Sports
Eksperts: Pirms prioritāro sporta veidu noteikšanas valstij jādefinē stratēģiskais mērķis
Diskusija par prioritārajiem sporta veidiem rit jau otro gadu un izpelnījusies plašu rezonansi sporta sabiedrībā. Tās ēnā palikusi būtiskāka diskusija – kādi ir valsts prioritārie mērķi jeb valsts pasūtījums sportā? Advokātu biroja „Sorainen” partneris Jānis Taukačs uzskata, ka valstij vispirms vajadzētu noteikt stratēģisko virzienu sporta budžeta izlietošanā un tikai pēc tam sākt diskusiju par prioritārajiem sporta veidiem.
Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Lejnieks: Talanta labākā īpašība ir griba strādāt
Ikvienam ir talants kādā noteiktā jomā, bet augstu mērķu sasniegšanai svarīgākais ir vēlēšanās nepagurstoši strādāt, uzskata par Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) ģenerālsekretāru nule kā kļuvušais Kārlis Lejnieks. Sarunā Latvijas Radio viņš pauda pārliecību, ka Latvija ir daudzpusīgi talantīgiem cilvēkiem bagāta un spēcīgi raksturi ļauj cerēt arī uz turpmākiem panākumiem sportā.
«Daugavas» stadiona ledus halli Hokeja federācija paredz bērnu un jauniešu sportam
"Daugavas" stadionā aktīva būvniecība noris jau vairākus mēnešus, jo top jauna ledus halle, kas Rīgā būs nepieciešama 2021.gada pasaules čempionātam. Jaunais objekts gan kalpos ne tikai meistarīgākajiem spēlētājiem, jo Latvijas Hokeja federācija (LHF) halli uzskata par ļoti piemērotu bērnu un jauniešu komandu treniņiem. 
Organizators Strokšs: Šī ir unikāla iespēja Latvijai sarīkot pasaules rallija čempionāta posmu
Eiropas rallija čempionāta (ERC) posms Latvijā notiek jau kopš 2013.gada. Pagājušā gada rudenī rallija liktenis ilgi karājās mata galā, tomēr valsts atrada finansējumu, lai apmaksātu ERC posma licences maksu, tāpēc rallijs Talsu un Liepājas apkaimē arī šogad notiks ar Eiropas labāko braucēju līdzdalību. Otrdien posma rīkotāji apstiprināja, ka tiek izskatīta iespēja Latvijā sarīkot prestižā pasaules rallija čempionāta (WRC) posmu.
Izskata iespēju WRC kalendārā iekļaut Liepājas ralliju
Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Pasaules rallija čempionāta (WRC) un Eiropas rallija čempionāta (ERC) Latvijas posma "Rally Liepāja" rīkotājs "RA Events" ir sācis sarunas par Liepājas rallija iespējamu iekļaušanu FIA WRC 2020.gada sezonas kalendārā, vēsta sacensību organizatori.
Latvijas Olimpiskās komitejas prezidentu vēlēs 10.jūlijā
Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Ģenerālās asamblejas pārskata un vēlēšanu sesija norisināsies 10.jūlijā, aģentūru LETA informēja LOK. LOK Ģenerālajai asamblejai bija jānotiek 20.martā, taču koronavīrusa pandēmijas dēļ tā tika pārcelta uz nenoteiktu laiku.
Pēc pandēmijas izraisītās ilgās gaidīšanas startē Latvijas futbola virslīga
Trīs mēnešus vēlāk, nekā sākotnēji paredzēts, pirmdien vakarā ar trim spēlēm sāksies Latvijas futbola virslīgas sezona. Futbols gan nebūs pirmais komandu sporta veids, kas sāk savas sacensības, jo pirmie to paspēja telpu futbolisti. Visa pavasara garumā ap virslīgu vijās dažādas peripetijas un pat tika pieļauta iespēja sezonu sākt ārzemēs. Tik tālu gan nav nonācis, un spēles notiks tepat Latvijā. 
Galerijas