Sports
Nezināšana par antidopinga procedūru apdraud sportistu karjeru
Talantīgais motosportists Kārlis Sabulis pirms Latvijas čempionāta pirmā posma Aizputē aprīļa beigās piedalījās “Stirnu buka” sacensībās Tērvetē, par ko neinformēja savu komandu. Pēc sacensībām sportistam radās veselības problēmas – ģimenes ārsts Kārlim konstatēja, ka sirds muskulis nesaņem nepieciešamo skābekļa daudzumu, tāpēc kā vienu no terapijas medikamentiem izrakstīja mildronātu, kas pirms trim gadiem iekļauts aizliegto vielu sarakstā.
Aprit 15 gadi kopš Biedriņa debijas NBA
Šoruden aprit 15 gadi, kopš latviešu basketbolists Andris Biedriņš debitēja Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA), un tieši pēc šī notikuma sākās latviešu aizrautīga sekošana pasaules basketbola Mekai.
Jaunajā NBA sezonā latviešu pārstāvētās komandas nemin starp favorītiem
Pēc skaļiem darījumiem un notikumiem pārbagātas vasaras Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētāji gatavi atgriezties uz parketa, lai sāktu jauno sezonu. Notikumiem pilna šī vasara bijusi ne tikai līgas kopējā kontekstā, bet garlaikoties nav nācies arī Latvijas basketbolistiem un viņu pārstāvētajiem klubiem. Pēc vairāk nekā pusotra gada piespiedu pauzes atpakaļ ierindā ir Kristaps Porziņģis, Dāvim Bertānam sevi jāpierāda ASV galvaspilsētā, bet Rodions Kurucs attapies komandā, no kuras tuvākajos gados gaidīs čempionu titulu.
Svarcēlāja Koha triumfē Eiropas U-23 čempionātā
Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha pirmdien Rumānijā izcīnīja zeltu Eiropas U-23 čempionātā svarcelšana. Latviete bija labākā gan raušanas, gan grūšanas sacensībās, liecina organizatoru informācija.
Galerijas