Sports
Parīze - 2024 >
Patiesā uzvara >
«Barcelona» un «Arsenal» futbolisti iekļūst Čempionu līgas ceturtdaļfinālā
Spānijas futbola klubs "Barcelona" otrdien izcīnīja uzvaru UEFA Čempionu līgas astotdaļfināla spēlē un nodrošināja vietu ceturtdaļfinālā. Arī Anglijas futbola premjerlīgas klubs Londonas "Arsenal" otrdien UEFA Čempionu līgā iekļuva ceturtdaļfinālā, uzvarot astotdaļfināla atbildes mača pēcspēles 11 metru sitienu sērijā.
Sezonu pasaulē stabili sākušais motosportists Jonass nevērtēs sevi pēc rezultāta
Pēc pasaules čempionāta pirmā posma motokrosa braucējs Pauls Jonass bija labā noskaņojumā, Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" par savām gaitām Argentīnā stāstot brīdī, kad mehāniķi pusizjaukto motociklu jau pakoja kastēs sūtīšanai atpakaļ uz Eiropu. Pauls sezonas debijā tika ļoti tuvu pjedestālam, tomēr viņš ir apņēmies nevērtēt sevi pēc sasniegtā rezultāta.
Bērnu sportā liekas emocijas mēdz aizvest vecākus neceļos
Klusie vērotāji, nervozie zāģētāji, tiesnešu mednieki vai uzvaras receptes noslēpuma glabātāji – vecāku tipi bērnu un jauniešu sporta pasākumu tribīnēs ir dažādi. Mammas un tēti vienlaikus ir lielākie bērnu atbalstītāji, bet bieži vien, pašiem neapzinoties, arī lielākie ienaidnieki. Latvijas Televīzija (LTV) projektā "Patiesā uzvara" uzrunāja basketbola, florbola un futbola pārstāvjus, kuri teju visi saka, ka situācija pēdējo gadu ir laikā ievērojami uzlabojusies, tomēr īlenu maisā netrūkst.
Bertāns gūst septiņus punktus «Hornets» zaudējumā NBA spēlē
Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns pirmdien guva septiņus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, kurā viņa pārstāvētā Šarlotas "Hornets" komanda piedzīvoja zaudējumu. "Hornets" viesos ar rezultātu 97:114 zaudēja līgas vājākajai komandai Detroitas "Pistons".