Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
F-1 čempionātu kritizē gan fani, gan žurnālisti
Pirmās formulas piloti un komandas tikuši pāri sezonas viduspunktam, un čempionāts pamazām tuvojas šī gada izšķirošajiem notikumiem. Kā parasti, pavasarī jaunā sezona tika sagaidīta ar lielu optimismu un cerībām, ka tā būs aizraujošāka nekā pirms gada.
Lūiss Hamiltons izcīna uzvaru Ungārijas «Grand Prix»
“Mercedes” komandas F-1 pilots Lūiss Hamiltons svētdien izcīnīja uzvaru Ungārijas “Grand Prix”, kas kļuva jau par astoto uzvaru šogad aizvadītajos 12 pasaules čempionāta posmos, liecina organizatoru informācija.
Seska ekipāža Somijā gatavojas junioru pasaules rallija čempionāta posmam
Nedēļas nogalē Somijā risināsies pasaules rallija čempionāta posms, kur savā ieskaitē sacentīsies arī juniori. Pasaules junioru čempionāta posmā startēs pilota Mārtiņa Seska ekipāža, kurā stūrmaņa pienākumus pildīs Andris Mālnieks. Uz Somiju Sesks varēja doties labā noskaņojumā, jo pirms nedēļas Latvijas ekipāžai Romā izdevās iegūt 3.vietu junioru ieskaitē Eiropas rallija čempionāta posmā.
Pasaules čempionāta posms Stelpē pulcē arī spēcīgākos Latvijas blakusvāģu braucējus
Motokrosa sezona jau ir pāri ekvatoram un līdz ar vasaras otro pusi arvien vairāk saasinās cīņa par čempionu tituliem dažādās disciplīnās. Tā tas ir arī Latvijā populārajā blakusvāģu motokrosā un šajā nedēļas nogalē Pīlādžu mototrasē, Stelpē, notiks kārtējais posms pasaules čempionātā. Cīņā par titulu joprojām var iesaistīties vairākas ekipāžas, bet pašlaik līderpozīcijās atrodas arī Kaspars Stupelis.
Hamiltons izcīna drošu uzvaru dzimtās Lielbritānijas «Grand Prix»
 Pašreizējais pasaules čempions un sezonas kopvērtējuma līderis Lūiss Hamiltons no "Mercedes" komandas svētdien guva uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta desmitajā posmā - Lielbritānijas "Grand Prix", kamēr viņa principiālais konkurents, vācietis Sebastjans Fetels no "Ferrari" sacīkstes beigu daļā izraisīja sadursmi un pie punktiem netika.
Jonass Indonēzijas posmā finišē septītajā vietā
Latvijas labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass, kurš pārstāv “Rockstar Energy Husquarna” vienību, svētdien pasaules čempionāta 11. posmā Indonēzijā izcīnīja septīto vietu, liecina organizatoru informācija.
Jaunākie
Interesanti