Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
Hamiltons uzvar arī pēdējā F-1 posmā
Pēdējais šīs sezonas F-1 posms Abū Dabū svētdien noslēdzās ar britu pilota Lūisa Hamiltona, kurš pārstāv “Mercedes” komandu, uzvaru, liecina organizatoru informācija.
Galvenais varonis: Filmā «Stupelis» nekas nav uzspēlēts, viss ir īsts
Četrkārtējais pasaules čempions Kaspars Stupelis blakusvāģu motokrosā ir pavadījis vairāk nekā pusi savas dzīves – 20 gadus un Latvijas Televīzijā (LTV) par viņu tapušajā dokumentālajā filmā saskata tikai patiesu vēstījumu. Režisora Armanda Tripāna veidoto filmu "Stupelis" pēc sestdien notikušās LTV pirmizrādes arvien var noskatīties replay.lv.
Filma «Stupelis» - personisks stāsts par pašaizliedzību un uzticību
Motokrosa blakusvāģu braucējs Kaspars Stupelis ir Latvijā visiem zināms, bet tajā pašā laikā nezināms sportists, uzskata dokumentālās filmas "Stupelis" režisors Armands Tripāns. Viņa veidotā filma piektdien piedzīvos pirmizrādi Latvijas Televīzijā, stāstot par cilvēku, kurš motokrosa smagajās dzirnavās malts 20 gadus, bet guvis panākumus, kļūstot par četrkārtēju pasaules čempionu.
Rīgas pašvaldības dalība ļaus arī 2020. gadā uzņemt pasaules rallijkrosa posmu
Rīgas pašvaldības atsaucība nepieciešamo finanšu nodrošināšanā ļaus arī 2020.gadā Latvijas galvaspilsētā uzņemt pasaules rallijkrosa čempionāta posmu, ceturtdien informēja vietējie rīkotāji "RA Events". Iepriekš uzskatīja, ka nākamgad rallijkrosa čempionāta posms Latvijā nenotiks, jo valsts budžetā netika paredzēti līdzekļi sacensību licences maksai.
F-1 plāno līdz 2030.gadam panākt oglekļa neitralitāti
Pirmajā formulā (F-1) pieteiktais 10 gadu plāns paredz mainīt prestižo sacensību tēlu un līdz 2030.gadam nodrošināt oglekļa neitralitāti, tātad panākt pilnīgu siltumnīcas efekta gāzu emisijas līdzsvaru ar oglekļa piesaistīšanu, otrdien vēstīja CNN.
Baumanis desmitais pēc pirmās kvalifikācijas dienas pasaules rallijkrosa posmā
"Stard" komandas Latvijas rallijkrosa pilots Jānis Baumanis ieņem 10.vietu pēc sestdien Dienvidāfrikā notikušajiem pirmajiem diviem kvalifikācijas braucieniem pasaules čempionāta noslēguma posmā, liecina rīkotāju informācija. Kvalifikācija turpināsies svētdien ar vēl diviem braucieniem, kam sekos izšķirošās izslēgšanas cīņas.
Latvijas izlase gatava startam pirmajās Motoru sporta spēlēs
Motokrosā izlašu sacensības norit jau daudzus gadus, un Nāciju kauss ir vienas no sezonā galvenajām sacīkstēm. Autosportā tā gluži nav. Skaidrs, ka sacīkšu braucēji trasē cīnās paši par sevi, taču motokrosa pieredze rāda, ka iespējams izveidot arī izlasēm draudzīgu formātu. Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA) šogad parūpējusies par jaunumu – pirmajām Motoru sporta spēlēm, kur allaž individuālie sacīkšu braucēji cīnīsies ne tikai par sevi, bet arī par savu valsti. 
Nezināšana par antidopinga procedūru apdraud sportistu karjeru
Talantīgais motosportists Kārlis Sabulis pirms Latvijas čempionāta pirmā posma Aizputē aprīļa beigās piedalījās “Stirnu buka” sacensībās Tērvetē, par ko neinformēja savu komandu. Pēc sacensībām sportistam radās veselības problēmas – ģimenes ārsts Kārlim konstatēja, ka sirds muskulis nesaņem nepieciešamo skābekļa daudzumu, tāpēc kā vienu no terapijas medikamentiem izrakstīja mildronātu, kas pirms trim gadiem iekļauts aizliegto vielu sarakstā.
Latvieši tiesā F-1 sacīkstes
Lai gan pirmās formulas sacensībās vismaz pagaidām nav latviešu pilotu, latvieši sacensībās ir. Šoreiz “Sporta studija” stāsta par diviem Latvijas tiesnešiem, kuri strādāja Soču GP.
Motokrosa braucējs Jonass pirmajā sezonā MXGP klasē jau iekarojis respektu
Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass šosezon debitēja prestižajā MXGP klasē, sezonu noslēdzot augstajā sestajā vietā, bet vēl pie sezonas lielākajiem panākumiem noteikti var minēt dalību Nāciju kausā, kurā Latvijas komanda izcīnīja astoto vietu, kas ir Latvijas vēsturē augstākais panākums.
Jaunākie
Interesanti