Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
Biķerniekos startē Latvijas rallijkrosa sezona
Autosporta sezona Latvijā jau uzņēmusi apgriezienus, un nedēļas nogalē Biķerniekos startēs arī Latvijas rallijkrosa čempionāts. Šogad rallijkrosa sacensības čempionāta līmenī risināsies otro reizi, un, salīdzinot ar pērno sezonu, ieviestas dažādās izmaiņas, kā arī izveidotas jaunas sacīkšu klases.
Nākamnedēļ Baltijas valstīs startēs jauns autosporta čempionāts ielas un sporta spēkratiem
Droši vien katram autovadītājam kaut reizi ir bijusi doma, ka būtu ļoti patīkami izmēģināt, uz ko patiesībā viņa mašīna ir spējīga. Uz šosejām pārbaudīt mašīnu patieso veiktspēju nedrīkst, taču sacīkšu trasēs gan tas ir atļauts. Šogad Latvijas un Igaunijas trasēs debitēs jauns sacensību seriāls – “Baltic Time Attack Series”, kur piedalīties var gan ielas automobiļi, gan arī sporta spēkrati.  
VIDEO: Baumanis ieņem trešo vietu pēc pirmā posma pasaules rallijkrosa čempionātā
Latvijas ralljikrosa pilots Jānis Baumanis pirmajā pasaules rallijkrosa posmā Abū Dabī izcīnīja peikto vietu, taču veikmīgā kvalifikācija viņam ļauj atrasties trešajā vietā kopvērtējumā pēc pirmās sacīkstes. Finiša līnīju latvietis sasniedza ceturtais, tomēr pēcāk tiesnešu lēmums viņu atbīdīja uz piekto vietu. Sacensībās startēja arī Reinis Nitišs, kurš pusfinālā iekļuva avārijā. 
Latvijas blakusvāģu komandas jaunajā sezonā lūko pēc augstiem rezultātiem
Aprīļa sākums ir ļoti gaidīts visiem blakusvāģu motokrosa līdzjutējiem, jo šajā laikā ierasti sākas jaunā pasaules čempionāta sezona blakusvāģu motokrosā. Martā jau notikušas pirmās sacensības Nīderlandē un Vācijā, kas kalpo kā iesildīšanās galvenajiem startiem. Pasaules čempionātā blakusvāģiem kā parasti startēs arī vairāki Latvijas sportisti, kuru mērķi sezonas kopvērtējumā ir visaugstākie.
Jaunākie
Interesanti