Svarīgi
Sadaļas
Sports / Motoru sports
Jonasam bronza pasaules motokrosa čempionāta posmā Šveicē

"Red Bull KTM" rūpnīcas komandas braucējs Pauls Jonass svētdien Šveicē kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena pasaules motokrosa čempionāta posmā MX2 klasē, liecina rīkotāju informācija. Latvietis abos braucienos finišēja trešais un trešo vietu ieguva arī posma summā.

Par spīti kritienam, Jonass Beļģijā otrais

Latvijas motokrosa braucējs Pauls Jonass, kurš pārstāv “Red Bull KTM Factory Racing” komandu, svētdien Beļģijā notiekošajā pasaules čempionāta 14. posma otrajā braucienā piedzīvoja kritienu startā, taču spēja finišēt kā otrais labākais, liecina organizatoru informācija.

Latvijas spīdveja galvaspilsētā Daugavpilī sporta veida nākotne neskaidra

Spīdvejs ir Daugavpilī populārākais sporta veids, kas stadionā sacensības pulcē tūkstošiem skatītāju. Nākamgad klubam, kas pašlaik startē Polijas pirmajā līgā, apritēs 55 gadu jubileja, bet šobrīd spīdveja komanda piedzīvo smagus laikus, iekrājušies parādi. Lai noslēgtu šo sezonu, līdz gada beigām trūkst vairāk nekā 200 tūkstoš eiro.

Soms Kalle Rovanpere triumfē rallijā «Latvija»

Zem Latvijas karoga startējušais soms Kalle Rovanpere svētdien guva uzvaru rallijs „Latvija” kopvērtējumā, liecina organizatoru informācija. Otrajā vietā finišēja Jānis Berķis, bet slavenais rallijkrosists Reinis Nitišs ierindojās piektajā vietā.

Tikai 14 gadus vecais Vītols uzvar rallijkrosā Ziemeļeiropas zonā

Ropažu novada trasē "333" nedēļas nogalē aizvadītajā Starptautiskās Automobiļu federācijas Ziemeļeiropas zonas (NEZ) rallijkrosa un kroskartu čempionāta posmā lielāko un patīkamāko pārsteigumu Latvijas līdzjutējiem "Super 1600" klasē sagādāja 14 gadus vecais Roberts Vītols, gūstot skaistu uzvaru.

Rallijkrosa pilots Nitišs izmēģinās spēkus rallijā «Latvija»

Pasaules rallijkrosa čempionātā startējošais jēkabpilietis Reinis Nitišs duetā ar stūrmani Māri Neikšānu piedalīsies rallijā "Latvija", kas 22. un 23. jūlijā risināsies Jūrmalā, Tukumā un Biķernieku trasē, trešdien pavēstīja autosportista pārstāvji.

Daidera/Stupeļa ekipāža Beļģijā ierindojas 7. vietā

Latvijas sportistu Jāņa Daidera pilotētā un Kaspara Stupeļa kantētā ekipāža svētdien pasaules čempionāta astotajā posmā motokrosā ar blakusvāģiem, kas risinājās Beļģijā, izcīnīja 7. vietu, liecina organizatoru informācija.