Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
Baumanis astotais pēc pirmajām kvalifikācijām pasaules rallijkrosa posmā
Latvijas rallijkrosa braucējs Jānis Baumanis no STARD komandas ieņem astoto vietu pēc Dienvidāfrikas Republikā notiekošā pasaules čempionāta pēdējām, 12.posma kvalifikācijas pirmajiem diviem braucieniem prestižākajā "SuperCar" klasē. Svētdien sacīkstes tiešraidē varēs redzēt LTV7 un replay.lv.
Alonso sacīkstēs Abū Dabī noslēdz spilgtu F-1 pilota karjeru
Autosporta sezona strauji tuvojas noslēgumam, vēl tiek aizvadītas pēdējās gada sacīkstes un arī Pirmās formulas (F-1) sezona beigsies šajā nedēļas nogalē ar posmu Apvienotajos Arābu Emirātos. Šīgada sezonas noslēgumam pastiprināta uzmanība tiek pievērsta ne tāpēc, ka līdz nākamajām sacīkstēm būs jāgaida pieci mēneši, bet gan tādēļ, ka karjeru karaliskajā autosporta klasē beigs viens no šī gadsimta labākajiem F-1 pilotiem Fernando Aonso. 
Stupelis nākamo sezonu paliks kopā ar Baksu
  Latvijas kantētājs Kaspars Stupelis nākamajā sezonā turpinās sadarbību ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu – šis duets startēs pasaules čempionātā motokrosā blakusvāģiem, ziņo Stupelis sociālajos tīklos.
Jonasam vēl nav izdevies izbraukt ar «Husqvarna» moci
Pagājušās nedēļas nogalē Latvijā ieradās Latvijas šobrīd labākais motokrosa braucējs, šīs sezonas vicečempions MX2 klasē Pauls Jonass. Vizīte gan bija īsa, jo jau pirmdien Pauls atgriezās Beļģijā, lai turpinātu atlabšanu pēc operācijas jau savas jaunās komandas sastāvā.
Kantētājs Stupelis: Labais līkums blakusvāģu motokrosā ir izšķirošs
Blakusvāģu motokrosa specifika nav mainījusies kopš Kristera Serģa un Arta Rasmaņa uzvaru laikiem - par čempioni var kļūt tikai ekipāža ar bezbailīgu startu un izciliem labajiem pagriezieniem, kur lielākā atbildība ir kantētājam. Tieši pēc vēl neredzēti ātriem un efektīviem labajiem pagriezieniem Kasparu Stupeli sauc par labāko kantētāju pasaulē, un teicamas prasmes viņam nezūd arī pēc sacensību režīmā trasē nobrauktas pusstundas. 
ASV «Grand Prix» uzvarētājs Reikenens: Gadi F-1 paskrien ļoti ātri
Somijas pilots Kimi Reikenens nedēļas nogalē ASV "Grand Prix" izcīnīja pirmo uzvaru pēc piecu gadu pārtraukuma, un sacīkšu noslēgumā veterāns bija gandarīts, ka spējis vienam otram pierādīt savas norakstīšanas priekšlaicīgumu. Viņš gan atzina, ka Pirmajā formulā (F-1) laiks paskrien vēja spārniem un kārtējās sezonas beigas piezogas nemanot.
Markess kļūst par pieckārtēju «MotoGP» čempionu
Spānis Marks Markess no "Repsol Honda" komandas svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motošosejas čempionāta 16.posmā - Japānas "Grand Prix" - sacensībās "MotoGP" ieskaitē, piekto reizi karjerā kļūdams par čempionu prestižākajā klasē.
Latvijas rallija pilotiem veiksmīga sezona negarantē kāpumu karjerā
Motoru sporta sezona strauji tuvojas nobeigumam, arī Latvijas rallija piloti savai sezonai var likt punktu un doties atpūtā. Šogad Eiropas rallija čempionātā sevi ļoti skaļi pieteica Mārtiņš Sesks, arī Latvijas čempionātā tika aizvadītas interesantas sacensības. Tomēr katrā sezonā gūtie panākumi negarantē iespēju spert nākamo soli augstākā līmenī.
Jaunākie
Interesanti