Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
Nitišs mājas sacīkstēs pasaules rallijkrosā tēmē uz finālu

EKS komandas pilots Reinis Nitišs nedēļas nogalē pasaules rallijkrosa čempionāta posmā Rīgā cer aizvadīt pēc iespējas labākas sacīkstes un cīnīties par vietu finālā. Autosportists Latvijas Radio apliecināja, ka savu līdzjutēju priekšā grib sevi apliecināt kā cīnītāju. 

Jonasu gaida izšķiroša cīņa par vēsturisku čempiona titulu motokrosā

Nedēļas nogalē Francijā noslēgsies pasaules motokrosa čempionāta sezona. MXGP klasē par čempionu jau kļuvis itālis Antonio Kairoli un šīs klases braucēji sezonas pēdējo posmu aizvadīs bez papildu spiediena. Savukārt MX2 klasē ļoti reālas izredzes iegūt kāroto čempiona titulu ir latvietim Paulam Jonasam - viņa pārsvars pār tuvāko sekotāju Žeremī Sīveru ir ievērojams, un šveicietim būs pamatīgi jānopūlas, lai varētu apdraudēt līderpozīciju sezonas kopvērtējumā. 

Latvijas piloti aicina fanus uz pasaules rallijkrosa sacīkstēm Biķerniekos

Biķernieku trasē 16. un 17. septembrī notiks pasaules rallijkrosa čempionātā desmitais posms, kur sezonā labāko rezultātu centīsies sasniegt Jānis Baumanis un Reinis Nitišs. Abi Latvijas piloti čempionāta kopvērtējumā šobrīd ir attiecīgi 13. un 14. vietā, taču mājas trasē Rīgā sola neaizmirst arī par līdzjutējiem un būs atvērti saziņā ar faniem.

Motokrosā izšķirošo mirkļu gaidās - Jonasa cīņa par titulu tuvojas finišam

Vēl divi posmi atlikuši pasaules čempionātā motokrosā, kur sezonas līderim MX2 klasē Paulam Jonasam ir labas izredzes noturēt aiz sevis pēdējo atlikušo sāncensi, lai triumfētu kopvērtējumā. Ar veiksmes palīdzību Pauls par čempionu var kļūt jau šajā nedēļas nogalē Nīderlandē, bet, iespējams, viss izšķirsies vēl nedēļu vēlāk pēdējā posmā Francijā.

Jonass pasaules motokrosa čempionāta posmā Amerikā iegūst septīto vietu

Latvijas šī brīža labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas svētdien ASV ieņēma septīto vietu pasaules čempionāta 17.posmā MX2 klasē, savam sīvākajam kopvērtējuma konkurentam Žeremijam Sīveram ļaujot par pieciem punktiem samazināt atstarpi sezonas vērtējumā, kurā gan latvietim joprojām ir 40 punktu pārsvars.

Motokrosā kāju lauzušais motošosejas čempions Rosi cer drīz atgriezties

Pasaules čempionātā motošosejā deviņus uzvarētāja titulus izcīnījušam itālietim Valentīno Rosi piektdien veica lauztās kājas operāciju, pēc kuras motosportists cer drīz atgriezties sacensību apritē, vēstīja aģentūra "Reuters". Taču 2017.gada sezonā pacīnīties par uzvaru Rosi praktiski vairs nebūs pa spēkam.

Motokrosists Jonass ar stabilu braukšanu izcīna trešo vietu Zviedrijas posmā

Latvijas šī brīža labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass no "Red Bull KTM Factory Racing" komandas svētdien izcīnīja trešo vietu Zviedrijā notikušajā pasaules čempionāta 16.posmā MX2 klasē. Divu braucienu summā par šī posma uzvarētāju kļuva Jonasa sīvākais konkurents kopvērtējumā Žeremijs Sīvers no Šveices, kamēr otrais bija latvieša komandas biedrs Horhe Prado Garsija no Spānijas.

Atdzimusī Jelgavas rallijkrosa trase uzņem sacensības

Pēc aptuveni 20 gadu pārtraukuma rallijkross svētdien atgriežas Jelgavas trasē ‘’Rullītis’’, kur notiek Latvijas Rallijkrosa kausa sezonas 4.posms. Sacensības ir īpašas ar to, ka norisinās trasē, kas piedzīvojusi atdzimšanu – ir ieklāts jauns asfalta segums un mainīta trases konfigurācija.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti