Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
Jonasam vēl nav izdevies izbraukt ar «Husqvarna» moci
Pagājušās nedēļas nogalē Latvijā ieradās Latvijas šobrīd labākais motokrosa braucējs, šīs sezonas vicečempions MX2 klasē Pauls Jonass. Vizīte gan bija īsa, jo jau pirmdien Pauls atgriezās Beļģijā, lai turpinātu atlabšanu pēc operācijas jau savas jaunās komandas sastāvā.
Kantētājs Stupelis: Labais līkums blakusvāģu motokrosā ir izšķirošs
Blakusvāģu motokrosa specifika nav mainījusies kopš Kristera Serģa un Arta Rasmaņa uzvaru laikiem - par čempioni var kļūt tikai ekipāža ar bezbailīgu startu un izciliem labajiem pagriezieniem, kur lielākā atbildība ir kantētājam. Tieši pēc vēl neredzēti ātriem un efektīviem labajiem pagriezieniem Kasparu Stupeli sauc par labāko kantētāju pasaulē, un teicamas prasmes viņam nezūd arī pēc sacensību režīmā trasē nobrauktas pusstundas. 
ASV «Grand Prix» uzvarētājs Reikenens: Gadi F-1 paskrien ļoti ātri
Somijas pilots Kimi Reikenens nedēļas nogalē ASV "Grand Prix" izcīnīja pirmo uzvaru pēc piecu gadu pārtraukuma, un sacīkšu noslēgumā veterāns bija gandarīts, ka spējis vienam otram pierādīt savas norakstīšanas priekšlaicīgumu. Viņš gan atzina, ka Pirmajā formulā (F-1) laiks paskrien vēja spārniem un kārtējās sezonas beigas piezogas nemanot.
Markess kļūst par pieckārtēju «MotoGP» čempionu
Spānis Marks Markess no "Repsol Honda" komandas svētdien izcīnīja uzvaru pasaules motošosejas čempionāta 16.posmā - Japānas "Grand Prix" - sacensībās "MotoGP" ieskaitē, piekto reizi karjerā kļūdams par čempionu prestižākajā klasē.
Latvijas rallija pilotiem veiksmīga sezona negarantē kāpumu karjerā
Motoru sporta sezona strauji tuvojas nobeigumam, arī Latvijas rallija piloti savai sezonai var likt punktu un doties atpūtā. Šogad Eiropas rallija čempionātā sevi ļoti skaļi pieteica Mārtiņš Sesks, arī Latvijas čempionātā tika aizvadītas interesantas sacensības. Tomēr katrā sezonā gūtie panākumi negarantē iespēju spert nākamo soli augstākā līmenī.
Jaunā sieviešu autosporta sacensību sērijā meklēs nākamās F-1 zvaigznes
Nākamgad tiks aizsāktas jaunas sieviešu sacensības, kurās tiks meklētas potenciālās Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta dalībnieces. "W Series" sacensības tiks izveidotas tādēļ, lai meklētu potenciālās F-1 sacensību dalībnieces, kuras nākotnē varētu startēt starp vīriešu braucējiem.
Latvieši gatavojas debijai Leģendu rallijā Sanmarīno
Autosports un modernākās tehnoloģijas vienmēr gājušas roku rokā. Ja tu atpaliec tehnikas attīstībā, drīz vien vairs nebūsi konkurētspējīgs trasē. Tomēr autosportisti prot atzīmēt sava sporta veida vēsturi - dažas reizes gadā no patiesi ikoniskiem spēkratiem tiek notrausti putekļi un mašīnas tiek aizvestas uz savām īstajām mājām – trasi. Ceturtdien Sanmarīno startēs Leģendu rallijs, kurā sportisti sacenšas ar rallija vēsturē slavenākajām, ātrākajām un īpašākajām mašīnām un pirmo reizi tajā brauks arī latviešu ekipāža.
Hamiltons izcīna uzvaru arī Japānas posmā
F-1 britu pilots Lūiss Hamiltons no “Mercedes” vienības svētdien kļuva par uzvarētāju pasaules čempionāta 17. posmā, kas risinājās Japānā, liecina organizatoru informācija.
F-1 «Red Bull» komanda: Izmaiņām noteikumos ir milzīgas izmaksas
Pirmās formulas (F-1) komandas "Red Bull Racing" izmaksas 2017.gadā salīdzinājumā ar iepriekšējo sezonu pieauga par 17,4 procentiem un sasniedza 257 miljonus eiro. Komandas vadītājs Kristians Horners tik ievērojamu kāpumu saista ar pērn F-1 ieviestajām tehnisko noteikumu izmaiņām, vēstīja izdevums "Motorsport".
Jaunākie
Interesanti