Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
Motokrosists Jonass: Jāstrādā un «jāturpina rakt»
Motokrosa braucējs Pauls Jonass, kurš šogad debitēja prestižajā MXGP klasē, mājās, Ķeguma trasē, notikušajā pasaules čempionāta devītajā posmā izcīnīja 12. vietu. Pats Pauls vien teic – jāturpina rakt.
Jonass pēc negadījuma motokrosā Ķeguma trasē: Brilles momentā bija pilnas asinīm
Nedēļas nogalē pasaules čempionāta posmā Ķeguma trasē neiztika bez kritieniem, taču vairāki braucēji, tostarp mūsu pašu Pauls Jonass, apliecināja, ka motokrosā startē dzelzs vīri. Pirmajā braucienā Jonass finišēja ar pamatīgi cietušu uzaci, tomēr nepadevās, lai gan vienubrīd motosportistam šķita, ka lielās asiņošanas dēļ nāksies izstāties. 
Jonass mājas trasē Ķegumā noslēdz labāko duci MXGP posmā motokrosā
Motokrosists Pauls Jonass svētdien "Zelta Zirga" trasē Ķegumā ieguva 12.vietu pasaules čempionāta sezonas devītajā posmā, braucot prestižākajā MXGP klasē, liecina organizatoru informācija. Neveiksmīgs Jonasam bija pirmais brauciens, kurā viņš pēc kritiena netika augstāk par 17. pozīciju, bet otrajā braucienā Pauls finišēja sestais.
Baumanis izcīna pirmo pjedestālu pasaules rallijkrosa posmā. Svarīgākie notikumi
Latvijas rallijkrosa pilots Jānis Baumanis "Stard" komandas sastāvā svētdien Norvēģijā ieguva 4.vietu pasaules čempionāta piektajā posmā, tomēr vēlāk pēc konkurenta soda pakāpās uz trešo pozīciju, pirmo reizi karjerā iekļūstot laureātu trijniekā "Supercar" klasē. Finālbraucienā Baumanis līdz pat finiša līnijai cīnījās par pjedestālu, bet mērķi tobrīd sasniedza ceturtais.
Ķegumā rūc motori; fani pasaules čempionāta posmā tur īkšķus par Jonasu
Ķegumā "Zelta zirga" trasē ir sapulcējušies pasaules labākie motokrosa braucēji, lai nedēļas nogalē aizvadītu kārtējo pasaules čempionāta posmu. Latvijā lielākā interese, protams, ir par Paula Jonasa sekmēm - viņam šī ir pirmā sezona prestižākajā MXGP klasē. Mājinieku līdzjutēju favorīts Jonass turpina pierast pie braukšanas ar MXGP klases motociklu, un ziemā viņš solīja, ka Ķeguma posmā būs labākajā formā. 
Jaunākie
Interesanti