vieglatlētikas jumtorganizācijas "World Athletics" (WA) pārstāvji, lai iepazītos ar gatavošanās gaitu. 

Nords paskaidroja, ka jau maijā Rīgas maratonā varēs nojaust, kas būs gaidāms pasaules skriešanas čempionātā. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti