Sports / Motoru sports
Spēju atrādīšana pirms pasaules meistarsacīkstēm. Sākas Eiropas rallija čempionāta Latvijas posms
Spēju atrādīšana pirms pasaules meistarsacīkstēm. Sākas Eiropas rallija čempionāta Latvijas posms
Liepājā piektdien, 16. jūnijā, sāksies Eiropas rallija čempionāta (ERC) sezonas ceturtais posms "Tet Rally Liepāja". Jau 11. reizi notiekošais pasākums šoreiz būs īpašs ar pastiprināto pasaules autosporta elites uzmanību, lai pārliecinātos par Latvijas spējām nākamgad uzņemt pasaules čempionātu. Uzmanības centrā būs arī ERC startējošā pašmāju ekipāža Mārtiņš Sesks/Renārs Francis, kas pēc triumfa Liepājā pērn tiek minēti kā galvenie favorīti arī šogad. 
Autogrāfus raksta ar roku ģipsī, sezonas beigās mērķē augstu Nāciju motokrosā. Saruna ar Paulu Jonas...
Autogrāfus raksta ar roku ģipsī, sezonas beigās mērķē augstu Nāciju motokrosā. Saruna ar Paulu Jonasu
Pauls Jonass savainojuma dēļ diemžēl nestartēja pasaules čempionāta posmā Ķegumā, toties Latvijas spēcīgākais motokrosa braucējs sacensību norises vietā varēja būt tuvāk tautai, iepriecinot savus līdzjutējus ar autogrāfiem. Parakstus Pauls dāļāja ar ieģipsētu roku, un 26 gadus veco kurzemnieku sacīkšu trasē neredzēsim vēl vismaz pusotru mēnesi. 
Ar otro vietu nepietiek. Jānis Reišulis 15 gadu vecumā par sevi liek runāt motokrosa pasaulei
Ar otro vietu nepietiek. Jānis Reišulis 15 gadu vecumā par sevi liek runāt motokrosa pasaulei
Ķegumā jau 14. reizi risinājās pasaules čempionāta posms motokrosā, kur pašmāju līdzjutēju lielākā uzmanība šoreiz bija Eiropas čempionāta sacīkstēm, jo Latviju pārstāvēja jaunie un perspektīvie brāļi Jānis un Kārlis Reišuļi. Jānis ir tikko 15 gadus vecs un kopvērtējuma līderis 125 kubikcentimetru klasē Eiropas ieskaitē. Līdz startam augstākajā motokrosa līmenī MXGP klasē vēl vairāki gadi jāpagaida, bet sacensību pirmajā līmenī Jānis sevi ir pieteicis ļoti skaļi. 
Negaidīti slapjā Sardīnijas rallijā pēc vairākām līderu maiņām WRC posma vadību pārņem Nevils
(papil...
Negaidīti slapjā Sardīnijas rallijā pēc vairākām līderu maiņām WRC posma vadību pārņem Nevils (papildināts)
Sardīnijas pasaules rallija čempionāta (WRC) posmā negaidītā stiprā lietus un slapjās trases dēļ arī sestdiena izvērtās par pārbaudījumiem bagātu dienu braucējiem, pēc kuras sacensību vadību pārņēmis beļģu rallists Tjerī Nevils ("Hyundai Shell Mobis"). Rallija vadība kādu brīdi sestdienas laikā piederēja trim dažādiem pilotiem.

Vairāk

Svarīgākais šobrīd