Sports
Kad saku - braucu mājās, tas nozīmē uz Latviju, uz Liepāju. Intervija ar tenisisti Anastasiju Sevastovu
Pandēmija uz laiku apturēja nepārtraukto karuseli profesionālajā tenisā, kur pasaulē labāko spēlētāju konkurencē savas prasmes spoži ir apliecinājusi Anastasija Sevastova. Profesionālas sportistes gaitās viņa ierasti ir ceļā no vienas turnīra norises vietas uz nākamo, un Latvijas tenisistei bāzes punkts ir arī Vīnē, tomēr intervijā LSM.lv Sevastova pastāstīja, ka mājas arvien ir Liepājā, kur var izbaudīt būšanu pie jūras.
Vieglatlēte Vaičule: Pārāk daudz ir runāts par naudu
Gunta Vaičule pirms trim gadiem uzvarēja U-23 Eiropas čempionātā 400 metru skrējienā, bet sportistes karjerā viņai kā topošai māmiņai pašlaik ir pauze. Vaičule sarunā ar Latvijas Radio pastāstīja, ka pandēmijas laiks ir piebremzējis dzīves skrējiena tempu un viņa cer uz vērtību pārskatīšanu arī sportā, lai mediji nesamērīgi daudz nepievērstos stāstiem par naudu profesionāļu pasaulē.
Latvijā top saziņai ar sporta faniem noderīgi informācijas tehnoloģiju risinājumi
Anrijs Brencāns iepriekš vairāk bija zināms kā handbolā iesaistīta persona, bet pēdējos gados viņa vārds biežāk izskan saistībā ar uzņēmumu "FanApps", kas izstrādā mobilās lietotnes sporta organizācijā un sportistiem. Brencāna dibinātais uzņēmums klientus meklē starptautiskā vidē un jūt ieinteresētību arī Latvijā, kur sporta struktūru vadības līmenī gan ne vienmēr ir izpratne par mūsdienīgu komunikāciju.
Ar 20 pasaules hokeja čempionātiem objektīvā. Operators Ģirts Straustiņš šoreiz pavasari izdzīvo Latvijā
Operators un režisors Ģirts Straustiņš kopš 2000. gada ir strādājis 20 pasaules hokeja čempionātos pēc kārtas un tic lietām, ko dara. Tagad pēc 20 gadu pārtraukuma Ģirtam ir iespēja pavasari piedzīvot Latvijā, jo pandēmija ietekmējusi visu pasaules sportu. Pasaules čempionātā viņam 12 spēļu dienās būtu jāstrādā 28 spēlēs, dažreiz pa trim spēlēm dienā.
Pēc ārkārtējās situācijas atcelšanas varētu atsākt sacensības ar noteiktu dalībnieku skaitu
Krīzes laika sporta problēmu darba grupas sanāksmē trešdien vairāk nekā desmit dažādu federāciju, pasākumu vadītāju un sporta būvju īpašnieki vienojās, ka līdz ar paredzamajām ārkārtējās situācijas beigām Latvijā pēc 9.jūnija varētu notikt vairāku veidu sacensības ar noteiktu dalībnieku skaitu. Tiesa, šis ieteikums spēkā stātos tikai ar nosacījumu, ka koronavīrusa izplatība Latvijā neaugs plašumā.
UEFA prezidents: Futbols ar līdzjutējiem atgriezīsies ļoti drīz
Koronavīrusa pandēmijas pārtrauktie turnīri pamazām atsākas dažādu ierobežojumu gaisotnē, tomēr Eiropas futbola federāciju savienības (UEFA) prezidents Aleksanders Čeferins intervijā britu izdevumam "The Guardian" pauda pārliecību, ka jau pavisam drīz nebūs šķēršļu arī līdzjutējiem atgriezties tribīnēs.
Veselības ministrija: No vienreizējas futbolistu testēšanas būtiska labuma nebūs
Latvijas Futbola federācija (LFF) vērsusies Izglītības un zinātnes ministrijā, kā arī Slimību profilakses un kontroles centrā ar savu redzējumu, kā Latvijā beidzot varētu sākties futbola sezona. LFF ir gatava iesaistīties visu virslīgas dalībnieku, proti, spēlētāju, treneru, tiesnešu un komandu apkalpojošā personāla, testēšanas nodrošināšanā vienu reizi pirms turnīra sākuma. Veselības ministrijā (VM) gan uzskata, ka no tāda vienreizīga pasākuma būtiska labuma nebūs.
Kārtslēcējs Ārents: Paša uzbūvētajā sektorā pie mājām sajūtas ir kā stadionā
Latvijas labākais kārtslēcējs Mareks Ārents sekojis vairāku pasaules līderu Dārza izaicinājuma piemēram un pagalmā pie mājas Saulkrastos savām rokām uzbūvēja kārtslēkšanas sektoru. Latvijas Televīzijas "Rīta panorāmā" vieglatlēts trešdien pastāstīja, ka darba rezultāts viņu ļoti apmierina, jo ļauj aizvadīt pilnvērtīgus treniņus. 
Līdz maija beigām cer vienoties par NHL sezonas iespējamu turpinājumu
Nacionālās hokeja līgas (NHL) un tās spēlētāju asociācijas (NHLPA) pārstāvji kopš aizvadītās nedēļas nogales intensīvi turpina sarunas un cer nākamajās 7-10 dienās panākt vienošanos par iespēju turpināt pandēmijas dēļ pārtraukto sezonu, otrdien vēstīja raidorganizācija TSN. 
NBA drafta kandidāts Kurucs: Amerikas basketbola stils varētu būt mans ierocis
Basketbolists Artūrs Kurucs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) draftam gatavojas Vitorijā, Spānijā, kur trenējas kluba "Baskonia" sastāvā. Latvijas Televīzijas "Sporta studijā" viņš vēl nesteidza solīt, ka 2020.gada draftā paliks līdz galam, jo par svarīgāku uzdevumu uzskata pieredzes gūšanu un NBA klubu iepazīstināšanu ar sevi. Tomēr 20 gadu vecais basketbolists nešaubās par savu noderību pasaulē spēcīgākajā līgā.
Latvijas hokeja fani tēmē uz pasaules čempionāta medaļām
Lai arī pasaules čempionāts hokejā ir atcelts, hokeja fanu kaislības sit augstu vilni, vismaz virtuālajā vidē, un, noslēdzoties priekšsacīkstēm, Latvija ir augstajā pirmajā vietā savā apakšgrupā. Un tas viss, pateicoties latviešu aktīvajam balsojumam sociālajos tīklos.
Futbola virslīgas vadītājs: 16.jūnijs - kritiska robeža sezonas sākšanai
Latvijas futbola virslīga sabalansēta trīs apļu turnīra aizvadīšanai jāsāk ne vēlāk kā 16.jūnijā, otrdien Latvijas Televīzijā teica biedrības "Latvijas futbola virslīga" izpilddirektors Ainārs Dakša. Ja līdz jūnija vidum neizdosies sākt turnīru Latvijā, organizatori meklēs iespējas spēļu aizvadīšanai citviet. 
Latvijas sporta spēļu federācijas skaita negūtos ienākumus, cer arī uz valsts palīdzību
Pandēmijas apstākļos prāvākos mīnusus Latvijas lielākajām sporta spēļu federācijām rada atceltie vai pārceltie sporta pasākumi, jo izpaliek ieņēmumi no sponsoriem, biļešu pārdošanas, atsevišķos gadījumos arī televīzijas pārraižu tiesībām. Federāciju vadītāji Latvijas Televīzijas "Sporta studijai" atzina, ka sarežģītajā situācijā cer saņemt palīdzību, paļaujoties gan uz starptautiskajām federācijām, gan lielākajai daļai cerot arī uz valsts struktūru atsaucību. 
Galerijas