Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
VIDEO: Baumanis ieņem trešo vietu pēc pirmā posma pasaules rallijkrosa čempionātā
Latvijas ralljikrosa pilots Jānis Baumanis pirmajā pasaules rallijkrosa posmā Abū Dabī izcīnīja peikto vietu, taču veikmīgā kvalifikācija viņam ļauj atrasties trešajā vietā kopvērtējumā pēc pirmās sacīkstes. Finiša līnīju latvietis sasniedza ceturtais, tomēr pēcāk tiesnešu lēmums viņu atbīdīja uz piekto vietu. Sacensībās startēja arī Reinis Nitišs, kurš pusfinālā iekļuva avārijā. 
Latvijas blakusvāģu komandas jaunajā sezonā lūko pēc augstiem rezultātiem
Aprīļa sākums ir ļoti gaidīts visiem blakusvāģu motokrosa līdzjutējiem, jo šajā laikā ierasti sākas jaunā pasaules čempionāta sezona blakusvāģu motokrosā. Martā jau notikušas pirmās sacensības Nīderlandē un Vācijā, kas kalpo kā iesildīšanās galvenajiem startiem. Pasaules čempionātā blakusvāģiem kā parasti startēs arī vairāki Latvijas sportisti, kuru mērķi sezonas kopvērtējumā ir visaugstākie.
Rallija pilots Sesks: Korsikā ir nesalīdzināma konfigurācija
Pilots Mārtiņš Sesks ar stūrmani Krišjāni Cauni nedēļas nogalē Francijā startē Korsikas rallijā pasaules junioru rallija čempionāta posmā, kur Latvijas ekipāžai jāapliecina prasmes garos ātrumposmos. Sesks Latvijas Radio pastāstīja, ka rēķinās ar nopietnu izaicinājumu.
Pasaules rallijkrosa čempionāta sacīkstes tiešraidē rādīs Latvijas Televīzijā
Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) pasaules rallijkrosa (RX) čempionāta sacīkstes arī 2019.gadā tiešraidē būs skatāmas Latvijas Televīzijā (LTV). Jau otru sezonu LTV7 varēs vērot visus 10 sezonas posmus, tostarp arī sacīkstes, kas septembrī notiks Rīgā. Viedierīcēs rallijkross būs vērojams sabiedrisko mediju satura atskaņotājā replay.lv.
Latvijā radīti elektroauto: No «Pikes Peak» uzvaras līdz busiņu ražošanai
2015. gads. Leģendārās “Pikes Peak” kalnā braukšanas sacensības. Nepilnus 20 kilometrus garajā trasē ātrākais bija Latvijā radītais elektroauto. Pieredzējušais Jaunzēlandes pilots Rīss Milens uzrādīja jaunu trases rekordu elektroautomobiļu konkurencē. Un Ogrē radītais spēkrats kļuva par pirmo, kas spēja uzvarēt arī kopējā ieskaitē.
Jaunākie
Interesanti