Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
Pasaules rallijkrosam Latvijā nauda jāprasa «mammai» - bez valsts finansējuma neiztikt
Pasaules čempionāta rallijkrosā posms jau vairākus gadus ir viens no Latvijas sportā vērienīgākajiem notikumiem, kura sarīkošana gan ir atkarīga no prāva valsts finansējuma, kas nākamajam gadam vairs nav paredzēts. Latvijas sporta nozarē lielu starptautisku sacensību rīkošana nav galveno prioritāšu vidū, bet bez valsts naudas rallijkrosa posms atpelnīt iztērēto nespētu. 
Rallijkrosa pilots Baumanis meitiņai pamperus maina ar baudu
Latvijas rallijkrosa braucējam Jānim Baumanim šī sezona izvēršas gana krāšņa – aizvadīti astoņi posmi, divas reizes viņš bijis uz goda pjedestāla, un bija tikai trīs posmi, kuros viņš nav iekļuvis finālā. Taču šis gads bijis īpašs arī Jāņa privātajā dzīvē – viņš kļuvis par precētu vīru un jau trīs nedēļas ir arī meitiņas tētis.
Pasaules čempions motokrosā Stupelis: Atbildes par turpinājumu atnāks pašas
Par četrkārtēju pasaules čempionu motokrosā kļuvušais blakusvāģu kantētājs Kaspars Stupelis vēl nav izlēmis, ko darīs nākamajā sezonā un Latvijas Radio pastāstīja, ka vairāk ļausies notikumu plūdumam. Jau ir zināms, ka zelta medaļnieki Stupelis un Nīderlandes pilots Etjēns Bakss nākamgad kopā vairs nebrauks.
Stupelis un Bakss nodrošina pasaules čempionu titulu
Pieredzējušais blakusvāģu motokrosa kantētājs Kaspars Stupelis kopā ar nīderlandiešu pilotu Etjēnu Baksu svētdien pasaules čempionāta 13. posmā Genonā jau pirmajā braucienā nodrošināja sev pasaules čempiona titulu, bet posmā ierindojās sestajā vietā, liecina organizatoru informācija.
Leklērs triumfē arī Itālijas F-1 posmā
F-1 Itālijas “Grand Prix”, kas risinājās svētdien Moncas trasē, par uzvarētāju kļuva “Ferrari” pilots Šarls Leklērs no Monako, triumfējot jau otrajā posmā pēc kārtas, liecina organizatoru informācija.
Jonass Turcijā kāpj uz goda pjedestāla
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien pasaules čempionāta 17. posmā Turcijā izcīnīja trešo vietu, jau trešo reizi šajā sezonā kāpjot uz goda pjedestāla, liecina organizatoru informācija.
Jaunākie
Interesanti