Sports
Vladimirs Ivanovs: Kāpēc «Kurbada» aiziešana ir nopietna sūce Latvijas hokejā
Pēdējās dienās ziņu epicentrā nokļuva mūsu Latvijas Hokeja federācija (LHF), kura teju katru dienu atrodas frontes pirmajā līnijā. Tad jaunumi par LHF darbinieku štata samazināšanu; tad spekulācijās par tēmu, kur risināsies 2021. gada pasaules meistarsacīkstes hokejā saistībā ar runām, ka Covid-19 pandēmijas dēļ Šveicē atceltais čempionāts tur varētu notikt nākamgad; tad ziņas, ka vēl nav saņemta atļauja jaunās treniņu halles būvniecībai “Daugavas” stadionā, kas būtu nepieciešamam tam pašam nākamā gada čempionātam, un termiņi jau spiež… Ja godīgi, tas viss nav tik būtiski uz kāda cita svarīga notikuma fona.
Raimonds Rudzāts: Latvijas sporta ekosistēma ir piesārņota. Vai to satīrīs?
Šī ir viena no tām retajām reizēm, kad vienlaicīgi uz sāniem nolicies ir gan zirgs, gan kariete. Dīkā sēž gan zvaigznes un profesionāļi, gan fizkultūrieši un amatieri. Latvijas sporta dzīve ir apstājusies. Vismaz oficiāli. Neoficiāli – rosība ir kā skudru pūznī, kurā tikko ietriekts sprungulis. Visi domā, meklē, rēķina. Ko? Variantus izdzīvot. Runāt par izaugsmi kādu laiku būs muļķīgi.
Biatloniste Bendika pirmoreiz karjerā iekļūst TOP 10 pasaules čempionātā
Latvijas biatloniste Baiba Bendika svētdien Antholcā, Itālijā, izcīnīja 9.vietu 10 kilometru iedzīšanas distancē un pirmo reizi pasaules čempionātā iekļuva TOP 10. Četrās šautuvēs Bendika pieļāva divas kļūdas, tomēr pēc neveiksmēm pirmajā ugunslīnijā spēja arvien tuvoties līderēm.
Bertāns NBA tālmetienu konkursa debijā sasniedz finālu, uzvar Hīlds
Latviešu basketbolists Dāvis Bertāns sestdien savā pirmajā Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) visu zvaigžņu spēles trīspunktu metienu konkursā spēja aizcīnīties līdz finālam, kurā ieguva trešo labāko rezultātu. Par sacensību uzvarētāju kļuva Badījs Hīlds no Sakramento „Kings”, vēsta NBA.
Sniega trūkums var veicināt slēpotāju un biatlonistu pāriešanu uz citiem sporta veidiem
Šo ziemas sezonu laikapstākļu ziņā biatlona treneri Cēsu pusē vērtē kā neizdevušos. Tikai pirms nedēļas slēpotāji tikuši pie pirmā mākslīgā sniega un tagad velta katru brīdi treniņiem trasē. Lai arī Cēsu sporta skolā ir nedaudz virs simts audzēkņu biatlona un slēpošanas nodaļā, trenerus bažīgus dara iespējamā jauniešu aizplūšana uz citiem sporta veidiem, ja šādas ziemas būs arī turpmāk. Vairāk stāsta Vidzemes televīzija.  
Kamaniņbraucēja Aparjode pasaules čempionātā Sočos paliek soli no pjedestāla
Latvijas kamaniņu braucēja Kendija Aparjode sestdien pasaules čempionātā Sočos izcīnīja 4.vietu, bet Elīzai Caucei kļūmīgs otrais brauciens liedza pacīnīties par medaļu, liecina rīkotāju informācija. Divnieku ekipāžu sacensībās labākie Latvijai bija 7.vietu ieguvušie Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš. 
Brāļiem Dukuriem zelts un sudrabs Eiropas čempionātā. Uzvaras mirkļi
Siguldas bobsleja un kamaniņu trasē sestdien Pasaules kausa astotā posma sacensības skeletonā, kuras vienlaikus bija arī Eiropas čempionāts, triumfēja Martins Dukurs, tiekot jau pie 11. Eiropas čempiona titula un triumfējot arī Pasaules kausa kopvērtējumā. Otrajā vietā Tomass Dukurs, kurš šajā sezonā pirmo reizi kāpa uz goda pjedestāla.
Galerijas