Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
F-1 plāno līdz 2030.gadam panākt oglekļa neitralitāti
Pirmajā formulā (F-1) pieteiktais 10 gadu plāns paredz mainīt prestižo sacensību tēlu un līdz 2030.gadam nodrošināt oglekļa neitralitāti, tātad panākt pilnīgu siltumnīcas efekta gāzu emisijas līdzsvaru ar oglekļa piesaistīšanu, otrdien vēstīja CNN.
Baumanis desmitais pēc pirmās kvalifikācijas dienas pasaules rallijkrosa posmā
"Stard" komandas Latvijas rallijkrosa pilots Jānis Baumanis ieņem 10.vietu pēc sestdien Dienvidāfrikā notikušajiem pirmajiem diviem kvalifikācijas braucieniem pasaules čempionāta noslēguma posmā, liecina rīkotāju informācija. Kvalifikācija turpināsies svētdien ar vēl diviem braucieniem, kam sekos izšķirošās izslēgšanas cīņas.
Latvijas izlase gatava startam pirmajās Motoru sporta spēlēs
Motokrosā izlašu sacensības norit jau daudzus gadus, un Nāciju kauss ir vienas no sezonā galvenajām sacīkstēm. Autosportā tā gluži nav. Skaidrs, ka sacīkšu braucēji trasē cīnās paši par sevi, taču motokrosa pieredze rāda, ka iespējams izveidot arī izlasēm draudzīgu formātu. Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) šogad parūpējusies par jaunumu – pirmajām Motoru sporta spēlēm, kur allaž individuālie sacīkšu braucēji cīnīsies ne tikai par sevi, bet arī par savu valsti. 
Nezināšana par antidopinga procedūru apdraud sportistu karjeru
Talantīgais motosportists Kārlis Sabulis pirms Latvijas čempionāta pirmā posma Aizputē aprīļa beigās piedalījās “Stirnu buka” sacensībās Tērvetē, par ko neinformēja savu komandu. Pēc sacensībām sportistam radās veselības problēmas – ģimenes ārsts Kārlim konstatēja, ka sirds muskulis nesaņem nepieciešamo skābekļa daudzumu, tāpēc kā vienu no terapijas medikamentiem izrakstīja mildronātu, kas pirms trim gadiem iekļauts aizliegto vielu sarakstā.
Latvieši tiesā F-1 sacīkstes
Lai gan pirmās formulas sacensībās vismaz pagaidām nav latviešu pilotu, latvieši sacensībās ir. Šoreiz “Sporta studija” stāsta par diviem Latvijas tiesnešiem, kuri strādāja Soču GP.
Motokrosa braucējs Jonass pirmajā sezonā MXGP klasē jau iekarojis respektu
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass šosezon debitēja prestižajā MXGP klasē, sezonu noslēdzot augstajā sestajā vietā, bet vēl pie sezonas lielākajiem panākumiem noteikti var minēt dalību Nāciju kausā, kurā Latvijas komanda izcīnīja astoto vietu, kas ir Latvijas vēsturē augstākais panākums.
«Mercedes» piloti ātrākie F-1 posmā Sočos, uzvar Hamiltons
Brits Lūiss Hamiltons svētdien Sočos bez sarežģījumiem uzvarēja Pirmās formulās (F-1) Krievijas "Grand Prix" izcīņā, kur otrais finišēja viņa komandas biedrs "Mercedes" sastāvā soms Valteri Botass, vēstīja aģentūra AP. Uzvara stiprināja Hamiltona izredzes kļūst par seškārtēju F-1 čempionu.
Latvijas izlase spēcīgā sastāvā gatava Nāciju motokrosa izaicinājumam
Pērn Latvijas motokrosa izlase nemaz netika līdz startam prestižajā Nāciju kausā, ko sauc par motokrosa olimpiskajām spēlēm. Šogad viss atkal vairāk vai mazāk ir kārtībā un latvieši uz sezonas pēdējo lielo startu pratuši sapulcēt teju labāko sastāvu – ierindā būs Latvijas labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass, kuram kompāniju sastādīs pieredzējušie Toms Macuks un Dāvis Ivanovs. Visi trīs braucēji sacensībām jau nedēļu gatavojas ārpus Latvijas.
Jaunākie
Interesanti