Sports
Kad saku - braucu mājās, tas nozīmē uz Latviju, uz Liepāju. Intervija ar tenisisti Anastasiju Sevastovu
Pandēmija uz laiku apturēja nepārtraukto karuseli profesionālajā tenisā, kur pasaulē labāko spēlētāju konkurencē savas prasmes spoži ir apliecinājusi Anastasija Sevastova. Profesionālas sportistes gaitās viņa ierasti ir ceļā no vienas turnīra norises vietas uz nākamo, un Latvijas tenisistei bāzes punkts ir arī Vīnē, tomēr intervijā LSM.lv Sevastova pastāstīja, ka mājas arvien ir Liepājā, kur var izbaudīt būšanu pie jūras.
Vieglatlēte Vaičule: Pārāk daudz ir runāts par naudu
Gunta Vaičule pirms trim gadiem uzvarēja U-23 Eiropas čempionātā 400 metru skrējienā, bet sportistes karjerā viņai kā topošai māmiņai pašlaik ir pauze. Vaičule sarunā ar Latvijas Radio pastāstīja, ka pandēmijas laiks ir piebremzējis dzīves skrējiena tempu un viņa cer uz vērtību pārskatīšanu arī sportā, lai mediji nesamērīgi daudz nepievērstos stāstiem par naudu profesionāļu pasaulē.
Porziņģa pārstāvētais NBA klubs neplāno jau drīzumā atvērt savu treniņbāzi
Nacionālā basketbola asociācija (NBA) atļāvusi klubiem nedēļas beigās atvērt savas treniņbāzes individuāliem treniņiem, ja tas nav pretrunā cīņā pret koronavīrusu ieviestajiem vietējiem noteikumiem, tomēr Kristapa Porziņģa pārstāvētās Dalasas "Mavericks" īpašnieks Marks Kubans vietējiem medijiem paziņojis, ka to nedarīs.
Sāk kriminālprocesu par aplokšņu algu maksāšanu virslīgas futbola klubā Kurzemē
Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu un muitas policijas pārvalde 2020.gada maijā sāka kriminālprocesu par aplokšņu algu izmaksu Kurzemes reģiona virslīgas futbola klubā. Iesaistīto klubu VID nenosauca, bet televīzija TV3 vēstīja, ka VID atklājis aplokšņu algu maksāšanu lielos apjomos vienā no spēcīgākajiem Latvijas klubiem FK "Ventspils". 
Taivānā ļauj skatītājiem atgriezties stadionu tribīnēs
Taivānas profesionālā beisbola līga šonedēļ atļaus stadionu tribīnēs atgriezties līdzjutējiem, tiesa, nosakot skatītāju skaita ierobežojumu, vēstīja aģentūra "Reuters". Taivānas veselības ministrija trešdien paziņoja, ka mīkstinās dažus ierobežojumus, kas tika ieviesti cīņā pret Covid-19.
Artis Ābols: Hokeja izlasi pēc uzvaras 2000.gadā pār Krieviju vadāja apkārt kā laimes lāčus
Tieši 5.maijā aprit 20 gadu kopš Latvijas hokeja izlases, iespējams, zīmīgākās un leģendārākās uzvaras – 2000. gadā pasaules čempionātā Sanktpēterburgā tika pieveikta gandrīz tikai no Nacionālās hokeja līgas (NHL) izcilniekiem veidotā Krievijas komanda. Valstsvienības tālaika uzbrucējs Artis Ābols sarunā Latvijas Radio atzina, ka komandu pēc atgriešanās mājās sagaidīja gluži kā pēc pasaules čempionu titula iegūšanas. 
Sāk būvēt pasaules hokeja čempionātam svarīgo «Daugavas» stadiona ledus halli
"Daugava" stadionā ir sākta 2021.gada pasaules hokeja čempionātam nepieciešamās ledus halles būvniecība, otrdien informēja VSIA "Kultūras un sporta centrs "Daugavas stadions"". Būvniecības termiņi ir saspringti, jo ledus halle ekspluatācijā jānodod 2021.gada martā, lai maijā to varētu izmantot pasaules hokeja čempionāta norisēs.
Tenisā gatavojas ieviest 6 miljonu dolāru palīdzības fondu 800 spēlētājiem
Vairākas tenisa organizācijas plāno maija pirmajā pusē paziņot par kopīgu vairāk nekā sešu miljonu dolāru palīdzības fondu, lai atvieglotu finanšu situāciju rangā zemāk ierindotiem apmēram 800 spēlētājiem, kam turnīru atcelšana Covid-19 pandēmijas dēļ nozīmē ienākumu zudumu, pirmdien vēstīja aģentūra AP. 
Rallijkrosā atvirza sezonas sākumu, Rīgas posms kalendārā vietu nemaina
Pasaules rallijkrosa čempionāta organizatori pirmdien publicēja pandēmijas dēļ pārskatīto sezonas kalendāru, kas sarucis līdz deviņiem posmiem, bet septembra otrajā pusē plānotais Rīgas etaps saglabāja nemainīgu norises laiku. Sezonu spēcīgākie rallijkrosa piloti varētu sākt 20.augustā Zviedrijā.
Olimpa izredzētais klusais darītājs. Šķēpmetēju Jāni Lūsi pavada pēdējā gaitā
Šķēpmetēja Jāņa Lūša vārds ir kā etalons spēkam, mērķtiecībai, vīrišķīgumam un krietnumam. Vienīgais latvietis, kurš izcīnījis visu trīs kalumu olimpiskās medaļas – zelta, sudraba un bronzas. Viņš nekad nav bijis runātājs, bet darītājs – tā par Lūsi saka viņa laikabiedri. Otrdien, 5.maijā, Jāni Lūsi pavadīs pēdējā gaitā uz šīs zemes, bet viņa padarītais sportiskās karjeras un dzīves laikā nekur nepazudīs. 
Galerijas