Sports
FIBA komisārs Kokainis: Latvijā basketbola tiesneši dzīvo kā siltumnīcā
Juris Kokainis kopš augusta ir Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) kategorijas komisārs, bet pirms tam viņš 23 gadus basketbola spēles tiesājis starptautiskā līmenī. Lai gan Kokainis savulaik ir ieslēdzies telpā no trakojoša spēlētāja, kas neapmierinātībā ar soģa lēmumu dauzījis durvis tā, ka biris apmetums, pieredzējušais speciālists sarunā Latvijas Radio pauda pārliecību, ka Latvijā basketbola tiesneši darbojas daudz komfortablākā vidē, nekā viņu kolēģi daudzviet pasaulē.
Latvijas U-19 futbolisti izcīna pirmo uzvaru Eiropas čempionāta kvalifikācijā
Latvijas U-19 vīriešu futbola izlase pirmdien Rīgā izcīnīja pirmo uzvaru 2020.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā, pēdējos vārtus gūstot mača pēdējā minūtē, noslēdzot sacensības grupā otrajā vietā un iekļūstot nākamajā kārtā. Latvijas U-19 izlase stadionā "Arkādija" ar rezultātu 6:0 uzveica Moldovas vienaudžus.
Sevastova pārvar pirmo kārtu Maskavas tenisa turnīrā
Latvijas sieviešu tenisa līdere Anastasija Sevastova pirmdien ar uzvaru Maskavā sāka Kremļa kausa izcīņu, kur pirmajā kārtā divos setos ar 6-1, 7-5 uzveica baltkrievieti Aleksandru Sasnoviču, liecina organizatoru informācija.
Dambretists Valneris: Stabiliem panākumiem vajadzīga augsta profesionalitāte
Augsta līmeņa sacensībās dažādos sporta veidos ir iespēja gūt kādu atsevišķu lielu panākumu, bet stabili augstvērtīgiem rezultātiem nepieciešams nemainīgi augsts profesionalitātes līmenis, Latvijas Radio teica dambretists Guntis Valneris, kurš šoruden kļuva par pasaules čempionātā bronzas medaļnieku.
Latvijas tenisistes pirms turnīriem Maskavā un Luksemburgā pakāpjas rangā
Latvijas tenisa līdere Anastasija Sevastova tika vienu pozīciju augstāk uz 24.vietu pirmdien publicētajā Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) rangā, savukārt lielāks progress izdevās Aļonai Ostapenko, kura pacēlās deviņus pakāpienus uz 63.vietu, liecina WTA informācija. Iepriekš savainojuma dēļ nespēlējusī Sevastova šonedēļ ir pieteikusies turnīram Maskavā, bet Ostapenko spēlēs zemāka līmeņa WTA turnīrā Luksemburgā.