Sports / Motoru sports
Sainss Lielbritānijas «Grand Prix» izcīna pirmo uzvaru F-1 karjerā
"Ferrari" pilots Karloss Sainss svētdien Silverstonas trasē Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta Lielbritānijas "Grand Prix" izcīņā izcīnīja pirmo uzvaru savā karjerā, kamēr smaga avārija sacīkšu sākumā bez veselībai bīstamām sekām beidzās ķīniešu pilotam Džou Guaņjui.
FOTO: «Rally Liepāja» pirmās dienas spilgtākie mirkļi
No 1. līdz 3. jūlijam Kurzemē notiek rallijs “Tet Rally Liepāja”, kas ir gan daļa no Latvijas rallija čempionāta, gan daļa no Eiropas rallija čempionāta. Pašmāju un ārzemju rallisti sacenšas Dienvidkurzemes un Talsu novadu ceļos, kur viņus sagaida vairāki leģendām apvīti ātrumposmi. Piedāvājam iespēju ielūkoties sacīkšu pirmās dienās spilgtākajos foto mirkļos. 
Liepājas rallijā Sesks uzvar Latvijas ieskaitē un vadībā pirms Eiropas posma pēdējās dienas (papildināts)
Dienvidkurzemes un Talsu novados notiekošajā rallijā “Tet Rally Liepāja”, kas vienlaikus ir gan Eiropas rallija čempionāta (ERC) sezonas piektais, gan Latvijas rallija čempionāta (LRČ) otrais posms, Latvijas ieskaitē uzvarējis liepājnieks Mārtiņš Sesks. LRČ posms noritēja sestdien ar sešiem ātrumposmiem, bet ERC Liepājas rallijā sacensības vēl turpināsies svētdien.
Leģendāros tramplīnos un ātrumposmos Latvijā atkal ierūcas rallija svētki. Sākas «Rally Liepāja»
Šajā nedēļas nogalē, no 1. līdz 3. jūlijam, Kurzemē notiks “Tet Rally Liepāja”, kas nozīmē – Latvijā atkal pienācis rallija svētku laiks, jo sacensības būs ne vien vietējā čempionāta posms, bet arī daļa no Eiropas čempionāta. Pašmāju un ārzemju rallisti spēkosies Dienvidkurzemes un Talsu novadu ceļos, kur viņus sagaida vairāki leģendām apvīti ātrumposmi. 
Rallija pilots Sesks pārsēžas ātrākā mašīnā, gatavojas izaicinošam Liepājas rallijam
Mārtiņam Seskam starti mājās Liepājas rallijā līdz šim nav bijuši tie veiksmīgākie, tomēr pilots sagaida, ka šoreiz izdosies lietu kārtību mainīt un gūt panākumus Eiropas čempionāta posmā, kas Kurzemē risināsies jūlija pirmajās dienās. Cerības uz labu rezultātu vairo Seska ekipāžas pārsēšanās ātrākā augstākas klases spēkratā.
Motokrosa braucēja Jonasa menedžeris Serģis: Esam neziņā par jaunu līgumu
Latvijas vadošajam motokrosa braucējam Paulam Jonasam līdz šīs sezonas beigām ir līgums ar “Husqvarna”, kam savukārt ir līgums ar klubu. KTM grupā šobrīd notiek restrukturizācija un īstas skaidrības par nākotni nav, LTV raidījumam “Sporta studija” atklāja sportista menedžeris Kristers Serģis.
Pārbaude Vidusjūras svelmē. Sākas pasaules rallija čempionāta posms Sardīnijā
Pasaules rallija čempionāta (WRC) šīs sezonas piektais posms no 2. līdz 5. jūnijam norisināsies Itālijas Vidusjūras salā Sardīnijā. Sagaidāms, ka šis rallijs būs viens no sezonas bargākajiem posmiem ar ceļa segumu, kas trasi padara īpaši sarežģītu, un gaisa temperatūru, kas varētu iesilt pat līdz 40 grādiem.
Svarīgākais šobrīd