Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
Jonass Portugālē nenotur līderpozīcijas un finišē otrais

Latvijas labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass, kurš pārstāv “Red Bull Factory KTM Racing” komandu, svētdien Portugālē pasaules čempionāta 12. posmā MX2 klasē nespēja noturēt līderpozīcijas un ierindojās otrajā vietā, liecina organizatoru informācija.

Rugāju novadā tiekas bezceļu braucēji – dubļaini, slapji, bet laimīgi

Rugāju novadā ir viena no sarežģītākajām un interesantākajām bezceļu sacensību trasēm. Ekstrēmā sporta veida cienītāji no visām Baltijas valstīm ar kvadricikliem un apvidus auto saviem spēkiem pārbaudījumos mērojas jau vairāk nekā desmit gadus. ''Trofi reida'' apļu seriāla šī gada kausa izcīņas 2.posmā uzvaras laurus guva ekipāžas no visām trīs Baltijas valstīm.

Calko komanda gūst 46.vietu Lemānas 24 stundu sacīkstē

Latvijas autosportista Konstantīna Calko pārstāvētā "ARC Bratislava" komanda svētdien apsteidza trīs automašīnas un ieņēma 46.vietu leģendārajās Lemānas diennakts autosacīkstēs, kamēr ātrāko vidū negaidīti uzvarēja "Porsche" komandas otrā automašīna.

Calko debijā Lemānas 24 stundu sacīkstēs galvenais būs finišēt

Jau šajā nedēļas nogalē, 17. jūnijā, Francijas pilsētā Lemānā 85. reizi startēs leģendārās 24 stundu izturības autosacensības. Pirmo reizi dalībnieku sarakstā redzēsim arī Latvijas karogu, kura krāsas pārstāvēs daugavpilietis Konstantīns Calko. Viņa pārstāvētajai komandai galvenais mērķis būs sasniegt finišu.

«Mercedes» piloti Hamiltons un Botass pārliecinoši ātrākie F-1 posmā Kanādā

Brits Lūiss Hamiltons un soms Valteri Botass no "Mercedes" komandas svētdien izcīnīja pārliecinošu uzvaru Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta septītā posma - Kanādas "Grand Prix" - sacensībās. Par šī posma uzvarētāju kļuva trīskārtējais pasaules čempions Hamiltons, kurš par teju 20 sekundēm apsteidza Botasu.

Nitišs par rallijkrosu Norvēģijā: Manu auto brutāli izstūma no trases

Pasaules rallijkrosa čempionāta posmā Norvēģijā Reinis Nitišs svētdien pusfinālā divkārt iesaistījās ilgstošā kontakta cīņā ar amerikāni Kenu Bloku, kurš brauciena izskaņā guva virsroku, informēja Latvijas autosportista pārstāvji. Nitišs sacīkstēs izcīnīja 10 punktus un finālā netika.

Jonass uzvar lietainā pasaules motokrosa čempionāta posmā Krievijā

"Red Bull KTM" rūpnīcas komandas motokrosists Pauls Jonass svētdien Krievijā kāpa uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena pasaules čempionāta posmā MX2 klasē, liecina rīkotāju informācija. Latvietis gan nebija ātrākais nevienā no abiem braucieniem, toties summā sasniedza labāko rezultātu.

Blakusvāģu festivālā Ķegumā jātur īkšķi par mūsējiem

Šodien un rīt ''Zelta zirga'' mototrasē Ķegumā notiks blakusvāģu festivāls, kura ietvaros notiks kārtējais posms pasaules čempionātā blakusvāģu motocikliem. Atrādīšanos pašmāju publikai gaida vairāki latviešu sportisti, to skaitā brāļi Daideri, Kaspars Stupelis un Elvijs Mucenieks.

F-1 un «IndyCar» - divas paralēlas virsotnes pasaules autosportā

Pagājusī svētdiena autosporta līdzjutējiem solīja īstu saldo ēdienu. Vispirms Pirmās formulas (F-1) sacīkšu posms Monako trasē, bet tad ASV leģendārās sacīkstes Indianapolisas ovālā „Indy 500”, kur pilotiem jāveic 500 jūdžu. Tiesa, uzreiz pēc abām sacīkstēm daudzi sacensību vērotāji arī Latvijā pauda, ka F-1 posms Monako bija ļoti garlaicīgs, bet "Indy'" ir tas, kādām jābūt bolīdu sacīkstēm – ar vadības maiņām, apdzīšanām, jāpiebilst - arī smagām avārijām.