Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
Uzvarētāju Sirmača/Šimina ekipāža atsauc dalību Liepājas rallijā

Nedēļas nogalē no 6. līdz 8. oktobrim Liepājā un tās apkārtnē risināsies Eiropas rallija čempionāta (ERC) pēdējais posms "Rally Liepāja", kam sākotnēji pieteicās arī pērn Liepājā uzvarējušie ERC sezonas bronzas medaļnieki Ralfs Sirmacis/Artūrs Šimins, kuri trešdien dalību tomēr atsauca, informēja autosportistu pārstāvētajā "Sports Racing Technologies" (SRT) komandā.

Latvijas motokrosa izlase startē Nāciju kausā

Pasaules un Latvijas spēcīgākie motokrosa braucēji šonedēļ liks punktu sezonai ikgadējā Nāciju kausā. Mūsu izlase traumu dēļ Nāciju kausā nevarēs startēt savā labākajā sastāvā, taču braucēji, kuri devušies uz Lielbritānijā notiekošajām sacensībām, gatavi pierādīt, ka arī viņi ir gana ātri.

Autosportistam Nitišam vēl nav skaidrības par nākamo sezonu

Latvijas autosportists Reinis Nitišs, kurš pagājušās nedēļas nogalē Biķernieku trasē notikušajā pasaules čempionāta rallijkrosa posmā ierindojās devītajā pozīcijā, sarunā ar Latvijas Radio atzina, ka vēl nav pārliecināts, vai nākamo sezonu aizvadīs “EKS” komandā.

FIA prezidents slavē Latvijas rallijkrosa posma organizāciju

Pasaules čempionāta Latvijas rallijkrosa posmā varēja sastapt ne vien titulētākos braucējus, bet arī Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) prezidentu Žanu Todu. Šis ir loģisks solis, jo Latvijas posms aizvadītajā sezonā saņēma visaugstāko novērtējumu.

Paula Jonasa sveicēji čempiona ballītei jau bijuši gatavi

No tēva apsēstības, pirmā trenera pacietības līdz čempiona ballītei 15 gados, tā var raksturot Latvijas labākā motokrosa braucēja Paula Jonasa triumfu šā gada pasaules čempionātā MX 2 klasē. Taču jaunajam čempionam labākie gadi vēl tikai priekšā.

Žiro un Mucenieks pēdējā posmā nodrošina pasaules vicečempionu titulu motokrosā ar blakusvāģiem

Latviešu kantētājs Elvijs Mucenieks duetā ar franču pilotu Valentēnu Žiro svētdien Nīderlandē pasaules čempionāta (PČ) motokrosā ar blakusvāģiem sezonas noslēdzošā, 14.posma sacensībās kļuva par vicečempioniem, lai gan pirms pēdējā posma pretendēja arī uz zeltu, kamēr sestajā vietā meistarsacīkstes noslēdza latviešu ekipāža Jānis Daiders un Kaspars Stupelis.

Singapūras F-1 posmā triumfē Hamiltons

Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta 14. posmā Singapūrā svētdien uzvaras laurus plūca Lūiss Hamiltons no “Mercedes” komandas, arvien vairāk tuvojoties šīs sezonas uzvarētāja titulam, liecina organizatoru informācija.

Jonass pārraksta Latvijas motokrosa vēsturi

Latvijas labākais motokrosa braucējs Pauls Jonass svētdien jau ir pārrakstījis Latvijas motokrosa vēsturi, kļūstot par pirmo pasaules čempionu MX2 klasē, liecina organizatoru informācija.

Jaunākie
Populārākie
Interesanti