Sporta studija

Tukuma boksa treneris Vilnis Kozlovskis

Sporta studija

Mairis Briedis ar komandu atgriežas Latvijā

Tukuma boksa treneris Vilnis Kozlovskis

«Mans treneris» Vilnis Kozlovskis: Man bokss ir asinīs

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 6 gadiem.

Viens no Latvijas boksa leģendām - kā tēvs un kā brālis, autoritāte, talismans – tā boksa trenera Viļņa Kozlovska audzēkņi raksturo savu pirmo treneri. Bet pats viņš saka, ka bokss esot asinīs.

Pie Viļņa Kozlovska teikt pateicības vārdus ieradušies divi viņa audzēkņi – Sandris Tomsons, kura vārds gan šobrīd saistās ar kikboksu, un Jānis Eisaks. Jā, tas pats Eisaks, kurš komentēja leģendāro 1. aprīļa boksa maču starp Mairi Briedi un Marko Huku.

“Es uzskatu, ka Vilnis ir viens no Latvijas boksa leģendām,” pārliecināts ir Tomsons. Savukārt Eisaks Kozlovski dēvē par lielāko piemēru savā dzīvē. “Viņš ir vienīgais, kas var veco, labo skolu pasniegt,” bilst kikbokseris.

Jā, tāds viņš ir – Tukuma cīņas sporta leģenda. Jau karjeras laikā Vilnis sāka trenēt jaunos sportistus. Arī Eisaku. “Vilnis ir kā tēvs, nē, drīzāk kā brālis. Viņš ir autoritāte, kā talismans,” teic Eisaks.

Viļņa moto ir: Neliec citiem darīt to, ko pats nevari. Līdz 66 gadu vecumam viņš lecis salto. Bet tad reizi neizdevās. Smaga trauma, ārstēšanās.

Vēl Vilnim ir aizraušanās – riteņbraukšana. Kā pats saka, ja ir labs laiks, tad nobraucot 50-70 kilometrus dienā – no Tukuma līdz Talsiem un atpakaļ. Ja draņķīgs laiks, tad mazāk.

Ieejot Kozlovska mājās, var redzēt, ka bokss nozīmē ļoti daudz viņa dzīvē – dzīvoklis ir kā boksa muzejs. Tajā saglabājušies arī cimdi, kas saņemti kā pirmā balva.

 LTV "Sporta studija" aicina rakstīt pateicības vārdus treneriem un ieteikt viņus Slavas zālei. Ieteikt savu treneri Slavas zālei var, aizpildot anketu ŠEIT.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti