Sports
Volejbola treneris Vensbergs: Sporta finanses uzlabotu iespēja katram novirzīt daļu nodokļu
Nepietiekama valsts finansējuma apstākļos sporta organizācijām palīdzētu izmaiņas nodokļu sistēmā, kas ļautu katrai personai noteiktu procentu nodokļos maksājamās naudas novirzīt izvēlētajam mērķim, vēstulē Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" pauda volejbola treneris Māris Vensbergs, kurš iepriekš sportista karjerā spēlējis arī Latvijas valstsvienībā. 
VIDEO: Pludmales volejbolista Toča ģimenei mājupceļš no Ēģiptes prasa četras dienas
No treniņnometnes Ēģiptē aprīļa beigās mājās atgriezās Latvijas pludmales volejbolisti, viņu vidū arī Edgars Točs, kurš par iespaidiem garajā ceļojumā kopā ar ģimeni caur Vāciju un Baltkrieviju padalījās Latvijas Televīzijas "Sporta studijā". Kamēr divu bērnu ģimene nonāca mājās, ceļotājiem bija gan jānakšņo lidostā, gan jāpavada garas stundas automašīnā. 
BK «Ogre» basketbolists Sirsniņš: Bez elpošanas, jogas un ledus peldes es nebūtu tādā formā
Pieredzējušo basketbolistu Rinaldu Sirsniņu mediju balsojumā pirmoreiz karjerā atzina par sezonā labāko spēlētāju Latvijas-Igaunijas līgā, kur viņš ir BK “Ogre” sirds un dvēsele. Sirsniņš sarunā Latvijas Radio pastāstīja, ka pašam aizvadīt veiksmīgu sezonu palīdzēja visa kluba personāla ieguldījums un komandas biedru uzticība, kā arī efektīva organisma atjaunošanas metodika.
Ceļā uz NHL arī vairāki Latvijas hokejisti Ziemeļamerikā paļaujas uz studentu līgu
Pērnajā Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā no pirmajā kārtā aizrunātajiem 30 spēlētājiem trešā daļa izlēma karjeru turpināt augstskolu līgā un tikai pēc tam lauzt ceļu uz NHL. ASV augstskolu sporta (NCAA) līgā 2020.gadā mācījās un spēlēja 13 Latvijas jaunie hokejisti. Trīs no viņiem - Jānis Jaks, Haralds Egle un Kārlis Čukste - mācību gadu beigs jau ar augstākās izglītības diplomiem.
Basketboliste Krēsliņa: Beļģijā norūdīšu raksturu, būs sevi vairāk jāpierāda
Kate Krēsliņa pēc trim sezonām Latvijas sieviešu basketbola čempionvienībā "TTT Rīga" pievienosies Beļģijas čempionēm "Castors Braine", kas regulāri spēlē sieviešu Eirolīgā. Krēsliņa sarunā Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" ceturtdien pastāstīja, ka pirmā sezona profesionālas basketbolistes statusā ārzemēs ārpus ierastās komforta zonas būs izaicinājums, kas norūdīs raksturu.
Miris leģendārais šķēpmetējs Jānis Lūsis
Pēc smagas slimības no dzīves šķīries viens no labākajiem 20.gadsimta šķēpmetējiem pasaulē, olimpiskais čempions Jānis Lūsis, aģentūru LETA informēja Latvijas Vieglatlētikas savienībā (LVS).
FK «Valmiera» leģionārs: Ir svarīgi soli pa solim atgriezties treniņu režīmā
Kopīgu sporta treniņu atsākšanās nenotiks momentāni, taču jau pavisam drīz profesionālās komandas darbosies āra treniņos ar dažādiem ierobežojumiem. Lai gan pilnvērtīgi kontakta treniņi vēl nebūs iespējami, FK "Valmiera" futbolists Tolu Arokodare sarunā ar LSM.lv pauda, ka tas ir labs pirmais solis, lai atgrieztos laukumā.
Virslīgas futbola klubi pamazām atsāk treniņus, atļaujas ilgāk jāgaida Rīgā
Zaļā gaisma ceļā uz futbola sezonu ir dota – jau trešdien daži Latvijas virslīgas klubi sāka treniņus, bet daži vēl gaida atbildīgo iestāžu lēmumus, lai iekļūtu treniņbāzēs. Tikmēr treneri turpina darboties, lai izstrādātu programmas, kā futbolistiem sākt sagatavošanās darbus sezonai, piemērojoties jaunajiem apstākļiem.
Galerijas